پیراپزشکی خالکوبی: جوهر هنرمندان آخرین نوآوری برای کمک به بدن ضربه

به جای گران قیمت و یا مخاطره آمیز جراحی زیبایی مردم در حال گرفتن یک رویکرد جدید برای پوشش صدمات: “پیراپزشکی” خالکوبی.

خال کوبی هنرمندان ارائه شده پس از ماستکتومی خالکوبی به سرطان پستان بازماندگان برای سال. در حال حاضر هنرمندان باید شروع به گسترش ظاهری به دیگر روشهای پزشکی نیویورک تایمز گزارش. مردی که از دست دو نوک انگشتان در محل کار, کردم, ناخن, خالکوبی بر روی. یک زن با شدید گزش سگ در چهره او تا به حال آنها را استتار با رنگی جوهر به جای اصلاح با عمل جراحی است.

“من رفتم به جراحان پلاستیک است که قرار است به بهترین در ممفیس” زن و یک سگ مادر به نام لسلی پولان گفت: NYT. “آنها به من هیچ امیدی بنابراین من آغاز شده به دنبال گزینه های دیگر.”

به جای آن او در بر داشت یک هنرمند خال کوبی است که می تواند ماسک او زخم یک فرایند او در بر داشت بسیار مهم برای درمان عاطفی و بازگرداندن اعتماد به نفس خود را پس از آسیب.

“شما را درک نمی کنند تا زمانی که شما که از طریق آن” خانم پولان گفت. “این واقعا به من یک چشم انداز های مختلف در زندگی است.”

او هنرمند خال کوبی, اریک Catalano ارائه می دهد این نوع ترمیمی پيراپزشکی خال کوبی به صورت رایگان تامین مالی آنها از طریق متعارف تر کار می کنند و یک کمپین crowdfunding است که او را به ارمغان آورد $12,000 این NYT گزارش.

“مالی آن معنی ندارد اما این تنها چیزی است که من دوست دارم برای انجام” Catalano گفت: NYT. “هر زمان که من می بینم که احساسات من 100 درصد مطمئن شوید که این چیزی است که من نمی تواند به توقف انجام می دهند.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im