مسافران جنگیدند و بیش از مواد غذایی فاسد در قرنطینه کشتی کروز

صنعت کشتی کروز است که رفتن را از طریق یک بیت از یک روابط عمومی در بحران, حسن نیت ارائه میدهد از شیوع کروناویروس. هزاران نفر از مسافران مجبور به قرنطینه می شود و برای هفته ها در پایان به دام افتاده در داخل محله های تنگ در هیئت مدیره تعدادی از کشتی ها.

در حال حاضر آن را برای تلفن های موبایل مانند یک تعداد از قرنطینه مسافران — طبعا — گرفتار یک مورد بد از cabin fever (جناس در نظر گرفته) با غذا, تنگ, در حالی که تعدادی از آلوده در هیئت مدیره را نگه می دارد در حال افزایش است.

“این مواد غذایی فاسد و وحشتناک است و ما باید برای مبارزه با آن” مارگارت Bartlett یک زن 77 ساله انگلیسی زن در هیئت مدیره بزرگ شاهزاده خانمگفت: سی. “این به اندازه کافی خوب نیست.”

ساخت بدتر بارتلت است که به دام افتاده در داخل کابین خود را که هیچ بالکن.

“ما می رویم بزنید دیوانه گیر در داخل کابین” Bartlett اضافه شده است. “این است که کمی افسرده زمانی که ما شاهد زمین و آن آفتابی بود و ما نمی تواند.”

وجود 3500 مسافر و خدمه در هیئت مدیره بزرگ شاهزاده خانم. عظیم کشتی کروز باقی مانده است حدود 25 مایل در سواحل سان فرانسیسکو به عنوان مقامات مسابقه به شکل چه باید بکنید با مهمانان در هیئت مدیره.

آن را در نهایت از منوی view در اوایل امروز در بندر اوکلند.

حداقل 21 نفر تست مثبت در هیئت مدیره کشتی با توجه به سی ان ان. گرفتن آنها را خاموش خواهد بود طولانی در امر خواهد شد و چند روز با توجه به رسمیت می شناسد.

دولت در حال آماده سازی برای ارسال صدها مسافر خانه در حالی که به حداقل رساندن از گسترش این ویروس مرگبار است. حتی پس از سال به دام افتاده در هیئت مدیره یک کشتی کروز چه خواهد شد در انتظار آنها نخواهد بود خیلی بهتر: غربالگری و دیگری طولانی مدت 14 روز در قرنطینه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im