همه گیر کار/زندگی تعادل بار می افتد و بیشتر در زنان

تغییر به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ممکن است بیشتر اثر سوء بر زنان جامعه شناس شلی Correll استدلال می کند.

برای اولین بار در تاریخ مدرن سه نفر از ما عمده نهادهای اجتماعی—کار و زندگی خانوادگی—همه اتفاق می افتد در یک مکان فیزیکی: خانه های ما.

“حتی در بهترین زمان اکثریت بزرگی از کارکنان گزارش تجربه تعارض بین خواسته های کار و خواسته های خانواده می گوید:” Correll, یک استاد جامعه شناسی استاد رهبری زنان و مدیر VMware رهبری زنان نوآوری آزمایشگاه در دانشگاه استنفورد.

“ارتباط با جنس مخالف برای حل این مناقشه است و قطعا جنسیتی زنان در ادامه به انجام به طور قابل توجهی بیشتر کارهای خانه و مراقبت از کودکان ترک مردان زمان بیشتری به تمرکز بر روی کار است.”

برای درک بهتر ورود و حقوق صاحبان سهام و نگرانی در طول همه گیر Correll و تیم او به تازگی تشکیل یک گروه متمرکز از 27 رهبران از شرکت ها و بخش های غیر انتفاعی.

“ما علاقه مند در درک چگونه کار جدید-خانواده ترتیبات گاه با این بیماری همه گیر در حال مؤثر کارکنان و آنچه که سازمان در حال انجام برای حمایت از کارکنان خود را در طول این زمان به چالش کشیدن” او می گوید.

Correll پژوهش مراکز جنسیتی در محل کار دینامیک و فرهنگ سازمانی از جمله تعصبات و موانع است که محدود کردن زنان را از مشارکت کامل در جامعه است.

در اینجا Correll مورد بحث برخی از این یافته ها از این گروه بحث:

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>