PCOS نه تنها تحت تاثیر قرار باروری

درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) فقط به عنوان یک وضعیت باروری برگ بسیاری از زنان در معرض خطر بیشتر ابتلا مربوط به سلامت طولانی مدت شرایط با توجه به یک مطالعه جدید در انگلستان است.

محققان بررسی 323 زنان مبتلا به PCOS در مورد تشخيص و تجربه روزانه از وضعیت و متوجه شد که بسیاری از احساس حمایت و آگاهی وجود ندارد برای علائم دیگر از جمله چاقی, آپنه خواب, هیرسوتیسم و آکنه و افزایش ریسک در توسعه دیابت نوع 2 و مسائل مربوط به سلامت روان.

در تخمدان پلی کیستیک, سندرم قاعدگي مختل شده است و او تا به مشکلات تخمک گذاری.

این نظرسنجی نشان می دهد که 83.1 درصد از زنان احساس خود پزشکان به آنها اطلاعات کمی در دراز مدت عوارض و اطلاعات آنها را دریافت و با تمرکز بیش از حد بر روی باروری پیامدهای این بیماری است.

“ما دریافتیم که زنان نبودند گفت: در مورد بلند مدت افزایش خطرات و یا تنها گفت: در مورد برخی از آنها. برای مثال آنها لزوما به عنوان دیده می شود که در افزایش خطر ابتلا به دیابت می گوید:” منجر نویسنده سارا هیلمن از دانشگاه وارویک مدرسه پزشکی.

“این به این معنی است که این مسائل در حال خطاب و کسانی که زنان را مجبور به پیدا کردن از طریق وسایل دیگر از طریق منابع آنلاین نظیر حمایت از گروه های خیریه و کانال های دیگر.”

“وجود دارد افزایش خطر ابتلا به مشکلات روحی و روانی…اما زنان اغلب افشای این و بهداشت حرفه ای همیشه پرسیدن.”

این تحقیق همچنین نشان داد که 74.9 درصد از زنان مبتلا به PCOS به حال تجربه مسائل مربوط به سلامت روان اما تنها 34.9% می تواند به خاطر صحبت کردن در مورد آنها با پزشک خود.

“وجود دارد افزایش خطر ابتلا به مشکلات سلامت روان در کنار سلامت جسمی مشکلات اما تحقیقات ما نشان می دهد که زنان اغلب افشای این و بهداشت حرفه ای همیشه پرسیدن.

“ما باید با مشاهده آن به عنوان یک بیماری است که بر زنان در تعدادی از راه های در طول زندگی خود ، آن است که نه فقط در مورد تخمدان.”

محققان استدلال می کنند که وجود دارد نیاز به آگاهی بیشتر از پیامدهای این وضعیت هر دو در میان عموم مردم و متخصصان سلامت است. آموزش و پرورش برای حرفه ای بهداشت و درمان باید در تمرکز دوباره PCOS به عنوان یک مادام العمر متابولیک بیماری است و نه یکی از باروری است.

“گرفتن اطلاعات صحیح به زنان در یک مد به موقع باعث می شود که اطلاعات توانمند سازی. اگر شما اطلاعات صحیح شما بیشتر و آگاهی از سلامت خود را. به عنوان مثال اگر شما می دانید شما را در معرض خطر بالاتر ابتلا به دیابت, شما ممکن است تمرکز بیشتر بر کنترل وزن. این است که در مورد توانمند سازی زنان برای کنترل سلامت خود را.

“کلمه” تخمدان ” در نام نشان می دهد به افرادی که این مشکل فقط در اطراف تخمدان ها اما از آن است که فقط یک تکه از پازل jigsaw را از سلامت این زنان است.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله انگلیسی از عمل به طور کلی.

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im