پاریس مورد آب و هوا معماران ایجاد یک مورد برای “سمج خوش بینی”

زمانی که چریستینا فیگورس در زمان کمر از سازمان ملل متحد بین المللی آب و هوا مذاکرات در سال 2010 امیدوار بودند که جهان گرد هم می آیند برای ایجاد یک توافق برای مقابله با گرمایش جهانی—به خصوص پس از مذاکرات در حال سقوط از هم جدا در کپنهاگ سال قبل است. در واقع زمانی که از او خواسته شده بود در یک کنفرانس مطبوعاتی اگر او فکر چنین یک توافق جهانی تا کنون خواهد بود ممکن است او پاسخ داد: “نه در طول عمر من است.”

اما زمانی که او راه می رفت که کنفرانس مطبوعاتی فیگورس می گوید او متوجه او نیاز به تغییر تفکر او و پیام به یکی از امکان—که او و تام Rivett-Carnac او استراتژیست ارشد از سال 2013 تا 2016 تماس “سمج خوش بینی” در یک کتاب جدید با هدف الهام بخش ادامه داد: اقدام آب و هوا. آنها استدلال می کنند که مؤمن واقعی تغییر امکان پذیر است و فشار برای تغییر شد بسیار مهم برای تهیه پیش نویس برجسته پاریس مورد آب و هوا در 2015. و فیگورس و Rivett-Carnac می گویند این رویکرد خواهد بود به همان اندازه مهم است برای این کار به یاد ماندنی از رسیدن net-صفر تولید گازهای گلخانه ای (که در آن دی اکسید کربن است و دیگر ساختمان در جو) توسط midcentury به محدودیت زمین افزایش درجه حرارت. توافق پاریس را اعلام کرد هدف این است که به خاطر گرم شدن کره زمین به کمتر از دو درجه سانتیگراد بالای preindustrial دمای اما به هدف حتی پایین تر از 1.5 درجه سانتیگراد

کتاب آینده ما را انتخاب کنید: زنده ماندن بحران آب و هوا (ناف, 2020) با هدف گسترش پیام خود را از ضعیف بین المللی آب و هوا در مذاکره به افکار عمومی. آن را میسازد خیالی آتی که در آن جهان می کند و تولید گازهای گلخانه ای را تحت کنترل و استراتژی است که می تواند به کمتر را انتخاب کنید مخرب مسیر. فیگورس و Rivett-Carnac نشستم در علمی آمریکا‘s دفاتر به بحث کتاب و چه درایوهای خود را خوش بینی.

[یک ویرایش متن مصاحبه به شرح زیر است.]

آنچه که شما را وادار به نوشتن این کتاب و برای انجام این کار در حال حاضر ؟

RIVETT-CARNAC: این specialness از این در سال 2020 آغاز دهه است که در آن ما در حال رفتن به باید بیشتر از تاثیر بر آینده بشریت از هر دهه در تاریخ است. و برای تلفن های موبایل مانند یک اغراق است, اما آن را نمی. تا سال 2030 ما نیاز به کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط 50 درصد حداقل اگر ما به هر گونه شانس نگه داشتن تغییر آب و هوا به 1.5 درجه سانتیگراد اگر ما شروع به در حال حاضر که بیش از 7 درصد کاهش در هر سال است. که بسیج در مقیاس است که به سختی قابل تصور است. در حال حاضر آن است که دست یافتنی و علم به ما می گوید که این دست یافتنی است. اما ما رسیده ایم به نقطه که در آن ما در حال رفتن به کشف اگر ما جدی مورد برخورد با این. بنابراین این کتاب در مورد برقراری ارتباط چه چیزی در خطر است.

ما اجازه خودمان را به احساس ناتوانی در مواجهه با این چالش است. اما واقعیت این است که ما باید قدرت بیشتری از ما احتمالا می توانید تصور کنید به دلیل تاثیر ما می تواند داشته باشد. و بنابراین ما امیدواریم که مردم با خواندن این کتاب را در پایان که احساس حس اهمیت این لحظه—بلکه یک حس توانمندی است که می توان آنها را بخشی از این نسل تلاش خواهد کرد که بهبود آینده برای همه نسل های آینده.

زمانی که شما صحبت کردن در مورد نیاز به عمل آب و هوا چگونه شما پیدا کردن یک تعادل بین مسئولیت های فردی در مقابل نیاز برای بزرگتر سیستمیک تغییر دهید ؟

فیگورس: ما در واقع فکر نمی کنم که این سیستمیک در مقابل فرد. این یک “و همچنین” [وضعیت]. در حال حاضر آن را در مورد هر کس در همه جا—در هر نقطه در زمان.

همچنین ما تمایل به فراموش کرد که هر دو دولت و شرکت ها در واقع پاسخ خود را به خواندن آنچه که فرد خواستار است. روشن ترین تک [مثال] که به تازگی اتفاقی است که با نی های پلاستیکی. ما تا به حال یک یا دو بسیار در حال حرکت عکس از نی است که تا به حال سوراخ بینی از یک لاک پشت دریایی که ویروسی رفت. و افراد پس از آن تصمیم گرفت: “من قصد دارم به استفاده از یک نی پلاستیکی دیگر.” من هنوز برای دیدن یک دولت قرار داده است که در یک قانون است که گفت: “تو نباید با استفاده از پلاستیک نی.” آنها تفسیر واکنش انسان—است که مجموعه ای از همه ما که تصمیم گرفت بیشتر نی های پلاستیکی. شما نمی بینید یک شرکت در حال حاضر با سرمایه گذاری های عمده را در نی های پلاستیکی. شما ببینید بسیاری از اوقات حتی جدید شرکت ایجاد شغل و [ساخت] سرمایه گذاری به ایجاد و تولید نی—که ما هنوز نیاز—از دیگر محصولات است. نکته این است که یک تغییر رخ داده است که به دلیل تصمیمات فردی گرفته تا تغییر رفتار فردی است. ما تمایل به دست کم گرفتن قدرت فردی است.

یک پیام اصلی کتاب خود را در مورد حفظ خوشبینی است که ما می توانیم گزینه های ما نیاز به محدود کردن تغییر آب و هوا. چگونه می توانم شما شخصا حفظ که خوش بینی ؟ و وجود هر گونه اقدامات اخیر و یا تحولات است که باید رو به آن ؟

RIVETT-CARNAC: مردم تمایل به فکر می کنم از خوش بینی به عنوان یک نوع generic حس “همه چیز در حال رفتن به عالی” و یا یک چشم انداز آفتابی است که بسیار متفاوت از آنچه منظور ما در این کتاب است. در این کتاب ما با ابداع یک عبارت به نام “خیره خوشبینی است.” و راه را تعریف کنیم که کمتر از یک نوع نگرش ذهن و بیشتر یک استراتژی برای تغییر جهان است. بنابراین آنچه که ما می گویند این است که در صورت باور نکردنی چالش ما یک مسئولیت حفاری و می گویند “ما اجازه نمی دهد این اتفاق می افتد ما تماشا کنید.” در حال حاضر ما می بینیم که به عنوان یک شکل از خوش بینی و اعتقاد به این که جهان را می توان تغییر داد.

در کنار آن وجود دارد بارهای از چیزهای خوب اتفاق می افتد—اگر شما مراقبت برای نگاه—تغییر آب و هوا. فقط یک مثال است که در حال حاضر کشورهای, سرمایه گذاران, شهرستانها, کسب و کار—اگر شما اضافه کردن همه آنها را تا آن حدود نیمی از تولید ناخالص داخلی جهان است که در حال حاضر [شده است] متعهد به [یک تولید گازهای گلخانه ای کاهش] هدف است که به اندازه کافی برای نگه داشتن ما به 1.5 درجه سانتیگراد ما می توانیم قلب بزرگ از آن. و البته آن را آسان برای فراموش کردن آن است که تنها 15 ماه پس از [teenage آب و هوا فعال] گرتا [Thunberg] به سخنرانی او در [2018 تغییرات اقلیمی سازمان ملل متحد کنفرانس] و چگونه به سرعت که جهان را تغییر داد. بنابراین اگر شما مراقبت برای نگاه وجود دارد واقعا چیزهای خوب اتفاق می افتد. اما این حس خوش بینی است که چگونه ما در حال رفتن به آن را انجام دهد.

با توجه به این که در حال حاضر وجود دارد بسیاری از نابرابری پخته به ما موجود اقتصاد و سیستم های انرژی, چگونه ما در ایجاد تغییرات است که نیاز به توان یک برابر راه است ؟

RIVETT-CARNAC: من فکر می کنم که تغییر آب و هوا است و اساسا ناعادلانه است. و من فکر می کنم که یکی از چیزهایی که واقعا منازعه مردم در واقع—که حس بی عدالتی از این. و آن را غیر منصفانه در راه های متعدد. آن را ناعادلانه به نسل زیرا این افراد جوان که در حال رفتن به تحمل فشار از این—و آنها بسیار آگاه است که در حال حاضر. و وجود خشم در بخشی از افراد جوان است. آن را ناعادلانه از لحاظ جغرافیایی به این معنا که این کشورها است که باید انجام شود حداقل به علت آن هستند و در بسیاری از موارد غم انگیز رفتن به کشورهایی که در حال رفتن به تحت تاثیر قرار. آن را ناعادلانه اقتصادی به این معنا است که در واقع این افراد با کمتر بدان معنی است که انجام داده ام حداقل [برای کمک به این مشکل—که] به دنبال مانند آنها به خوبی ممکن است به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار به عنوان به خوبی. وزیر سابق امور خارجه, جان کری بود که در پادکست ما خشم و خوشبینی گفت که [تغییرات] یک تهدید است چند برابر — به دلیل آن را شامل همه چیز است. این امر برای امنیت ملی تهدید است. همچنین این امر به این بی عدالتی. این یک بی عدالتی چند برابر نیز هست.

تلنگر از آن است که وجود دارد فرصت های عظیمی را در واقع ایجاد یک دنیای بهتر با شغل بهتر. در ساخت این انتقال آن است که به طور کامل در توانایی ما برای ارائه آموزش و حمایت از مردم برای کمک به آنها را در آغوش این اقتصاد جدید. اما که نیاز به عمیق سیاست های عمومی تفکر اتفاق می افتد که در کشورهای مختلف در سراسر جهان اطراف چه چیزی است که بهترین استفاده از پول برای کمک به مردم در آغوش این انتقال. من فکر می کنم ما به طور کلی انجام یک کار بزرگ از یک سیاست عمومی چشم انداز واقعا گرفتن یک دسته در آنچه که جهان در حال رفتن به مانند نگاه. چرا که از دوره های مختلف وجود دارد نیروهای دیگر در بازی. یک مثال خوبی است گیاهی پروتئین: که می تواند به دلیل مقدار زیادی از زمین است که می رود به تولید سویا پس از آن به خوراک دام و غیره. در همان زمان, آن می تواند منجر به عظیم کشاورزی بیکاری اگر نه به خوبی انجام می شود که می تواند منجر به سیاسی شدید نوسانات و غیره. وجود دارد که ایده های خارج وجود دارد مانند جهانی درآمد اولیه و چیزهای دیگر که به نوعی در حال لگد اطراف—و یا کلاه-و-سود ایده که در آن شما کلاه انتشار گازهای گلخانه ای و سپس شما توزیع درآمد حاصل از سراسر جمعیت است. این نوع تفکر نیاز به رفتن بیشتر و سریع تر است.

یک استراتژی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای است که بدست مقدار زیادی از توجه است که به تازگی کاشت درختان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و حتی تبلیغ این ایده. چگونه شما سعی می کنید برای برقراری ارتباط است که هیچ گلوله جادویی برای حل این مشکل و این که ما نیاز به چند راه حل ؟

فیگورس: فکر می کنم در مورد کربن بودجه—ظرفیت جذب جو—به عنوان یک وان حمام است. و برای 100 سال گذشته ما شیر آب را باز کرد. و به خصوص در گذشته 50—در واقع گذشته از 10 به 20 سال ما را باز کرده اند که شیر آب به آن حداکثر مطلق. و ما شده اند پر کردن وان حمام که بسیار بسیار به سرعت. در حال حاضر ما در نقطه که در آن ما تقریبا در لبه وان حمام که. و اگر ما به بیش از لبه که آب نشت و آن را به طور کامل غیر ممکن است برای ما برای کنترل اثرات تغییر آب و هوا.

تا به حال ما در آغاز این 20 یا 30 سال پیش ما در واقع می تواند تکیه بر بسته شدن شیر آب که به تدریج. ما نمی تواند انجام دهد که دیگر نیست چرا که ما تقریبا در آستانه. پس شماره یک ما برای بستن شیر آب به شدت نصف تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2030. اما ما مجبور به استفاده از تخلیه در پایین وان حمام. در حال حاضر وجود دارد راه های بسیاری برای انجام این کار ، شما می توانید سرمایه گذاری در جذب و ذخیره سازی کربن. شما می توانید مستقیم از هوا گرفتن که در حال حاضر در حال توسعه. مشکل این است که صنعتی جذب و ذخیره سازی کربن در حال حاضر هنوز اولیه و تکنولوژی و بسیار گران است. و مستقیم از هوا گرفتن که حتی بیش اولیه فن آوری است. این یک تکنولوژی است که در واقع قطاری کربن از هوا قرار می دهد و آن را در خاک است که محاکمه و درست است که یک تکنولوژی است که ما تا به حال برای هزاران سال است که هیچ خطرات ایمنی و که ما می دانیم بسیاری از بسیاری دیگر از اثرات مفید—است که درختان در حال رشد و یا رشد هر نوع دیگر از زیست توده. آن را مراقبت از طبیعت و در واقع جایگزینی و بازسازی طبیعت ظرفیت برای مقابله با کربن در هوا است. بنابراین آنچه که ما را به درک این است که یک چیز نمیتواند جای دیگر. ما باید به هر دو نزدیک شیر آب و تخلیه وان حمام. ما در واقع مجبور به انجام هر دو با محیط زیست و صداقت و نه به عنوان یک greenwash.

RIVETT-CARNAC: ما می گویند که هر شرکت و یا رهبر ملی است که ادعا می کند که کاشت درختان بدان معنی است که ما مجبور به انجام کار سخت decarbonization است که در تلاش برای منحرف کردن توجه ما از موضوع است. وجود دارد برخی از شرکت های گاز که انجام این کار. قطعا رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است که. که کاملا باید به نام دلیل است که پتانسیل کند ما را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im