بیش از 30 سال حزبی صدای تقسیم تغییر آب و هوا اخبار

بیش از تقریبا سه دهه گذشته حزبی صدای مرتبط با به طور فزاینده پیام های مختلف را تحت پوشش خبری در مورد تغییر آب و هوا, گزارش محققان.

سیاسی تقسیم اطراف تغییر آب و هوا باعث شده است تا بیشتر و پوشش از دیدگاه سیاستمداران است که به احتمال زیاد منجر به پلاریزه افکار عمومی, محققان می گویند.

“این نوع از اطلاعات در مورد روند در جریان اصلی خبری خود کمک می کند تا ما را به درک چرا مردم آمریکا تبدیل به قطبی در اطراف موضوع تغییر آب و هوا—با برخی از باور به آن را در حالی که دیگران ندارند—در حالی که دانشمندان به طور فزاینده ای خاص است که تغییر آب و هوا واقعی است و ناشی از فعالیت های انسانی می گوید:” منجر نویسنده سدنا Chinn دانشجوی دکتری در ارتباطات و رسانه در دانشگاه میشیگان.

Chinn و همکارانش به تجزیه و تحلیل تغییرات آب و مقالات از 11 روزنامه ها در سراسر کشور از جمله نیویورک تایمز, واشنگتن پست, لس آنجلس تایمز و شیکاگو تریبیونبین 1985 تا سال 2017. آنها شناسایی مورد 62,000 تغییر آب و هوا مقالات با استفاده از کلید واژه هایی مانند “گرمایش جهانی” و “گاز گلخانه ای.”

به تصرف سیاسی, محققان نگاه چگونه اغلب این مقالات ذکر شده جمهوری خواهان و دموکرات و دانشمندان است. این اجازه برای مقایسه در طول زمان بين مسائل زیست محیطی است.

در 1980s و 1990s وجود دارد بیشتر اشاره از دانشمندان از سیاستمداران در تغییر آب و هوا, پوشش, اما این روند تغییر در 2000s به عنوان مقالات بیشتر ذکر سیاستمداران است.

هنگامی که آن را به قطبش محققان در نگاه چگونه کلمات اطراف آن اشاره حزبی بازیگران در تغییرات آب و مقالات در طول زمان تغییر. این نشان داد که زبان همراه با اشاره از جمهوری خواهان و دموکرات ها تبدیل شده است بیشتر مشخص در طول زمان است. این مهم است زیرا آن را ارائه شواهدی وجود دارد که پارتیزان های به طور فزاینده ای به بحث در مورد تغییرات آب و هوایی در راه های مختلف.

این مطالعه به نظر می رسد در مجله علوم ارتباطات.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>