پرورش صدف واقعا زحمت تهدید shorebird

پرورش صدف در امتداد دلاور بیشر نمی کند به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد چهار نوع shorebirds از جمله فدرال تهدید قرمز, گره, محققان گزارش.

محققان در نگاه سرخ گره (که مهاجرت هزاران مایل از شیلی در سال) گلچهره turnstones, semipalmated sandpipers و sanderlings.

این یافته ها به احتمال زیاد درخواست به مناطق دیگر در سراسر کشور از جمله سواحل غرب و سواحل خلیج فارس, مناطق, با گسترش صدف و آبزیان, محققان می گویند. این مطالعه نیز می تواند نقش کلیدی در شناسایی و حل و فصل مناقشه بالقوه بین صدف و آبزیان و صنایع و قرمز گره حفاظت قرار گرفتند.

“تیم تحقیقات ما نشان دهنده یک جامد همکاری بین آبزی پروری تحقیقات دانشمندان و حفاظت از زیست شناسان و ما تولید علمی قوی و دفاع از نتایج آن خواهد شد به طور مستقیم به اطلاع مدیریت intertidal oysterculture همراه دلاور خلیج و فراتر از آن می گوید:” منجر نویسنده بروک Maslo استادیار و متخصص فرمت در بوم شناسی, تکامل و منابع طبیعی گروه در دانشکده محیط زیست و علوم زیستی در دانشگاه راتگرز-New Brunswick.

آبزیان و رو به رشد صنعت در طول دلاور بیشر, جذب میلیون ها دلار به اقتصاد محلی سالانه و تولید صدف در intertidal آپارتمان در دلاور خلیج رشد کرده است در دهه گذشته است.

اگر چه نسبتا کوچک تلاش در حال حاضر افزایش منافع عمومی در بوتیک صدف برای نیم پوسته بازار (شناخته شده به عنوان صدف رنسانس) و “low-tech” طبیعت صدف رسیدگی را پرورش صدف یک سرمایه گذاری جذاب برای کوچک-کارآفرینان کسب و کار.

“صدف کشاورزی است بسیاری از مزایای زیست محیطی و به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از مهمترین و محیط زیست پایدار اشکال تولید مواد غذایی می گوید:” coauthor دیوید Bushek استاد و مدیر راتگرز’ Haskin صدف تحقیقات آزمایشگاهی در بندر نوریس, New Jersey.

“کشاورزان قدردانی از محیط زیست اطراف آنها را به عنوان آنها بستگی دارد از آن برای تولید محصول خود را. این ایده که پرورش صدف ممکن است تأثیر منفی یک تهدید گونه نگرانی آنها را عمیقا بنابراین آنها به طور داوطلبانه صورت گرفته در بسیاری از اقدامات پیشگیرانه. آنها می خواهم به می دانم که از این اقدامات کمک و نمی که به همه آنها مهار توانایی خود را به کار کارآمد.”

دلاور خلیج بحرانی توقفگاه بین راه در منطقه قرمز, گره, یک مایل به قرمز, رابین به اندازه sandpiper. هر بهار این گونه اعیاد در خرچنگ نعل اسبی تخم مرغ پس از سفر از زمینه های زمستان در نوک جنوبی از جنوب امریکا. قرمز گره و سپس پرواز به زمینه پرورش در قطب شمال کانادا.

دانشمندان دریافتند که صدف رسیدگی کاهش احتمال shorebird حضور 1 ٪ تا 7 ٪ در حالی که untended آبزی پروری سازه تا به حال هیچ تاثیر قابل تشخیص.

این مطالعه نشان می دهد شرایط محیطی به خصوص حضور مرغان یا سایر shorebirds که بیشترین تأثیر را بر جستجوگری نرخ. هیچ یک از چهار گونه پرنده از نگرانی قابل ملاحظه ای تغییر رفتار جستجوگری خود را با توجه به وجود تمایل و یا untended صدف و آبزیان.

محققان بعد از بررسی چگونگی صدف و آبزیان و ممکن است تاثیر تعاملات بین گره ها و مواد غذایی اصلی خود, منبع, خرچنگ نعل اسبی, تخم مرغ, و همچنین به عنوان چگونه گسترش صدف آبزی پروری در طول دلاور خلیج ممکن است بر در دسترس بودن جستجوگری زیستگاه در این جهان مهم توقفگاه بین راه سایت.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله Ecosphere. اضافی محققان از Shearwater تجزیه و تحلیل و راتگرز کمک کند.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de