صدف و صدف را فقط خوب وقتی پرورشی با هم

شرقی صدف و سه گونه از صدف می تواند شکوفا وقتی پرورشی با هم, به طور بالقوه افزایش سود از صدف تولید کنندگان یک مطالعه جدید نشان می دهد.

هر چند گروههای متنوع از گونه اغلب بهتر از تک گونه گروه های بسیاری bivalve مزارع در آمریکا و در سراسر جهان رشد محصولات خود را به عنوان monocultures, محققان می گویند.

“کشاورزی و چند گونه هم می تواند حفظ کارآیی اقتصادی از کشاورزی و افزایش سودآوری با اجازه دادن به صدف تولید کنندگان به راحتی حرکت نیروهای بازار اگر قیمت هر فردی محصول نوسان می گوید:” منجر نویسنده Michael P. Acquafredda دانشجوی دکتری در دانشگاه راتگرز را Haskin صدف تحقیقات آزمایشگاهی و سرب نویسنده این مقاله در مجله های دریایی, محیط زیست پیشرفت سری.

کشاورزی اکولوژی مانند صدف, صدف و حلزون اسکالوپ کمک سالانه میلیاردها دلار به اقتصاد جهان. در ایالات متحده کشاورزان برداشت بیش از 47 میلیون پوند از صدف صدف و صدف گوشت به ارزش بیش از 340 میلیون دلار در سال 2016.

در این بررسی که صورت گرفت در یک محیط آزمایشگاهی در راتگرز’ نیوجرسی آبزی پروری مرکز نوآوری آزمایش امکان سنجی کشاورزی متعدد bivalve گونه در مجاورت نزدیک به هر یک از دیگر.

تقلید مزرعه شرایط این پژوهش با هدف بررسی میزان فیلتراسیون رشد و بقای چهار از لحاظ اقتصادی و محیط زیست مهم bivalve گونه بومی شمال شرقی ایالات متحده: شرقی صدف (Crassostrea virginica); اطلس surfclam (Spisula solidissima); سخت صدف (Mercenaria mercenaria); و فراتی صدف (Mya arenaria).

زمانی که عرضه شده با آب دریا حاوی به طور طبیعی اتفاق می افتد جلبکی ذرات این گروه که شامل چهار گونه های حذف شده به طور قابل توجهی بیشتر ذرات از اکثر monocultures. این نشان می دهد که هر گونه ترجیح می دهد برای فیلتر کردن یک مجموعه خاص از جلبک ذرات غذا.

“این نشان می دهد که به برخی از درجه این bivalve گونه مکمل یکدیگر می گوید:” coauthor دافنه Munroe, استادیار در بخش دریایی و ساحلی وزارت علوم در دانشکده محیط زیست و علوم زیستی.

این دانشمندان همچنین دریافتند تقریبا هیچ تفاوت در رشد و یا زنده ماندن برای هر یک از چهار گونه نشان می دهد که زمانی که مواد غذایی است نه یک مسئله کشاورزان را بالا می برد این دوکفهای با هم و نه در مورد آنها نگران outcompeting هر یک از دیگر.

“این مطالعه نشان می دهد مزایای تنوع محصولات در صدف مزارع” Acquafredda می گوید. “محصول تنوع می دهد آبزی پروری کشاورزان حفاظت از هر فردی محصول شکست, آیا آن را به دلیل بیماری شکار یا نوسان شرایط محیطی.

“در آینده مطالعات امکان سنجی bivalve polyculture باید آزمایش تجاری bivalve مزارع.”

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید