پدر و مادر با افسردگی گزارش کمتر همدلی برای کودکان خود

پدر و مادر با بیشتر علائم افسردگی گزارش تجربه کمتر همدلی—حتی نسبت به فرزندان خود را بر اساس یک مطالعه جدید.

که می تواند قابل توجهی در دراز مدت اثرات منفی, محققان می گویند.

“احساس درک و پذیرفته شده است مهم برای همه, اما به خصوص در زمینه رابطه پدر و مادر کودک می گوید:” کاترین L. Humphreys, استادیار روانشناسی در دانشگاه واندربیلت را Peabody دانشکده آموزش و پرورش و توسعه انسانی و نویسنده ارشد این مقاله در مجله PLOS ONE.

“مطالعات تحقیقاتی که زمانی که کودکان را دریافت نمی همدلانه پاسخ از مراقبان آنها تمایل دارند که طیف گسترده ای از نتایج منفی از جمله افزایش پاسخ فیزیولوژیکی به استرس و افزایش خطر ابتلا به اختلالات روانپزشکی به خصوص افسردگی و کاهش همدلی نسبت به دیگران.”

این یافته ها ممکن است به خصوص مربوط در طول زمان COVID-19 شیوع زمانی که افسردگی و اضطراب هستند در حال افزایش است به عنوان پدر و مادر در تلاش برای تعادل و سلامت نگرانی های مالی با انزوا کار از خانه و مراقبت از (و آموزش) فرزندان جوان خود نویسندگان این مطالعه می گویند.

“افسردگی نه تنها بر کسی که آن را تجربه.”

“یافته های ما ممکن است کمک به توضیح دهد که چرا پدر و مادر با افسردگی هستند بیشتر احتمال دارد به درگیر در منفی رفتارهای پدر و مادر مانند خروج و یا خصومت و کاهش فرزندپروری مثبت رفتارهای مانند حساسیت تعامل و گرما می گوید:” منجر نویسنده ویرجینیا سالو یک همکار فوق دکترا. “افسردگی نه تنها بر کسی که آن را تجربه.”

پدر و مادر دچار افسردگی هستند بیشتر احتمال دارد به مبارزه با خستگی و تحریک پذیری و حتی روال خانواده محور فعالیت هایی مانند خواندن هم آماده کردن غذا و بازی سخت تر Humphreys می گوید.

این فعالیت ها مهم هستند زیرا آنها می توانند ایجاد ارتباط عاطفی, افزایش یادگیری و بهبود مهارت های زبان.

“پدر و مادر مشکل شناسایی و اتصال با احساسات کودک است به خصوص در مورد طول این زمان آشفته هنگامی که کودکان جهان در حال مختل و پدر و مادر منبع اصلی برای ارائه حس ایمنی” Humphreys می گوید.

برآوردها نشان می دهد که در سراسر جهان بیش از 300 میلیون نفر از مردم تجربه افسردگی قسمت در طول عمر خود. در میان بزرگسالان در ایالات متحده به تنهایی عمر شيوع اختلال افسردگی اساسی این است که حدود 21 درصد است.

منبع: دانشگاه واندربیلت

اصلی مطالعه DOI: 10.1371/مجله.pone.0230636

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de