‘نقطه آبی رنگ’ می درخشد دوباره در کارل ساگان موسسه تصویری به مناسبت یاد عکس سالگرد 30

سی سال پیش ویجر 1 فضاپیما سفر از دور به کیهان که آن را تبدیل به اطراف و جامعی یکی از نمادین ترین تصاویر از همه زمان — “نقطه آبی کمرنگ” یک تصویر از زمین آبی کوچک ذره درخشان درخشان در یک گروه از نور است.

تصویر گرفته شده با تشکر از مبارزات انتخاباتی به رهبری کارل ساگان ستاره شناس و مشهور علم مربی و نویسنده. در حماسه درخواست ناسا تبدیل شده است این فضاپیما در اطراف و جامعی یک تصویر خیره کننده از زمین است. برای سالگرد مهندس ناسا Kevin گیل spruced تا تصویر با استفاده از مدرن پردازش تصویر با نرم افزار و تکنیک های به منظور ارتقاء تصویر (که در دسترس نیست زمانی که تصویر گرفته اول) در حالی که نگه داشتن آن را درست به شکل اصلی آن است.

از کارل ساگان موسسه (به طور رسمی شناخته شده به عنوان کارل ساگان موسسه: نقطه آبی کمرنگ و فراتر از آن) یک موسسه در دانشگاه کرنل است که اختصاص داده شده به پیشبرد جستجو و مطالعه از قابل سکونت سیارات و قمر ها نیز پیوست به مناسبت سالگرد تصویر با شکوه.

مرتبط با: Voyager: 40 عکس از ناسا حماسه ‘تور’ ماموریت

ناسا منتشر شد نسخه به روز شده از معروف “نقطه آبی کمرنگ” تصویر از زمین گرفته شده توسط ویجر به جشن عکس سالگرد 30. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

در فوریه. 14 موسسه به اشتراک گذاشته ویدئو جدید تحت عنوان “کارل ساگان را نقطه آبی کمرنگ – 30 سال است.” در این ویدئو یک چرخش بازیگران صداهای بیان یکی از ساگان معروف ترین نقل قول ها از کتاب “نقطه آبی کمرنگ.” این نقل قول آمده است: “نگاه دوباره در آن نقطه است. که در اینجا. که صفحه اصلی. که ما. در آن همه شما را دوست دارم همه شما می دانید همه شما تا کنون شنیده ام از هر انسان هایی که تا حالا زندگی کردن زندگی خود را.”

“این تصویر از خانه ما گرفته شده از یک فاصله غیر قابل تصور تبدیل به یکی از بزرگترین میراث تلاش ما در اکتشافات فضایی” در این ویدئو می گوید. “کارل می دانستند که این تصویر را بی اندازه ارزش فرهنگی ارائه یک چشم انداز منحصر به فرد در جایگاه ما در جهان است.”

موسسه رنگ پریده نقطه های آبی در دانشگاه کرنل در ایتاکا نیویورک شد تغییر نام کارل ساگان موسسه: نقطه آبی رنگ پریده و فراتر از آن در یک مراسم در مارس 9, 2015. موسسه اختصاص داده شده به پیشبرد جستجو برای زندگی در جهان است. (اعتبار تصویر: کارل ساگان موسسه: نقطه آبی رنگ پریده و فراتر از آن)

این ویدئو در ادامه به برجسته چگونه زیر این نوشته ها عکس, گونه ما را تحت فشار قرار دادند اکتشاف فضا رو به جلو در باور نکردنی, روش های نوآورانه.

“با بیش از 4000 سیارات فراخورشیدی شناسایی شده به تاریخ ما آغاز کرده اند مشاهده اولین رنگ پریده نقطه در اطراف دیگر ستاره ها” در این ویدئو می گوید. “ما در حال حاضر می تواند همکار به اتمسفر از این دنیای جدید, در ادامه تلاش ما برای یافتن حیات در جهان است.”

بازیگران از راویان که لنت صدای خود را به این فیلم شامل رایان مک دونالد, جک Madden, Thea Kozakis لارا آسمان Kaltenegger علامت Sarvary, Zifan Lin, Maryame ال Moutamid اندرو زده-هارپر, قدیمی, Lewis, جیک Turner ایشان Mishra, Zoe Ponterio کارل ساگان مدیر موسسه لیزا Kaltenegger و Ann Druyan یک علم ارتباط برقرار که شرکت نوشت: “کیهان” با ساگان و کسی که با او ازدواج کرده و در سال 1981.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im