بسته بندی تندرا با حیوانات می تواند آهسته قطب شمال ذوب

Enormous گله از حیوانات پرسه می زدند قطب شمال تندرا هزاران سال پیش. فقط کسری امروز باقی می ماند اما برخی از دانشمندان می گویند که باید به آنها به ارمغان آورد برای کمک به مبارزه با تغییر آب و هوا.

اسب های وحشی, گوزن شمالی, گاومیش کوهان دار امریکایی مشک گاو و بزرگ دیگر گیاه خوار پایمال زمین به عنوان آنها صدای پا همراه بسته بندی کردن زمین و هر برف که در بالای آن. ضخیم و پرزدار برف تمایل به عمل به عنوان یک عایق گرم شدن خاک در زیر آن. اما برف متراکم تر می توانید نگه داشتن خاک سرد.

ایده این است که بازگرداندن گله های بزرگ از حیوانات قطب شمال چشم انداز می تواند کمک به محافظت از پرمافراست—کربن-غنی لایه به طور دائم یخ زده خاک کشش در سراسر بسیاری از تندرا. با افزایش دما به سرعت در حال گرم شدن قطب شمال بزرگ عصری پرمافراست شروع به گرم کردن و ذوب انتشار آب و هوا و گرم شدن کره زمین کربن تولید گازهای گلخانه ای در این فرآیند است.

ایده این بود که فقط یک نظریه تا به حال. اما غیر معمول مطالعه منتشر شده دیروز در مجله علمی, گزارش باعث می شود اولین مورد آن است.

رهبری مسیحی آبجو خاک دانشمند در دانشگاه هامبورگ در آلمان محققان با استفاده از ترکیبی از اطلاعات به صورت و مدل شبیه سازی نشان می دهد که گله های بزرگ حیوانات می تواند بسته کردن برف در راه است که نگه می دارد پرمافراست درجه حرارت به طور قابل توجهی پایین تر از آنها خواهد بود در غیر این صورت. که می تواند به جلوگیری از مناطق زیادی از پرمافراست از ذوب کردن حتی به عنوان درجه حرارت هوا ادامه به افزایش آنها می گویند.

این مطالعه به شدت متکی بر یافته های حاصل از یک غیر متعارف میدان آزمایش در شمال سیبری شناخته شده به عنوان “پلیستوسن پارک.” پوشش حدود 8 کیلومتر مربع حصار و یخی روسیه استپی پارک تاسیس شده در سال 1996 توسط دانشمند روسی سرگئی Zimov اجرا می شود که این پروژه با پسر او نیکیتا Zimov.

آن را پس از نام باستان شناسی عصر برای یک دلیل. این Zimovs در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه چشم انداز ممکن است تغییر کند اگر آن را repopulated با گله های بزرگ از حیوانات—نوع که پرسه می زدند این منطقه از هزاران سال پیش. به این منظور آنها پر پارک با گاومیش کوهان دار امریکایی, گوزن و گاومیش, گوزن شمالی, اسب های وحشی و دیگر گیاهخواران. آنها بوده است و نظارت بر اکوسیستم بوده است.

محققان فرض است که خود را آزمایش ممکن است یک اثر خنک کننده در چشم انداز محلی. در حال حاضر برخی از اولین نتایج منتشر شده نشان می دهد که آنها ممکن است بر روی چیزی.

داخل پلیستوسن پارک وجود دارد در مورد 114 فردی گیاه خوار در هر کیلومتر مربع (کمی بیش از یک سوم از یک مایل مربع)—که در مقایسه با متوسط حدود پنج حیوانات در هر کیلومتر مربع در اطراف طبیعی قطب شمال چشم انداز است.

آنها به نظر می رسد داشتن یک اثر قابل توجه است. اندازه گیری های جمع آوری شده در محل نشان می دهد که عمق برف است و در حدود 50 درصد کمتر از مناطق اطراف آن و خاک است و تقریبا 3.5 درجه فارنهایت کولر.

محققان با استفاده از اطلاعات به اطلاع یک سری از مدل شبیه سازی. آنها می خواستند به بررسی چگونگی نظری, پخش كردن گله های بزرگ از حیوانات در سراسر قطب شمال می تواند بر چشم انداز در دهه های آینده.

آنها با استفاده از یک نوع از بدترین فرضی آب و هوا سناریو به عنوان پایه ای برای شبیه سازی یک فرض حدود 9 F میانگین گرمایش جهانی در حال حاضر و تا پایان قرن.

این یک سناریو است که به احتمال زیاد به رخ می دهد در زندگی واقعی (اگر چه غیر ممکن نیست)—اما یکی که به معنای نشان دادن تفاوت بین زمان اکوسیستم قطب شمال و یک پیش بینی توسط محققان.

اگر پوشش برف بسته بندی شده بود را در سراسر قطب شمال, شبیه سازی ها نشان می دهد که پرمافراست می ماند چند درجه سردتر از آن در غیر این صورت خواهد بود. و کل منطقه از پرمافراست را از دست داد به گرم شدن قطب شمال خواهد بود قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

که گفت: این مطالعه فقط اولین کلمه در مورد این موضوع. اصلی وجود دارد که عدم قطعیت در مورد اثر reintroducing گله های بزرگ حیوانات وحشی به اکوسیستم.

اثر خود را در محلی پوشش گیاهی به عنوان مثال—و چگونه این تغییرات ممکن است تاثیر خاک زیر—یک سوال باز است. همچنین مشخص نیست که آیا حیوانات وحشی می تواند دوباره به راه افتادند در این شماره در نظر گرفته شده توسط مطالعه جدید.

در حال حاضر تحقیقات می تواند به عنوان یک نوع از اولین گام در پیشبرد غیر معمول نظریه تظاهرات که پوشش برف نقش مهمی در تنظیم درجه حرارت از پرمافراست و حیوانات وحشی می تواند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار است که نقش.

این یک تصویر از “نیاز به مقدار دقیق تر در زمینه مطالعات” محققان نوشت.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im