پچ تعمیرات حمله قلبی آسیب در خوک و موش

جدید “خارج از قفسه” قلب مصنوعی پچ می توانید تحویل قلبی سلول های مشتق از شفا عوامل به طور مستقیم به سایت حمله قلبی آسیب, محققان می گویند.

در مدل موش حمله قلبی freezable تلفن-رایگان پچ بهبود بازیابی. محققان اثرات مشابه در یک مطالعه آزمایشی شامل یک خوک مدل از حمله قلبی.

محققان در حال مطالعه تکه های قلب به عنوان یک آینده امیدوار کننده گزینه برای ارائه سلول درمانی به طور مستقیم به سایت حمله قلبی آسیب است.

در حال حاضر قلبی تکه شکننده پر هزینه و وقت گیر برای تهیه و از آنها استفاده از live مواد سلولی افزایش خطر تشکیل تومور و آریتمی.

“ما در حال توسعه یک قلب مصنوعی پچ که به طور بالقوه می تواند در حل مشکلات مرتبط با استفاده از سلول های زنده و در عین حال هنوز هم ارائه موثر سلول درمانی به سایت صدمه می گوید:” نویسنده مسئول Ke چنگ و استاد در پزشکی بازساختی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی دانشکده دامپزشکی و استاد دانشگاه مشترک مهندسی پزشکی وزارت با دانشگاه کارولینای شمالی.

برای ساخت پچ چنگ و همکاران برای اولین بار ایجاد یک داربست ماتریس از decellularized خوک بافت قلبی.

سپس آنها تعبیه شده مصنوعی قلبی سلول های استرومای—ساخته شده از پلیمر زیست تخریب پذیر حاوی قلبی استرومای سلول های مشتق از تعمیر عوامل—به ماتریس. در نتیجه پچ موجود همه از درمان سلول های ترشح شده و بدون سلول های زنده است که می تواند باعث یک بیمار پاسخ ایمنی است.

در مدل موش حمله قلبی, درمان با مصنوعی قلبی پچ منجر به ~50% بهبود عملکرد قلب بیش از یک دوره سه هفته ای در مقایسه با عدم درمان و همچنین به عنوان یک ~30% کاهش در زخم در سایت آسیب.

محققان همچنین با انجام هفت روز مطالعه آزمایشی از حمله قلبی با یک خوک مدل و دیدم ~30% کاهش در زخم در برخی از مناطق خوک قلب و همچنین به عنوان تثبیت عملکرد قلب در مقایسه با عدم درمان است.

اضافی آزمایش نشان داد که تکه های مصنوعی محققان تا به حال یخ زده تا به حال برابر با قدرت در مقایسه با زمانی که به تازه-ایجاد تکه های.

“پچ را می توان منجمد و با خیال راحت ذخیره شده برای حداقل 30 روز و از آنجا که هیچ زندگی می کنند سلول های درگیر, آن را نمی خواهد باعث سیستم ایمنی بیمار به رد آن را” چنگ می گوید. “این اولین گام به سوی واقعا off-the-shelf راه حل برای قلب پچ درمان است.”

موسسه ملی بهداشت و انجمن قلب آمریکا بودجه پژوهش که به نظر می رسد در علم پزشکی ترجمه.

تو که هوانگ قبلا یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در NC امور خارجه و در حال حاضر دوره فوق دکترا دانشمند در دانشگاه دوک است این مقاله نویسنده اول.

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>