‘درد سنسور’ کشف می تواند منجر به جدید مسکن

یک پروتئین در غشای نورون های حسی ما درگیر است ظرفیت ما به احساس درد مکانیکی بر اساس یک مطالعه جدید.

کشف می گذارد پایه و اساس توسعه قدرتمند جدید داروهای ضد درد, محققان گزارش.

مطالعه در سلول است نشان می دهد که اولین TACAN بسیار حفظ پروتئین در میان مهره داران که تابع نامشخص باقی مانده است و در واقع درگیر در تشخیص درد مکانیکی تبدیل فشارهای مکانیکی را به سیگنال های الکتریکی.

با استفاده از مولکولی و سلولی با روش الکتروفیزیولوژی ارشد نویسنده رضا شریف نائینی استاد گروه فیزیولوژی در دانشگاه مک گیل و تیم خود را در بر داشت TACAN در غشاء و فرآیندهای غشایی از درد سنجش سلول های که در آن آن را به شکل تونل مانند منافذ یک ساختار شناخته شده به عنوان یک کانال یونی.

محققان همچنین ایجاد یک مدل موش که در آن آنها می توانند “خاموش” TACAN ساخت حیوانات به طور قابل توجهی کمتر حساس به درد مکانیکی محرک.

“این نشان می دهد که TACAN منجر به سنجش درد مکانیکی می گوید:” شریف نائینی.

حدود 70 سال پیش دانشمندان تصور که کوچک سنسور ممکن است مسئول برای ارائه مغز ما با اطلاعات مفید در مورد محیط زیست ما توضیح ما حس لمس و یا ظرفیت ما به احساس درد در هنگام باریکش.

این سنسور از آنجا کشف شده است به کانال های یونی—منافذ مانند ساختار قادر به ترجمه مکانیکی فشارهای اعمال شده بر روی یک سلول را به سیگنال های الکتریکی است که سفر به مغز پردازش می شود—یک پدیده شناخته شده به عنوان mechanotransduction.

محققان نشان داده اند که این پدیده به مرکزی در چند فرایندهای فیزیولوژیکی مانند شنیدن و لمس و احساس تشنگی. اما هویت سنسور مسئول درد مکانیکی باقی مانده است دشوار است.

چرا که “بیشتر به درد ما احساس—خرج کردن و یا یک stubbed پا—مکانیکی در طبیعت” شریف نائینی می گوید که رقابت برای پیدا کردن تازه کشف شده سنسور بود شدید.

با مشکل شایع از مواد مخدر استفاده بیش از حد از پیدا کردن عملی مفاهیم برای افرادی که دچار درد مزمن است. بیماران با شرایط مانند آرتروز و آرتریت روماتوئید یا درد نوروپاتيک اغلب توسعه مکانیکی تحريکات مکانيکی یک وضعیت که در آن درد مکانیکی گیرنده تبدیل به بیش از حد حساس است. چیزهای بی اهمیت مانند راه رفتن یا لمس نور در نتیجه تبدیل شدن به بسیار دردناک و منجر به کاهش قابل توجهی در کیفیت زندگی خود را.

“در حال حاضر که ما شناسایی سنسور های مرتبط با مکانیک درد ما می توانید شروع به طراحی جدید و قدرتمند ضد درد مخدر است که می تواند بلوک عمل آن است. این کشف است که واقعا هیجان انگیز و جدید به ارمغان می آورد امید برای رمان درد درمان” می افزاید: شریف نائینی.

پشتیبانی برای این کار از کانادا موسسه تحقیقات بهداشتی و Groupe d’étude des protéines membranaires.

منبع: دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im