فردا نماينده ايران همراه فرایند تخلیه خطرناک ALS ‘ناخواسته’

یک کشف شگفت انگیز در مورد مصالح است که ساخت تا در بیماران مبتلا به اسکلروز جانبی آمیوتروفیک, همچنین شناخته شده به عنوان ALS یا بیماری لو گرینگ می تواند در هموار کردن راه برای یک نوع جدید از مداخله.

ALS تدریجی انحطاط نورون های حرکتی که باعث می شود مردم به از دست دادن توانایی به حرکت می کند و در نهایت صحبت می کنند, غذا خوردن و نفس کشیدن.

در داخل سلولهای عصبی از بیماران مبتلا به ALS و دیگر بیماری های عصبی دو پروتئین—TDP-43 و FUS—اغلب در بر داشت در بسته نرم افزاری مولکولی ناخواسته به نام مصالح که می تواند به تجمع مرگبار سطوح.

“آن مشخص نشده است اگر TDP-43 مصالح خود هستند و واقعا سمی و یا نشانه ای که همه چیز را بدست واقعا بد در یک سلول این است که آخرین آن Hail Mary تلاش برای نگه داشتن همه چیز در نظم می گوید:” راس Buchan استادیار سلولی و مولکولی زیست شناسی و عضو BIO5 موسسه در دانشگاه آریزونا.

“این مصالح احتمالا می تواند سمی باشد چرا که آنها به دام انداختن مفید دیگر مولکول ها و اجازه دادن به آنها را به انجام کار خود را,” او می گوید.

باکن و تیم او مجموعه ای برای تحقیق چگونه سلول های سالم روشن مضر مصالح از سلول.

چیزی که آنها پیدا بود که endocytosis شد از بین بردن مصالح بود که تعجب آور نیست به دو دلیل. اولین کتاب درسی تعریف endocytosis یک فرایند است که در آن پروتئین ها و مواد مغذی و سیگنال های شیمیایی را از خارج سلول به ارمغان آورد داخل به تخریب و بازیافت توسط lysosome. اما در این مورد endocytosis مشغول به کار بود در مصالح که در حال حاضر در داخل سلول است.

و دوم در حال حاضر وجود دارد یک مکانیزم به نام autophagy در محل بازیافت آشغال که نشات گرفته از درون یک سلول در عین حال endocytosis انجام شد چه autophagy انجام شده است باید به جای.

“Autophagy—و همچنین به احتمال زیاد اگر چه هنوز نامشخص endocytosis—اغلب کاهش می یابد و همانطور که سن و وجود ژن های جهش یافته که در مسیر هستند که همراه با برخی از بیماری های عصبی. بنابراین مردم فکر می کردند به دلیل مصالح فرم هنگامی که ما پیر یا هنگامی که شما به این بیماری است چرا که مسیر نیست کار بسیار خوبی,” بوکان می گوید.

علاوه بر این تجمع مصالح را کند می کند endocytosis مسیر بیشتر ایجاد یک حلقه بازخورد منفی در داخل سلول.

“اگر ما از نظر ژنتیکی و یا شیمیایی مانع مسیر و سپس TDP-43 پروتئین تجمع می یابد و می شود فوق العاده سمی است. نکته جالب در به عنوان دور به عنوان یک روش درمانی برای ALS نگران است این است که ما همچنین می توانید انجام معکوس” بوکان می گوید.

“ما می توانیم endocytosis مسیر کار بهتر است توسط بیش از بیان بخش هایی از آن مانند قرار دادن پدال گاز را پس از آن می رود واقعا سریع است. هنگامی که ما انجام این کار و سپس TDP-43 مصالح پاک هستند واقعا کارآمد و آن دیگر سمی است.”

محققان انجام بسیاری از مقاله آزمایش در سلول های مخمر اما به طور کلی یافته ها به احتمال زیاد ترجمه برای سلول های انسان بر اساس یافته های اولیه. Buchan به نام مخمر “قدرتمند ژنتیکی ابزار” برای درک فرایندهای سلولی از جمله کسانی که در بیماری های انسان است.

در حالی که نتایج حاصل از Buchan آزمایشگاه غیر منتظره—”اگر من به جلو و یک کتاب درسی خاموش خود را می گویند endocytosis است برای چیزهایی که خارج از سلول و نه در داخل پس از آن هنوز هم بسیار بدعت” او می گوید:—دیگر وجود دارد labs با داده نشان می دهد endocytosis همچنین می توانید روشن در حال حاضر درونی پروتئین است.

گام بعدی این است که تعیین چگونه TPD-43 و FUS وارد endocytic مسیر و پس از آن به توسعه راه های به endocytosis کار بهتر در این سلول ها.

“وجود دارد ژنتیکی راه برای انجام این کار, اما نه شیمیایی در لحظه” بوکان می گوید. “ما فکر می کنیم اگر ما مواد مخدر است که مانع از منفی رگولاتور از endocytosis این مسیر سریع تر خواهد شد به عنوان یک نتیجه. ما یک زن و شوهر از ایده های که در آن برای شروع بعدی.”

این یافته ها به نظر می رسد در مجله سلولی و مولکولی زیست شناسی.

منبع: دانشگاه آریزونا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su