‘PANOSETI’ نمونه: بلند پروازانه بیگانه-شکار پروژه اعزام 1st دو تلسکوپ

دو نمونه اولیه تلسکوپ برای بلند پروازانه PANOSETI پروژه در حال بالا و در حال اجرا است.

PANOSETI — کوتاه برای “پالس همه آسمان نزدیک به مادون قرمز نوری SETI” — در نهایت شامل 160 از این به ویژه طراحی شده حوزه که اسکن آسمان برای سیگنال از حیات هوشمند در کهکشان ما. (SETI البته مخفف “جستجو برای هوش فرازمینی.”)

هنگامی که در نهایت مونتاژ PANOSETI خواهد بود که برای اولین بار اختصاصی رصدخانه قادر به به طور مداوم در جستجوی چشمک می زند از نوری یا مادون قرمز نور, پروژه, اعضای تیم گفت.

PANOSETI محققان از دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو دانشگاه برکلی دانشگاه کالیفرنیا و رصدخانه و دانشگاه هاروارد.

مرتبط: 13 راه برای شکار بیگانگان هوشمند

پنجره جدید

استقرار دو PANOSETI تلسکوپ در به تازگی بازسازی Astrograph گنبد در کالیفرنیا لیسیدن رصدخانه ارائه خواهد شد یک پنجره جدید به جهان چگونه رفتار در بازه های زمانی بسیار کوتاه, پروژه, اعضای تیم گفت.

پروژه شرکت محقق دن Werthimer رئیس فناوری در دانشگاه برکلی را SETI مرکز تحقیقات توضیح داد: در یک UC سن دیگو بیانیه ماه گذشته:

“هنگامی که ستاره شناسان بررسی است ناشناخته پارامتر فضای آنها معمولا پیدا کردن چیزی تعجب آور است که هیچ کس پیش بینی” Werthimer گفت. “PANOSETI می تواند کشف جدید فصل پدیده و یا سیگنال از E. T.

“هدف این است که اساسا نگاه به صورت بسیار مختصر اما قدرتمند سیگنال از یک تمدن پیشرفته” گفت: Werthimer که درگیر شده است با SETI 45 سال گذشته. “از آنجا که آنها بسیار مختصر و به احتمال زیاد به نادر قصد داریم به بررسی مناطق وسیعی از آسمان را برای یک دوره طولانی از زمان است.”

اما چگونه به احتمال زیاد آن است که دانشمندان را شناسایی سیگنال فرازمینی با PANOSETI?

“کوتاه و پاسخ صحیح این است که ما هیچ ایده ای در مورد احتمال تشخیص” UC سن دیگو ستاره شناس شلی رایت گفت: در همین بیانیه است. “با PANOSETI ما خواهد بود با رعایت ناشناخته فاز فضا برای SETI و مشاهدات نجومی. هدف ما این است که برای اولین بار اختصاص داده شده SETI رصدخانه است که قادر به رعایت کامل قابل مشاهده آسمان همه زمان ها است.”

طرح نهایی

PANOSETI شروع توسعه در سال 2018 است. هدف نهایی این است که برای ایجاد یک گروه اختصاص داده های نوری SETI رصدخانه است که تصویر کل قابل مشاهده آسمان — حدود 10000 درجه مربع — بلافاصله.

PANOSETI نهایی طراحی خواهد شد از ویژگی های اختصاصی رصدخانه در هر دو مکان. هر رصدخانه شامل 80 پروژه منحصر به فرد تلسکوپ. سایت انتخاب در جریان است و تیم تحقیقاتی امیدوار است برای شروع رصدخانه ساخت و ساز در سال آینده, پروژه, اعضای تیم گفت.

شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد PANOSETI در اینجا.

لئونارد دیوید نویسنده کتاب ماه راش: این فضای جدید مسابقه” منتشر شده توسط نشنال جئوگرافیک در ماه مه سال 2019. دیرین نویسنده Space.com دیوید بوده است گزارش در فضای صنعت برای بیش از پنج دهه است. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>