پدر و مادر فریاد بچه های خود را بیشتر در گیر

استرس و عدم اطمینان در طول COVID-19 همه گیر شده است و تلفات در پدر و مادر و فرزندان خود احساس روانی و فیزیکی فشار از آن محققان می گویند.

بیشتر پدر و مادر گزارش داشتن فریاد زد فریاد زد: یا فریاد زد: فرزندان خود را حداقل یک بار در دو هفته گذشته بر اساس یک نظرسنجی جدید. در طول همان زمان قاب یک پنجم والدین باید با دست به کفل زده یا سیلی فرزند خود را.

در حالی که به دنبال دیدار با فرزندان خود را با مدارس و مراقبت از خدمات بسته شده, پدر و مادر در سراسر آمریکا با آن مواجه شده اند چالش های بی سابقه ای در میان coronavirus همه گیر می گوید منجر نویسنده شانا لی استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه میشیگان.

مستقیم برای مراقبت از فرزندان خود را به معنای مهلت کمی از معلمان و دیگر مراقبان—همه در حالی که مقابله با افزوده اقتصادی عدم قطعیت است.

“برای تعداد زیادی از پدر و مادر, نگرانی های مالی دیگر نگرانی انزوای اجتماعی و تنهایی و غم و اندوه می شوند در راه فرزند” لی می گوید.

در این گزارش به بررسی چگونه پدر و مادر را در پاسخ به کودکان خود را در طول بیماری همه گیر.

محققان راه اندازی یک نظرسنجی آنلاین, مارس 24 حدود یک هفته پس از کاخ سفید اداره اجتماعی فاصله دستورالعمل به سرعت گسترش ویروس. این بررسی شامل 562 بزرگسالان که 288 (51%) بودند و پدر و مادر از حداقل یک کودک در سن 12 سالگی و تحت.

پاسخ دهندگان در گزارش خود سلامت روحی و روانی خوبی بودن و پدر و مادر و وضعیت اقتصادی در طول coronavirus بیماری همه گیر. آنها همچنین ارائه پاسخ به سوالات باز در مورد چگونه رفتار کودک خود را و خود را پدر و مادر را تغییر داده اند از بهداشت جهانی بحران.

در حالی که اکثر پدر و مادر گفت: آنها احساس نزدیکی بیشتری به کودکان خود را در حالی که ماندن در خانه پدر و مادر نیز گزارش داد سطح بالای روانی و فیزیکی مجازات کودکان. کارشناسان و فرزند طرفداران ترس است که این کمک خواهد کرد به یک چشم انداز مثبت در کودک آزاری ،

در میان یافته ها:

  • بسیاری از والدین نگران آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت صورتحساب (50%) و این پول را اجرا خواهد کرد (55%).
  • اکثر پدر و مادر (52%) گفت: نگرانی های مالی و انزوای اجتماعی (50%) می شوند در راه خود را از پدر و مادر.
  • حدود 1 در 5 پدر و مادر گفت: آنها تا به حال دست به کفل زده یا سیلی کودک یا کودکان خود را حداقل یک بار در دو هفته گذشته. دوازده درصد گفت: آنها این کار را انجام دادند چند بار یا بیشتر.
  • نرخ فریاد فریاد و جیغ در کودکان بالا 4 از 10 پدر و مادر گفت: آنها این کار را انجام دادند چند بار یا بیشتر در دو هفته گذشته.

وقتی پرسید که آیا یا نه این رفتارها در حال افزایش بیش از معمول خود رفتار 19 درصد گفت: آنها با فریاد یا جیغ تر و 15 درصد گفت: آنها افزایش استفاده از نظم و انضباط از همه گیر.

“توجه به این که این دادهها نسبتا در اوایل بیماری همه گیر کوروناویروس مستند ما انتظار می رود که این نرخ برای افزایش طول زمان به عنوان شرایط اقتصادی بدتر و پدر و مادر سطح استرس را افزایش دهد می گوید:” لی مدیر پدر و مادر در زمینه آزمایشگاه تحقیقاتی.

این محققان توجه داشته باشید که این یافته ها بودند نه کاملا تاریک و دلگیر—88 درصد از والدین گزارش شده است که آنها و فرزندان خود را نشان داده بود عشق برای هر یک از دیگر در دو هفته گذشته.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>