خورشید ما هرگز همان نگاه دوباره به لطف دو خورشیدی پروب و یک لوله تلسکوپ

It’s always sunny برای heliophysicists اما به خصوص پس از در حال حاضر.

این خورشیدی مدارگرد فضاپیما یک همکاری بین آژانس فضایی اروپا و ناسا راه اندازی دیروز (Feb. 9) کمتر از دو هفته پس از اولین تصویر عمومی از عظیم خورشیدی جدید تلسکوپ نشان داد ساختار ستاره ما در جزئیات بیشتری از انسان تا کنون دیده اند. در همان روز Jan. 29, ناسا پارکر خورشیدی کاوشگر ساخته شده خود را نزدیک نوسان تصویب خورشید — تاریخ- رکورد آن را ادامه خواهد داد برای شکستن تا سال 2025 است.

“در این زمان به یک heliophysicist; ما در حال راه اندازی تعداد زیادی از ماموریت های جدید” نیکی فاکس رئیس ناسا Heliophysics بخش گفت: Space.com. “این یک راه استراتژیک است که ما به دنبال در این سیستم [ابزار] به عنوان یکی از بزرگ رصدخانه.”

مرتبط: آنچه در داخل خورشید ؟ یک ستاره تور از داخل به خارج

اگر چه سه ماموریت طراحی شده بودند به عنوان یک مجموعه آنها مکمل یکدیگر هست. پارکر خورشیدی کاوشگر که راه اندازی شد در ماه اوت سال 2018است که پرواز نزدیک به سطح مرئی خورشید از هر فضاپیما به تاریخ. که مسیر حمل این فضاپیما به جو خورشید به نام تاج که در آن پروب را ابزار تمرکز بر روی این فضاپیما را فوری و آرام, اندازه گیری میدان مغناطیسی و ذرات پلاسمارا متهم ابکی دولت از ماده است که باعث می شود تا خورشید است.

خورشیدی مدارگرد نمی خواهد پرواز به عنوان نزدیک به خورشید است, اما آن را به ارمغان می آورد مهارت های منحصر به فرد. اولین, آن را حمل دو نوع ابزار است. یک مجموعه مانند پارکر را مطالعه فضاپیما محیط دیگر مجموعه ای از تلسکوپی ابزار را رعایت سطح مرئی خورشید خود را در فاصله. و partway از طریق ماموریت خود, خورشیدی مدارگرد را ترک کمربند به دور خورشید را در وسط به نام دایرةالبروج و شروع چرخش خورشید در یک شیب اجازه می دهد فضاپیما به استفاده از آن تلسکوپی ابزار برای تولید اولین تصاویر از خورشید لهستانی.

بنیاد ملی علوم را Inouye خورشیدی تلسکوپ گیر کرده است در اینجا بر روی زمین و ساخت و ساز است که هنوز هم در جریان است. اما هنگامی که تمام ابزار آن در حال عملیاتی وجود خواهد داشت مقدار زیادی تصاویر بیشتر مانند “کارامل ذرت” تصویر است که دانشمندان در ماه ژانویه منتشر — بالاترین وضوح تصویر خورشیدی به تاریخ. “این Inouye خورشیدی تلسکوپ یک میکروسکوپ در آفتاب” والنتین مارتینز Pillet ملی رصدخانه خورشیدی اجرا می شود که این تسهیلات گفت: Space.com. رصدخانه نیز اندازه گیری طول موج نور ساطع شده توسط خورشید و کشف مغناطیسی امضا از نور است که تحت تاثیر خورشید میدان مغناطیسی.

اگر چه این سه پروژه جداگانه هستند و تلاش هر دو دانشمندان گفتند و همکاران خود در حال بدجور هیجان زده در مورد کشیدن همه اطلاعات با هم.

ما تا چند نزدیک مشاهدات خورشید که قادر به مقایسه دو مکان جداگانه است که به طور خودکار با ارزش و مهم نیست که در آن هر یک فضاپیما است. خورشیدی مدارگرد نهایی برنامه وابسته به آن دقیق تاریخ راه اندازی, اما به عنوان ماموریت پرسنل ارزیابی چگونه هر یک از جدول تراز وسط قرار دارد فضاپیما با پارکر خورشیدی کاوشگر نزدیک رویکردهای آنها دریافتند جذاب فرصت صرف نظر از تاریخ راه اندازی روباه گفت.

این Inouye خورشیدی تلسکوپ است حتی ساده تر به ادغام مشاهدهای برنامه مارتینز Pillet گفت: پرسنل خود را می دانم که دقیقا جایی که این دو فضاپیما خواهد بود در هر زمان داده شده و می تواند مسابقه تلسکوپ درآمده است.

ترکیب داده ها از سه رصدخانه حیاتی برای دانشمندان برای به انجام رساندن این هدف است که همواره ماموریت: به درک خورشید و نفوذ خود در سراسر منظومه شمسی است. اثرات خورشید antics موج در سراسر منظومه شمسی به عنوان مجموعه ای از پدیده ها به نام فضا آب و هوا.

در زمین محله, فضا, آب و هوا می تواند تداخل با تکنولوژی مدرن جامعه است که تا کنون بیشتر متکی بر خصوص ناوبری و ارتباطات ماهواره. فضا و آب و هوا نیز یک خطر برای فضانوردان سفر دورتر از زمین به عنوان آن می تواند آسیب خود را در هر دو فن آوری و بدن خود را. در نهایت دانشمندان انرژی خورشیدی می خواهید می شود قادر به پیش بینی آب و هوا فضا در بسیار به همان شیوه هواشناسان پیش بینی زمینی آب و هوا. “ما 50 یا 100 سال عقب مانده از آنچه زمینی آب و هوا است که در شرایط پیش بینی” مارتینز Pillet گفت.

چرا که دانشمندان فقط نمی دانم به اندازه کافی در مورد چگونگی خورشید کار می کند. “ما قادر به پیش بینی یک واحد دوم در آفتاب,” او گفت:. “من اغراق — من فکر نمی کنم من اغراق. ما قادر به هر گونه واقع بینانه پیش بینی قابلیت های امروز, اما به محض این که شما دریافت فیزیک سمت راست و سپس شما شروع به در حال قادر به توسعه پیش بینی قابلیت.”

یکی از چالش های خاص در درک فضا و آب و هوا است که در فاصله ای درگیر است که در آن سه نفر از ماموریت خواهد بود با ارزش مارتینز Pillet گفت. “یک فضا-آب و هوا رویداد ترکیبی از مقیاس” او گفت:. “این باعث واقعا در مقیاسهای کوچک و این یک چیز بزرگ است که کاربران بیش از همه heliosphere و احتمالا می تواند ضربه سیارات مختلف در همان زمان.” اما آن زمان فضا آب و هوا می رسد و زمین آن بوده است را تحت تاثیر قرار میلیون ها کیلومتر در فضا; آن را بسیار تازه که در آن پارکر خورشیدی کاوشگر و خورشیدی مدارگرد می توانید آن را مطالعه.

The crisp, bright specks in this detail from the first-light image taken by the Daniel K. Inouye Solar Telescope are the anchors of the sun's magnetic field.

(اعتبار تصویر: سازمان خدمات ملی/NSF/AURA)

وجود دارد یکی دیگر از دلایل به درک فضا آب و هوا: در آن می تواند بگوید که در آن دانشمندان به دنبال نشانه هایی از زندگی جای دیگری در جهان است. پس از همه, در حالی که ما انسان ها به یک نقطه نرم برای خورشید, آن را فقط یک ستاره مانند هر دیگر — که بدان معنی است که دانشمندان می توانند درخواست آنچه که این سه ماموریت کشف به تمام ستاره ما هرگز قادر به دیدن به وضوح. و در حالی که آب و هوای فضا آزار دهنده به زمین آن را می تواند مرگبار در سیستم های خورشیدی را احاطه کرده است که کوچکتر فعال تر ستاره.

و باید وجود داشته باشد مقدار زیادی برای سه نفر از پروژه های به تحصیل در سال های آینده. در حال حاضر خورشید بسیار آرام است اما بیش از پنج یا شش سال خورشید فعالیت را افزایش می دهد — و هر دو پارکر خورشیدی کاوشگر و خورشیدی مدارگرد را در دست می شود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در طول این دوره است.

“آنها واقعا voyages of discovery, و ما در حال انجام بنیادی فیزیک و درک چگونه یک ستاره آثار” روباه گفت.

البته حتی سه پرقدرت ماموریت را حل نمی کند هر رمز و راز در مورد خورشید است.

“ما می دانیم در حال حاضر آنچه که ما نمی دانیم اما ما در حال رفتن به پیدا کردن یک کل خیلی بیشتر از چیزهایی است که ما نمی دانیم و” روباه گفت. “همین دلیل است که آن را خوب است که این ماموریت پس بنابراین شما باید زمان برای توسعه این سوالات این تشنگی برای دانش است.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>