همه گیر طرح تکل خبر جعلی و نژاد پرستی و انزوا

محققان باید راه های مشخص شده برای مدیریت جنبه های مختلف زندگی تحت گسترش COVID-19 ویروس از جمله اینکه چگونه ما می توانیم مبارزه با نژاد رانده تعصب و خبر جعلی و چگونه ما می تواند به افزایش همکاری و مدیریت بهتر استرس است.

این طرح در مجله طبیعت رفتار انسان در نظر تحقیقات کشش بیش از نیم قرن گذشته به ارائه بینش در مورد چگونگی پرداختن به شرایط فعلی.

“این COVID-19 همه گیر نشان دهنده عظیم جهانی بهداشت از بحران می گوید:” جی ون Bavel استادیار در گروه روانشناسی دانشگاه نیویورک است.

“از آنجا که بحران نیاز به مقیاس بزرگ تغییر رفتار و شمار قابل توجهی بار روانی در افراد بینش از علوم اجتماعی و رفتاری به احتمال زیاد رفتن به بسیار مفید برای بهینه سازی pandemic پاسخ.”

“در این میان رشته ای نقد و بررسی نقاط به راه های مختلفی که در آن پژوهش می تواند بلافاصله کاربردی برای بهینه سازی پاسخ به این همه گیر اما همچنین با اشاره به مهم چند شکاف است که محققان باید به سرعت حرکت می کند به پر کردن در هفته های آینده و ماه” می افزاید: Robb Willer یک جامعه شناس از دانشگاه استنفورد.

تحلیل تمرکز بر پدیده های مرتبط به COVID-19 اتصال موجود در بورس به پتانسیل دوره عمل در مناطق مختلف از جمله موارد زیر است: گروه “تهدید” “جعلی اخبار و اطلاعات غلط” “هنجارهای اجتماعی” و “استرس و مقابله است.”

گروه تهدید

نویسندگان با اشاره به حملات اخیر قومی در عمدتا سفید کشورها توجه داشته باشید که “اروپا کشنده ترین بیماری طاعون از قرن 14th انداخته عظیم خشونت از جمله قتل کاتالانها در سیسیل روحانیون و گدا در برخی از نقاط و نسل کشی علیه مسلمانان با بیش از یک هزار جوامع ریشه کن کرد.”

آنها اشاره به تحقیقاتی که نشان می دهد بیماری های همه گیر ممکن است در واقع در حال حاضر فرصت برای کاهش مذهبی و قومی تعصب: “تلاش های هماهنگ در سراسر افراد جوامع و دولت ها برای مبارزه با گسترش بیماری ارسال سیگنال های قوی از همکاری و ارزش های مشترک است که اجازه می دهد مردم به توزیع مجدد دیگران که قبلا در نظر گرفته شد کاربران خارج از گروه به عنوان اعضای گروه است.”

نویسندگان بازشماری تعاونی عمل می کند در حال حاضر اتفاق می افتند: بیش از 20 کشور اهدا لوازم پزشکی به چین در ماه فوریه و چین متقابلا. “مقامات دولتی می تواند برجسته حوادث مانند این به بهبود خارج از گروه نگرش” آنها در نوشتن و اضافه کرد که مطالعات دیگر نشان داده اند که مردم احساس امن تر می تواند به کاهش تعصب.

جعلی اخبار و اطلاعات غلط

خبر جعلی و تئوری های توطئه در مورد COVID-19 بدون شک نشو و نما در رسانه های اجتماعی اما تحقیقات جدید کاوش اجتماعی-علوم بر اساس راه حل برای مقابله با گسترش خبر جعلی. واقعیت-بررسی و پیشنهاد اصلاح بالقوه درمان به عنوان منبع تخصص bipartisanship در پیام رسانی و پیام ها از “بعید منابع”—کسانی که از سود اصلی اطلاعات غلط.

اما محققان اذعان دارند که واقعیت-بررسی و اصلاحات ممکن است نگه دارید تا با مقدار زیادی از اطلاعات نادرست تولید در لحظات بحران مانند یک بیماری همه گیر است و روش فراتر از رد کردن لازم است.

در پاسخ به آنها ارائه آنچه که دانشمندان اصطلاح یک “قبل از bunking رویکرد” که در مراکز روانی تلقیح. مطالعات نشان داده اند که پیشگیرانه افشای مردم به دوزهای کوچک از اطلاعات غلط تکنیک ها (از جمله سناریوهای در مورد COVID-19) می تواند به کاهش حساسيت به خبر جعلی.

یکی دیگر از رویکرد پیشگیرانه شامل ظریف دهید که تاکید بر دقت (برای مثال درخواست کاربران برای قضاوت در مورد صحت یک تک تیتر خنثی). محققان دریافته اند در قبل از کار است که این نوع باعث بهبود کیفیت مطالب کاربران و به اشتراک گذاری است که سیستم عامل رسانه های اجتماعی به راحتی می تواند آنها را اجرا.

“به طور موثر مقابله با اخبار جعلی در مورد COVID-19 در سراسر جهان دولت ها و رسانه های اجتماعی شرکت ها باید با دقت توسعه و آزمایش مداخلات با همکاری مستقل رفتاری دانشمندان” نویسندگان حمایت کند.

“این شامل شناسایی و درمان است که به طور موثر کاهش اعتقاد اطلاعات غلط در حالی که نه تضعیف اعتقاد اطلاعات دقیق—به خصوص برجسته نگرانی داده شده شواهدی وجود دارد که بیشتر در معرض قرار گرفتن و به اشتراک گذاری اخبار جعلی در ایالات متحده متمرکز شده میان نسبتا کوچک زیر بخش از جمعیت است.”

هنجارهای اجتماعی

“چقدر مردم تغییر خواهد بود تحت تاثیر جنبه های اجتماعی و فرهنگی” محققان نوشتن. “واقعیت این است که مردم تمایل به پیروی از هنجارهای اجتماعی و فرهنگی و آداب و رسوم می تواند گاهی اوقات عواقب نامطلوب است. برای مثال قرار گرفتن در معرض مداوم به اخبار نمونه از مردم بیرون رفتن ممکن است توضیح دهد که چرا آن را دشوار است برای متقاعد کردن ایتالیایی ها به ماندن در خانه پس از COVID-19 مستند در 11 مارس.”

اما آنها همچنین گزارش داده است که “درک این ویژگی های محیط اجتماعی مانند هنجارهای اجتماعی نابرابری اجتماعی, فرهنگ و قطبش می تواند کمک به شناسایی عوامل خطر و موفق پیام ها و مداخلات.”

مطالعات قبل نشان داده است که تصمیمات ما را تحت تاثیر قرار هنجارهای اجتماعی—آنچه که ما درک دیگران انجام می دهند و یا تایید/رد—و این که “نفوذ اطلاعاتی” رخ می دهد زمانی که مردم استفاده از رفتار دیگران به عنوان ورودی به صورت معقول و منطقی تفسیر و پاسخ. قابل توجه این اثر قوی تر است زمانی که مردم در حال نامطمئن و نتایج مهم هستند—به عنوان در طول یک بیماری همه گیر.

نویسندگان احتیاط که اگر چه برداشت از هنجارهای نفوذ ما تحقیقات نشان داده است که برآورد ما از رفتار غالبا نادرست است. برای مثال مردم می تواند دست کم گرفتن فرکانس دیگران درگیر در رفتارهای ارتقاء دهنده سلامت (مانند شستن دست ها) و خود را دست بالا گرفتن ناسالم آنهایی که (به عنوان مثال به درستی پوشش دهان هنگام سرفه).

به منظور به طور موثر تغییر رفتار تصحیح برداشت های نادرست نویسنده با اشاره به اهمیت پیام های عمومی که تقویت سلامت-ترویج هنجارها (به عنوان مثال اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست) و برجسته شدید یا رفتارهای غیر معمول مانند وحشت خرید یا بزرگسالان جوان جمع آوری است.

استرس و مقابله

کارشناسان بهداشت عمومی می گویند که یکی از حیاتی ترین استراتژی برای کاهش گسترش COVID-19 توسط “اجتماعی فاصله”—یک عمل است که در حالی که مفید “درگیری با دیرینه غریزه انسان برای ارتباط با دیگران به خصوص در طول عاطفی بار” نویسندگان مشاهده است. مطالعات نشان داده اند ارتباط اجتماعی “کمک می کند تا مردم تنظیم تحت تاثیر قرار, مقابله با استرس و انعطاف پذیر باقی می ماند در طول زمان دشوار است” در حالی که بورس تحصیلی دیگر نشان داد که “احساس تنهایی و انزوای اجتماعی بدتر از بار استرس و تولید اثرات زیان بار بر روی, روانی قلبی عروقی و سیستم ایمنی بدن بهداشت و درمان.”

محققان لیست راه ما می تواند به کاهش عوارض بیماری از انزوا.

یکی از آنها مدافع به جای اصطلاح “اجتماعی فاصله”—در صورت امکان—با “فاصله فیزیکی.” این تغییر که می گویند “برجسته کردن این واقعیت است که عمیق اجتماعی در ارتباط با گسترده تر جامعه است و ممکن است حتی زمانی که مردم به طور فیزیکی از هم جدا طریق استفاده از فن آوری است.”

آنها استناد ارزش از انجمن ها آنلاین است که به مدت طولانی به عنوان هاب برای حمایت متقابل در میان افراد مبتلا به بیماری های نادر و روانی خوبی بودن. کارشناسان دریافته اند فن آوری های دیگر مانند FaceTime و زوم ارزشمند در ایجاد همدلی و ارتباط.

ون Bavel و Willer تشخیص موانع بالقوه برای این ابزار برای سالمندان است.

“توجه ویژه ای باید در کمک به افراد مسن—که ممکن است کمتر آشنا با این فن آوری به یادگیری و هوای جدید خو گرفتن به پتانسیل غنای دیجیتال اتصالات. COVID-19 ترک خواهد کرد بسیاری از ما اشتباه, اضطراب و تنهایی” آنها را بنویسید.

‘اقدام فوری’

“اقدام فوری مورد نیاز است برای کاهش بالقوه خرابی از COVID-19 و نقشه کشی از دانش موجود می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که ما در حال بدست گرفتن سازنده مراحل” ون Bavel می گوید.

“در این درس از مطالعات گذشته باید مربوط به آینده بیماری های همه گیر و بهداشت عمومی بحران. آیا سیاست گذاران در حال تلاش برای افزایش واکسیناسیون نرخ و یا کاهش آسیب از تغییرات آب و هوایی آنها خواهد بود و اساسا در مواجهه با بسیاری از مسائل مشابه در آینده است.”

“با استفاده از دانش به دست آمده از تحقیقات قبلی ما امیدواریم که که کارشناسان بهداشت عمومی خواهد بود بهتر, مجهز به برقراری ارتباط موثر و رانندگی تغییر رفتار در یک شیوه ای است که بازده منافع جهانی” می افزاید: Willer.

منبع: NYU

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>