همه گیر الهام گرفته از هوش مصنوعی Narcs شما را به صورت ایستاده بیش از حد نزدیک

جعبه قرمز

هوش مصنوعی راه اندازی فرود هوش مصنوعی را توسعه داده است یک ابزار ویدئو است که در آن می گوید می توانید بگویید اگر مردم در زیر اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اجتماعی فاصله ثابت کرده است که روش های امیدوار کننده برای نگه داشتن coronavirus از گسترش به عنوان ما منتظر دانشمندان به آمده تا با یک واکسن.

“فرود هوش مصنوعی را توسعه داده است یک هوش مصنوعی-فعال اجتماعی فاصله تشخیص ابزار است که می تواند تشخیص اگر مردم در حال نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر با تجزیه و تحلیل زمان واقعی جریان ویدئو از دوربین” می خواند شرکت پست وبلاگ در مورد نرم افزار.

نگه داشتن فاصله خود را

این شرکت امیدوار است این سیستم می تواند اجازه می دهد برخی از محل های کار برای نظارت بر کارکنان خود را و مطمئن شوید که آنها در عرض احترام و فاصله از یکدیگر. مدیران به راحتی می تواند به نگه داشتن چک در کارگران است.

اولین سیستم دوربین calibrates ورودی و تنظیم می کند آنچه در آن می بیند برای چشم انداز. یک شبکه عصبی پس از تشخیص فرد پیاده و به تساوی یک جعبه در اطراف آنها. اگر دو جعبه bounding می آیند بیش از حد نزدیک در هر یک از دیگر آنها با رنگ قرمز برجسته شده.

بزوس سبک

به عنوان ورودی اشاره آمازون در حال حاضر اجرا مشابه تکنولوژی در آن انبارها هشدار کارگران آن که نقض اجتماعی فاصله قوانین می تواند آنها را از کار اخراج شدند.

“به عنوان کارشناسان پزشکی اشاره, تا زمانی که یک واکسن در دسترس می شود, اجتماعی, فاصله ما است بهترین ابزار برای کمک به کاهش بیماری همه گیر کوروناویروس و ما به عنوان باز کردن اقتصاد” خوانده شده وبلاگ.

ادامه مطلب: استفاده از این ابزار می توانید آهنگ اجتماعی فاصله در زمان واقعی [ورودی]

بیشتر اجتماعی فاصله: Facebook است که مصرف پایین صفحات سازماندهی ضد قرنطینه تظاهرات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>