بیماران و پزشکان به نظر می رسد باز به پزشکی از راه دور

هر دو گروه بيماران و پزشکان به نظر می رسد پذیرای پزشکی از راه دور, یک مطالعه جدید نشان می دهد.

در حالی که نگرانی در مورد دسترسی و چالش های فنی مطرح موانع گسترده ای به تصویب تکنولوژی محققان می گویند که تصویری ارائه مشاوره به معنای عملی برای حفظ تداوم مراقبت برای گروه در معرض خطر.

آن موقع پیدا کردن به عنوان تلاش برای مدیریت COVID-19 منجر به بیشتر های اجتماعی فاصله.

پژوهش صورت گرفت که قبل از وقوع COVID-19 و منتشر شده در BJGP بازکاوش هر دو بیماران و پزشکان با تجربه با پزشکی از راه دور در مراقبت های اولیه. این مرور سیستماتیک بررسی هفت مطالعات تصویری رایزنی های منتشر شده از سال 2010.

تصویری مشاوره شامل یک پزشک مشاوره با بیمار از طریق اینترنت و بر اساس تصویری با لینک. در انگلستان به طور کلی این شیوه شامل استفاده از وب سیستم عامل شبیه به اسکایپ اما با استفاده از امن تکنولوژی محافظت می کند که بیمار محرمانه.

پزشکی از راه دور است که استفاده بیش مشاوره تلفنی اجازه می دهد پزشکان به انتخاب کنید تا نشانه های بصری. پزشکان به طور فزاینده ای به استفاده از آنها در مراقبت های اولیه اما تا به حال آنها را دیده اند استفاده گسترده محققان می گویند.

پزشکی از راه دور کار می کند برای روال بازديد

این مطالعه جدید دریافتند که در کل شواهد در بیمار و کارکنان در نمایش تصویری مشاوره باقی مانده مخلوط با برخی از مطالعات نشان می دهد که بیماران راضی هستند و دیگران که آنها ترجیح می دهند یک چهره به چهره و مشاوره.

اما در حالی که بسیاری از مشاهده چهره به چهره و مشاوره به عنوان “استاندارد طلا” به خصوص برای شرایط مزمن شواهد نشان می دهد که تصویری مشاوره هنوز هم اجازه می دهد تا بیماران برای ایجاد رابطه دوستانه با دکتر اولیه و کار خوب به صورت معمول قرار ملاقات.

“بررسی ما شامل مطالعات نشان داد که روال بازدید شد استفاده مناسب به صورت تصویری مشاوره اما این بیماران با شرایط بلند مدت به احتمال زیاد ترجیح می دهند چهره به چهره و مشاوره می گوید:” نویسنده مسئول هلن آترتون از دانشکده پزشکی وارویک.

“این جالب است چون مقدار زیادی از مشاوره در عمل به طور کلی هستند با افرادی که مسن تر هستند و باید در دراز مدت شرایط همان افرادی که در معرض بیشترین خطر در وضعیت فعلی.

“بدون در نظر گرفتن تصویری همراه بود توسط بيماران مبتلا به مزایای از قبیل راحتی و اجتناب از سفر به جراحی دومی به خصوص در زمان حاضر است. در حال حاضر زمان مناسبی برای آن را امتحان کنید اگر شما می خواهید اطمینان از دیدن GP خود را و عمل خود را از ارائه این گزینه است.”

دسترسی به اینترنت است کلید

پزشکان نشان داد تنوع بیشتر در چگونه آنها احساس خود را در مورد تصویری مشاوره با توجه به آنچه در آن استفاده می شود برای است و با. نیز ابراز نگرانی می کند که افرادی که ممکن است دسترسی به اینترنت خواهد ضرر برخی از بیماران که به عنوان “سواد دیجیتالی.”

همه به طور کلی شیوه های ممکن است منابع یا تهیه اتخاذ تصویری مشاوره, محققان می گویند.

“مشاوره از راه دور در حال حاضر تبدیل به یک ضرورت در آب و هوای فعلی و تصویری یکی از گزینه ها برای ارائه این” آترتون می گوید.

“این احتمال وجود دارد که مشاوره تلفنی تبدیل خواهد شد به طور پیش فرض گزینه ای برای بسیاری از شیوه زیرا آنها در حال حاضر به خوبی تثبیت راه برای مشورت کنید. اما که در آن شیوه می تواند در ارائه تصویری مشاوره یا ترتیب تصویری, مشاوره, راه اندازی, زمان بحران به سرعت تبدیل به یک محرک برای انجام این کار و دیگر آن می رود در بیشتر نیاز به قادر به دیدن بیماران و همچنین صحبت کردن با آنها.

“آیا یک بیمار می تواند درخواست تصویری مشاوره یا نه وابسته است که آیا عمل به طور کلی این است که ارائه این سرویس. حداقل شیوه ارائه می شود تلفن مشاوره و بیماران می توانند سوال در مورد در دسترس بودن تصویری از خدمات مشاوره.

“من توصیه آنها را به نگه داشتن خود را آگاهانه در مورد آنچه را در عمل به طور کلی ارائه شده است و به طور کلی شیوه های به سرعت در حال راه اندازی انواع کنترل از راه دور مشاوره و این است که همیشه در حال تغییر وضعیت است.

“با این حال برای هر بیمار صرف نظر از سن اگر آنها دسترسی به ویدئو مشاوره و می خواهید برای انجام یک روال مشاوره این امکان پذیر است و معقول.”

منبع: دانشگاه وارویک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im