حزبی تفاوت بیش از همه گیر پاسخ در حال رشد

آمریکایی ها اعتماد به دانشمندان پزشکی رشد کرده است پس از شیوع کروناویروس اولین طرح میتوانست به فعالیت های روزمره در محل کار و خانه ها و مدارس در سراسر کشور. اما در حال رشد وجود دارد اختلافات بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در اعتماد به نفس آنها در پزشکی دانشمندان است. این حزبی تقسیم به گسترش درک از خطر ناشی از رمان coronavirus به بهداشت عمومی و به نمایش در اقدامات برای کنترل گسترش COVID-19. با اینحال هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا خوشبین هستند که تلاش برای ارائه یک واکسن را به ثمر ظرف یک سال.

همه گیر می درخشد کانون توجه بر دانشمندان—از جمله دانشمندان پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی و علمی متخصصان و نقش مشاوره رهبران دولت, اطلاع رسانی های عمومی, کار در خط مقدم مراقبت از بیمار و پژوهش پیشرو تلاش برای پیدا کردن درمان و پیشگیری از گزینه های برای coronavirus.

یک بررسی ملی از مرکز تحقیقات پیو انجام شده در اواخر ماه آوریل با بیش از 10 ، 000 بزرگسالان ایالات متحده می یابد 43 درصد از آمریکایی ها می گویند که مقدار زیادی از اعتماد به نفس در پزشکی دانشمندان به عمل در بهترین منافع عمومی از 35 درصد قبل از وقوع. اکثریت زیادی همچنان می گویند که حداقل یک مقدار عادلانه از اعتماد به نفس در پزشکی دانشمندان است.

دانشمندان پزشکی (و دانشمندان به طور کلی) به ایستادگی کردن از دیگر گروه های امتیاز در این نظرسنجی در آنها مشاهده شده ، سهم آمریکایی ها با قوی ترین سطح اعتماد به نفس در پزشکی دانشمندان در حال حاضر بیش از 38 درصد که بیان این سطح از اعتماد به نفس در ارتش و آن را به مراتب بیشتر از سهام که می گویند آنها مقدار زیادی از اعتماد به نفس در گروه هایی مانند روزنامه نگاران و مقامات منتخب.

اما اعتماد به دانشمندان پزشکی تبدیل شده به سمت بالا تنها در میان دموکرات ها و نه خواهان. پنجاه و سه درصد از دموکرات ها و کسانی که متمایل به حزب دموکرات باید مقدار زیادی از اعتماد به نفس در پزشکی دانشمندان به عمل در جهت منافع عمومی از 37 درصد در ماه ژانویه 2019. اما در میان جمهوری خواهان و کسانی که لاغر به ایران با 31 درصد بیان مقدار زیادی از اعتماد به نفس در پزشکی دانشمندان تقریبا همان است که در سال 2019 (32 درصد). به عنوان یک نتیجه حزبی شکاف در اعتماد به نفس در پزشکی دانشمندان اتحاد گسترده تر از فقط 5 درصد در سال 2019 به 22 امتیاز امروز. حزبی شکاف بیش از اعتماد به دانشمندان پزشکی در حال حاضر اکو گذشته مرکز نظرسنجی که دموکرات ها بیان مراتب بالاتر اعتماد نسبت به جمهوری خواهان در دانشمندان آب و هوا و اطلاعات آنها را تولید کند.

یکی از جنبه های قابل توجه از آمریکایی ها’ پاسخ اولیه به وقوع شده است درجه ای از حمایت بی سابقه محدودیت در فعالیت عمومی است. برای مثال در مورد نه در 10 آمریکایی گفت: اقدامات لازم برای کاهش گسترش COVID-19 تحمیل سفر محدودیت لغو مهم ورزشی و سرگرمی, حوادث, بسته K-12 مدرسه و محدود گردهمایی های اجتماعی لازم را با توجه به یک مرکز نظرسنجی انجام شده در ماه مارس 19-24.

اما افکار عمومی شده است تغییر در طول بحران. مرکز تحقیقات پیو نظرسنجی پیدا کردن رشد حزبی بخش بیش از خطر رمان coronavirus شمار به بهداشت عمومی و همچنین بیش از اجتماعی فاصله اقدامات و اعمال محدودیت بر فعالیت عمومی با هدف کند کردن روند گسترش این بیماری است.

از اواخر مارس تا اوایل آوریل از جمهوری خواهان که از نظر شیوع به عنوان یک تهدید عمده برای سلامت کشور کاهش یافته است نه امتیاز از 52 درصد به 43 درصد در حالی که دیدگاه ها در مورد این موضوع در میان دموکرات ها افزایش کمی از 78 درصد به 82 درصد است. دموکرات ها در حال حاضر نزدیک به 40 درصد بیشتر از جمهوری خواهان به نظر coronavirus یک تهدید عمده برای سلامت مردم.

حدود شش در 10 آمریکایی (59 درصد) مشاهده اجتماعی فاصله اقدامات—که هنوز در محل در سراسر کشور در زمان بررسی—به عنوان کمک بسیاری به کاهش گسترش این بیماری اگر چه این باور است که بیشتر شایع در میان دموکرات ها (69 درصد) از جمهوری خواهان (49 درصد).

به عنوان کشورهای دست به گریبان با روند لغو محدودیت های عمومی اعتصاب محتاط تن: 68 درصد خود را می گویند نگرانی بیشتر این است که متحده را لغو محدودیت سرعت بیش از حد و نه به سرعت و نه به اندازه کافی. اما در اینجا دوباره حزبی فاصله در نمایش های بزرگ است و جمهوری خواهان و دموکرات ها در حال حرکت در جهت مخالف. از ماه آوریل خواهان رشد بیشتر نگران آن است که محدودیت نخواهد بود برداشته به سرعت به اندازه کافی در حالی که دموکرات ها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران آن است که محدودیت ها برداشته خواهد شد بیش از حد به سرعت. در تازه ترین مرکز بررسی نزدیک به نه در 10 دموکرات (87 درصد) خود را می گویند نگرانی بیشتر این است که متحده را لغو محدودیت سرعت بیش از حد; جمهوریخواهان نزدیک تقسیم بین نگرانی که محدودیت برداشته خواهد شد بیش از حد به سرعت و یا نه به سرعت به اندازه کافی (47 درصد به 53 درصد).

حزبی گروه نیز متفاوت بیش از دلایل ادامه coronavirus عفونت به خصوص در اطراف نقش تست و اجتماعی فاصله. سه چهارم از دموکرات ها (75 درصد) در نظر گرفتن بیش از حد کمی تست یک عامل عمده موارد بیماری جدید در ایالات متحده در مقایسه با 37 درصد از جمهوری خواهان. هفت در 10 دموکرات ها معتقدند که دلیل عمده برای موارد جدیدی از کروناویروس است که نه مردم به اندازه کافی زیر اجتماعی فاصله گرفته است. حدود نیمی از متوسط یا لیبرال خواهان (49 درصد) و 36 درصد از جمهوری خواهان محافظه کار معتقدند که این یک دلیل عمده موارد جدیدی از کروناویروس.

در حالی که شکاف حزبی در بازدید از شیوع کروناویروس مشترک وجود دارد باقی می ماند مهم اختلاف نظر در هر دو طرف به خصوص در داخل ایران. برای مثال اقلیت جمهوری خواهان که از نظر شیوع به عنوان یک تهدید عمده برای سلامت عمومی بسیار بیشتر احتمال دارد به یک محتاط تر رویکرد متحده بازگشایی و مشاهده تاثیر اجتماعی فاصله مثبت نسبت به خود شخص پارتیزان.

نگاه به آینده وجود دارد به اشتراک گذاشته شده است خوش بینی در مورد تلاش های علمی برای مقابله با COVID-19. تعدادی زیادی از بزرگسالان ایالات متحده و اعضای هر دو طرف انتظار می رود در سال های آینده شامل یک درمان موثر و یا درمان برای COVID-19 (83 درصد) و همچنین به عنوان یک واکسن برای جلوگیری از بیماری (73 درصد). و 72 درصد از بزرگسالان ایالات متحده می گویند که آنها قطعا (42 درصد) و یا احتمالا (30 درصد) دریافت coronavirus واکسن اگر در دسترس بود امروز در حالی که حدود یک چهارم (27 درصد) می گویند که آنها نمی خواهد. اکثریت در سراسر طیف وسیعی از گروه های جمعیتی می گویند که آنها خواهد واکسن را دریافت کنند. اکثر دموکرات ها می گویند که آنها خواهد دریافت واکسن توسط یک حاشیه از 79 درصد به 21 درصد است. جمهوری خواهان کمی کمتر تمایل; 65 درصد می گویند که آنها قطعا و یا احتمالا یک واکسن در حالی که 34 درصد می گویند که آنها کاهش می يابد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de