خود قطعه ای از آپولو 13 ماه ماموریت برای یک قیمت پایین و مسخره اند

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


با توجه به وضعیت فعلی جهان, شما احتمالا نمی تواند پله پا در داخل واقعی موزه در هر زمان به زودی. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید تجربه خود را در های فرهنگی و علمی و آثار تاریخی. در واقع در حال حاضر است که در واقع زمان مناسب برای ایجاد بسیار خود را موزه خصوصی در ایمنی و راحتی از خانه خود را به دلیل آن را تقریبا به عنوان گران قیمت و یا به عنوان مشکل شما ممکن است فکر می کنم. مردمی در مینی موزه شده اند کمک به مردم عادی روزمره ساخت کوچک مجموعه های خصوصی پس از سال 2014. و در حال حاضر آنها در حال ارائه یکی از جالبترین علم و فن آوری, آثار شما تا کنون دریافت کنید دست خود را در—یعنی یک قطعه از kapton فویل از فرمان ماژول آپولو ناسا 13 ماموریت.

مینی موزه راه اندازی شد از طریق Kickstarter در سال 2014. در ابتدا تنها محصولات آنها به فروش می رسد خود بودند عنوانی مینی موزه ها که به زیبایی سرپرستی مجموعه ای از نادر مینیاتوری نمونه ها و آثار پوشا میلیون. این مجموعه شامل چیزهایی مانند فرازمینی, اسیدهای آمینه, استخوان دایناسور, ماه, گرد و خاک, وایکینگ, محور, مومیایی مصری مهره و قطعات کاخ سفید فقط به نام چند از نمونه های شگفت انگیز خود را. اما این روزها مینی موزه نیز caters به جمع با بیشتر منافع خاص با فروش فردی نمونه. و اگر شما یک فضای چرم گاومیش شما نمی خواهید به دست این یکی

apollo 13
تصویر از طریق مینی موزه

مشخصات فنی آپولو 13 ماموریت یک شکست بود. اما در طول سال آن آمده است به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بزرگترین ماموریت های امداد و نجات در تمام دوران نمادی از شجاعت و انعطاف پذیری و یادآوری است که غیر ممکن است می تواند تبدیل به ممکن است با سخت ارادت به علوم و مهندسی.

راه اندازی شده در آوریل 11, 1970, آپولو 13 شد قرار است به عنوان سومین ماموریت به فرود انسان بر روی ماه. اما حدود 56 ساعت به این ماموریت کوتاه الکتریکی ناشی از یک مخزن اکسیژن به منفجر و تبدیل به یک سفر از کشف به یک مبارزه برای بقا, 200,000 کیلومتر از زمین است.

وضعیت رو به فضانوردان Jim Lovell, جک Swigert و فرد Haise فوق العاده وخیم. این انفجار نه تنها ترک فرمان ماژول اودیسه کوتاه در اکسیژن است. آن را تخلیه قدرت خود را تامین و همچنین ترک فقط 15 دقیقه از یک باتری است که تا به حال به ذخیره برای ورود مجدد. به عنوان یک نتیجه هر سه فضانوردان مجبور به صرف تمام روز سفر بازگشت به زمین در قمری بود که تنها طراحی شده برای حمایت از دو نفر به مدت 45 دقیقه. همکاری با ناسا تیم از دانشمندان و مهندسین به عقب بر روی زمین—همه آنها را با استفاده از رایانه با 1/100,000 th قدرت محاسباتی از این گوشی در دست یا جیب در حال حاضر—Lovell, Swigert و Haise بداهه راه حل های مبتکرانه برای یک میزبان از مشکلات مکانیکی نگه داشتن خود را زنده در برابر همه شانس تا آنها پخش پایین با خیال راحت در Paciic اقیانوس در مارس 17, 1970.

در حال حاضر به لطف مینی موزه شما می توانید خود را یک قطعه تاریخی آپولو 13 ماموریت.

apollo 13
تصویر از طریق مینی موزه

این نمونه یک قطعه از ماموریت-پرواز kapton فویل ارائه شده است که حفاظت حرارتی برای Apollo 13 فرمان ماژول. هر یک از نمونه اقدامات حدود 1mm x 1mm است. آنها محصور در یک اکریلیک, مکعب با یک درب بزرگ و بنفش مکعب قرار دارد در داخل جذاب شیشه ای-top riker جعبه مورد صفحه نمایش. در داخل مورد صفحه نمایش اطلاعات کارت با تصاویر از آپولو 13 اطلاعات بیشتر در مورد ماموریت و گواهی صحت.

ماموریت-پرواز kapton فویل استفاده می شود به این نمونه ها می آید از مجموعه شخصی از بازنشسته ناسا مهندس William R. Whipkey که نظارت انهدام فرمان ماژول از چند ماموریت آپولو. آن را به دست آورد مینی موزه در حراج.

apollo 13 mission foil
تصویر از طریق مینی موزه

به دلیل تقاضای بالا برای این فوق العاده سرد قطعه ای از تاریخچه مینی موزه محدود کردن فروش به فقط دو هر مشتری. اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک قطعه از آپولو 13 به موزه شخصی شما قطعا نمی خواهید به صبر کنید. منابع را نمی خواهد آخرین طولانی است. اینجا کلیک کنید برای سفارش شما امروز.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im