خارج از کنترل چینی موشک بنا به گزارش ها کاهش یافته و باقی مانده در آفریقا

چهار هسته ای از چین عظیم راهپیمایی طولانی 5B موشک ساخته شده و کنترل نشده تبار بازگشت به زمین است. عظیم تکه های موشک فریاد زد و بیش از چندین شهرستانها عمده ما قبل از پاشش در اقیانوس اطلس بعد از ظهر دوشنبه به عنوان تایید توسط نیروی هوایی ایالات متحده.

در حال حاضر آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر قطعات در حال سقوط کردن آن ممکن است ترک یک دنباله باقی مانده است. با توجه به آستانهبیت موشک به نظر می رسد به لمس زمین در ساحل عاج. رسانه های محلی گزارش داد که مرموز و اشیاء فلزی بودند باران از آسمان است.

“هنگامی که شما یک تکه بزرگ از فلز جیغ از طریق فوقانی جو در یک جهت خاص در یک زمان خاص و شما می توانید گزارش از چیزهایی که در حال سقوط از آسمان در آن مکان و در آن زمان آن را یک جهش بزرگ برای اتصال آنها” دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان ستاره شناس جاناتان مک داول که از نزدیک دنبال داستان در مورد سقوط موشک گفت: آستانه.

مک داول با اشاره به این که گزارش محل باقی مانده هم راستا با موشک را در مسیر.

برخی از این قطعات بودند تا زمانی که 12 متر (39 فوت).

حوادث اطراف کثیف هنگام ورود دوباره مرموز باقی می ماند.

“آیا آنها شاید باید یک طرح برای de-orbit آن که رفت اشتباه است؟” مک داول گفت: در آستانه. “این بحث نیست که آیا آنها تا به حال هیچ طرح از مرتب کردن بر اساس, بنابراین ما مجبور هستیم به فرض که آنها نمی کند.”

با توجه به مک داول 21 تن متریک موشک هسته ای بود “عظیم ترین شی به یک کنترل نشده هنگام ورود دوباره پس از 39-تن Salyut-7 [سفینه] در سال 1991” را به عنوان او اشاره کرد در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

آن را نمی ممکن است آخرین بار ما را ببینید چینی قطعات موشک باران از آسمان است. چین در حال حاضر در آن جدید ایستگاه فضایی به پایان خواهد رسید تا سال 2022.

این بدان معناست که مقدار زیادی از اشیاء جدید خواهد بود “reentering چند روز پس از راه اندازی” به عنوان مک داول توضیح داد: به آستانه. “و این خوب نیست.”

ادامه مطلب: خارج از کنترل چینی موشک ریخته اند ممکن مانده در آفریقا پس از سقوط از فضا [آستانه]

بیشتر در موشک: Oops: چین فقط کاهش یافته است یک موشک بزرگ قطعه بازگشت به زمین

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>