Pearl Jam می شود کیهانی با “Superblood Wolfmoon’ AR, تجربه, آلبوم جدید

افسانه ای, گرانج راک Pearl Jam باید نگاه به آسمان الهام بخش برای آلبوم جدید “Gigaton” که منتشر خواهد شد مارس 27. این ویدئو را برای این آلبوم اولین تک “رقص Clairvoyants” که سه نسخه وجود دارد (منتشر شده در ماه ژانویه و اوایل فوریه) پر است از تصاویری شگفت انگیز از آسمان شب و بیشتر. آنها در حال حاضر به دنبال خود ارتقاء رکورد با یک تجربه جدید برای طرفداران.

دوم تنها برای ثبت نام “Superblood Wolfmoon” و منتشر خواهد شد این هفته از Feb. 18 اما شما می توانید یک پیش نمایش هر چه زودتر. با توجه به مقاله ای در Rolling Stone, شما می توانید دسترسی به یک کلیپ از آهنگ ها و انیمیشن ها در moon.pearljam.com اما گرفتن وجود دارد — شما باید به نقطه خود را iOS یا آندروید دستگاه در ماه به “باز کردن AR [augmented reality] تجربه است.”

گروه ارسال شده یک پیش نمایش از چگونه AR تجربه را می خواهم نگاه خود را در کانال های اجتماعی در فوریه.13.

مرتبط: بهترین فضای موسیقی فیلم تا کنون: یک rockin’ نمودار شمارش معکوس

عنوان این آهنگ الهام گرفته شده بود فوق العاده خون گرگ, ماه, که هیجان زده skywatchers در Jan. 21, 2019. آن را ترکیبی از یک supermoon کل ماه گرفتگی (همچنین به عنوان شناخته شده یک ماه خون) و یک نام مستعار رایج برای ژانویه full moon Wolf Moon. شما می توانید یک ویدیو مرور زمان از رویداد زیر است.

موزیک ویدئو از گروه اول “Gigaton” تک نمایش داده می شود زمان ساقط auroras کهکشانی جلوه های تصویری خیره کننده زمین تصاویر و بیشتر. اولین نسخه از این تصویری که از آنها با عنوان “رقص Clairvoyants (Mach I),” نشان می دهد تنها جلوه های بصری هم بافته شده با بازدید از زمین و فضا. نسخه دوم ماخ دوم پاشیده در فیلم گروه انجام این آهنگ.

“رقص Clairvoyants (ماخ III)” در زیر دیده می شود این است که یک باند محور نسخه از فیلم آغاز می شود که با خواننده Eddie Vedder “نقاشی” یک کهکشانی تجسم.

“Gigaton” خواهد بود که اولین آلبوم استودیویی Pearl Jam منتشر کرده است از سال 2013 تلاش “صاعقه” و خواهد بود 11th کل. آنها در آمریکای شمالی و اروپا تورهای برنامه ریزی شده در پشتیبانی از آن است.

در ارتباط باشید به Space.com برای بررسی این رکورد در ماه مارس ،

گروه راک Pearl Jam در مطبوعات عکس. (اعتبار تصویر: دنی پرچ)

دنبال استیو Spaleta در Twitter و Instagram. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>