پانل از کارشناسان: شما می توانید گسترش Coronavirus فقط با صحبت کردن

معتبر علمی, پنل گفته مقامات کاخ سفید طی یک شنبه شب در نشست خبری که coronavirus را می توان نه فقط از طریق کشف سرفه و عطسه اما از طریق صحبت کردن و حتی تنفس نیز با توجه به سی ان ان.

“در حالی که این زمان خاص پژوهش محدود است نتایج حاصل از مطالعات در دسترس هستند سازگار با aerosolization ویروس از تنفس عادی” یک نامه توسط Harvey Fineberg رئیس آکادمی ملی علوم کمیته ایستاده می خواند.

این نامه در پاسخ به سوال مطرح شده توسط کلوین Droegemeier با دفتر سیاست علم و فناوری در کاخ سفید است.

“در حال حاضر در دسترس پشتیبانی از تحقیقات این احتمال که [coronavirus] می تواند گسترش از طریق بيوآيروسلها تولید شده به طور مستقیم توسط بيماران بازدم” نامه می خواند.

Fineberg گفت: سی ان ان که در خارج از منزل که در معرض خطر است به عنوان قریب الوقوع است.

“اگر شما تولید آئروسل ویروس با گردش در یک اتاق آن قابل تصور است که اگر شما از طریق پیاده روی بعد از آن شما می تواند استنشاق ویروس” Fineberg گفته سی ان ان. “اما اگر شما در خارج از نسیم به احتمال زیاد پراکنده کردن آن است.”

خبر می آید به عنوان جراح عمومی خواسته است مقامات در مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری به تجدید نظر در تصمیم گیری اولیه به توصیه های عمومی برابر با پوشیدن ماسک.

“ما یاد گرفته ایم وجود دارد یک مقدار عادلانه از بدون علامت گسترش بنابراین ما خواسته ایم CDC به نگاهی که آیا یا نه داشتن بیشتر مردم ماسک جلوگیری از انتقال این بیماری به افراد دیگر” ما جراح عمومی جروم آدامز گفت: در “صبح به خیر آمریکا”.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>