انگل رشد در مارمولک جنین’ مغز

زمانی که ناتالی Feiner خال خال کوچک نماتد worm wriggling در جنینی مارمولک مغز از فرانسه پیرنه او فکر آن را یک تصادف دمدمی مزاجی. او تشریحی صدها دیوار مشترک مارمولک جنین برای مطالعه و هرگز مواجه می شوند این مهاجم قبل از—اما به زودی او شروع به پیدا کردن آنها را در بیشتر از هنوز unhatched خزندگان’ مغز است.

شیفته Feiner و سپس با دانشگاه آکسفورد و یکی از همکاران به بررسی جنین’ پدر و مادر است. آنها دریافتند نماتود تنها در تخمدان از مادران که تا به حال تولید شده آلوده به جنین نشان می دهد که انگل بودند مهاجرت به فرزندان خود را در راه محققان تا به حال فکر می کردم غیر ممکن است.

انگل مانند نماتدها که نه ضرب در میزبان خود را اغلب عبور از مادر به فرزندان از طریق پستانداران’ placentas یا شیر. اما دانشمندان تا به حال فرض بر این است که در پرندگان و خزندگان پوسته تخم مرغ شکل که در اطراف حیوانات در حال توسعه به عنوان یک مانع به چنین تهاجم. عفونت انگلی از طریق خزندگان تخم مرغ به حال هرگز قبل از مشاهده شده Feiner می گوید: “به نظر می رسد مانند ما ضربه کاملا جدید شیوه زندگی است که این نماتدها تکامل یافته اند.”

برای یک مقاله پذیرفته شده توسط آمریکایی طبیعت دسامبر گذشته Feiner و همکارانش مورد بررسی قرار 720 تخم مرغ گذاشته شده توسط 85 زن دیوار مشترک مارمولک از شش مکان. محققان دریافتند این نماتدها در مارمولک از تنها که برای اولین بار پیرنه جمعیت. آلوده به زنان منتقل می شود این انگل به بین 50 و 76.9 درصد از جنین.

تجزیه و تحلیل DNA نشان داد این نماتدها مشابه هستند هر چند بسیار کوچکتر از گونه های موجود در این مارمولک’ روده; محققان می گویند ممکن است آنها تکامل یافته از آن گونه است.

Feiner می گوید دانشمندان می تواند از دست رفته امکان تخم مرغ انتقال زیرا آنها عمدتا نگاه انگل در پرندگان و لاک پشت ها که پوست تخم مرغ شکل در مدت کوتاهی پس از لقاح زمانی که جنین فقط انبوه سلول های بیش از حد کوچک به عنوان یک میزبان. اما در مارمولک ها و مارها پوسته فرم هنگامی که جنین بزرگتر است, ساخت انگل انتقال بیشتر محتمل است. جیمز هریس از مرکز تحقیقات در تنوع زیستی و منابع ژنتیکی در پرتغال بود که نه درگیر با این کار می گوید: این شکل از انتقال می تواند گسترده اگر این تیم فرضیه درست است.

Feiner مظنون به نماتد می تواند تغییر میزبان خود رفتار—یک روش مغز انگل اغلب با استفاده از آلوده کردن یک حیوان شکارچیان. مثلا موش آلوده به توکسوپلاسما رها تمایل خود را برای جلوگیری از ادرار گربه. این باعث می شود آنها را بیشتر به راحتی خورده و انتقال انگل به قسمت بعدی از چرخه زندگی خود را. “شناسایی حضور ‘ما’ نماتد در یک درنده از دیوار مارمولک را [این استراتژی] به احتمال بیشتر” Feiner می گوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de