انگلی فضاپیما اسکله با مرده ماهواره به ارمغان می آورد به زندگی

در حال سوار

به رفع یک ماهواره سقوط کرد که به خرابی نظامی پیمانکار Northrup گرومن ارسال یک سفینه فضایی رباتیک به ربودن آن و آن را در حال اجرا دوباره.

مخاطره آمیز مانور علائم اولین بار است که دو فضاپیمای تجاری — یک نورث روپ گرومن نگهداری وسیله نقلیه و یک ماهواره Intelsat — لنگر انداخت با هر یک از دیگر بدون خروج از مدار Ars Technica گزارش. و عجیب سکته مغزی از ربات انگلی دو خواهد ماند متصل به هم برای زندگی است.

با پیدا کردن یک راه جدید برای بازگرداندن و در نهایت بازنشسته ماهواره این تکنیک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به جلوگیری و پاک کردن ابر خطرناک ناخواسته فضای اطراف زمین است.

ماموریت نجات

واقعی docking اتفاق افتاد در اواخر فوریه و در زمان حدود شش ساعت با توجه به Ars.

پس از Northrup گرومن فضاپیما بوده و کنترل ماهواره Intelsat را فرمان تغییر آن را در چنین راهی که آن را می توانید رزومه کاری قابلیت ها. روز جمعه ماهواره ای در نهایت در آمد آنلاین.

جفت شدن برای زندگی

بیش از پنج سال آینده فضاپیمای ادامه خواهد داد تا مطمئن شوید ماهواره ای باقی می ماند در جای مناسب قبل از اینکه در نهایت ارسال آن برای دوران بازنشستگی.

هنگامی که زمان می آید این دو خواهد جت دور به آنچه به نام یک قبرستان در مدار قرار گرفته است و خیلی دور از زمین است که هر چه مرده ماهواره استراحت وجود دارد بعید است که به تداخل با کسانی که هنوز عملیاتی. ارسال آن را که دور این طرح می خواهد از آن جلوگیری از دوباره تبدیل شدن به یک خطرناک قطعه ای از فضا های ناخواسته.

ادامه مطلب: برای اولین بار یک سفینه فضایی بازگشته پیری ماهواره ای به سرویس [Ars Technica]

بیشتر بر روی ماهواره های قدیمی: یک بی سرپرست فضا زیستگاه ممکن است سقوط یک ماهواره روسی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>