خورشید ما است بطور غیر عادی و مرموز ‘آرام’ star — و این که خوش شانس برای همه ما

با تشکر از شما خوش شانس ستاره است که خورشید بسیار عجیب و غریب به عنوان دانشمندان آموخته اند که با مقایسه فعالیت خود را که شبیه ستاره است.

در تحقیقات جدید اخترشناسان در مقایسه با روشنایی خورشید ما در طول زمان با اطلاعات جمع آوری شده بر ستارگان دیگر توسط ناسا کپلر تلسکوپ فضایی توسط سازمان فضایی اروپا گایا ستاره-نقشه برداری ماموریت. نتیجه یک سرشماری از ستاره ها در مورد به همان اندازه از خورشید ما. اما در مقایسه با این ستاره ما خورشید را روشنایی متفاوت قابل توجهی کمتر است که نشان می دهد آن است که آرام تر از دیگر ستارگان به همان اندازه.

“ما بسیار شگفت زده شد که بسیاری از خورشید مانند ستاره ها خیلی فعال تر از خورشید” الکساندر شاپیرو یک فیزیکدان در موسسه ماکس پلانک برای سیستم های خورشیدی تحقیقات در آلمان و یک شرکت-نویسنده در تحقیقات جدید در بیانیه ای گفت.

مرتبط با: بزرگترین تلسکوپ خورشیدی تولید هرگز قبل دیده می شود تصاویر

دانشمندان به خوبی آشنا با خورشید زمان رفتار البته و مشاهدات نجومی از لکه های تیره بر سطح آن رفتن حدود 400 سال است. کسانی که لکه های خورشیدی هستند که اطلاعات حیاتی در مورد فعالیت خورشید: آنها رانده شده توسط خورشید میدان مغناطیسی و عظیم طغیان تابش و ماده بنیادی از آنها.

برای درک آنچه خورشید انجام شد قبل از آن پرونده شروع دانشمندان می توانند تفسیر یک میزبان از انواع داده ها مانند سطوح از عناصر خاص در حلقه های درخت و یخ باستانی. با کسانی که ایدز محققان ساخته اند برآورد از خورشید فعالیت های رفتن به عقب در حدود 9000 سال. مدرن خورشید مسابقات که رکورد بسیار خوبی محققان گفت: — اما این بدان معنی نیست که کسانی که از 9000 سال نماینده از خورشید 4.6 میلیارد سال از وجود.

“در مقایسه با کل عمر خورشید 9000 سال است مانند پلک زدن چشم” Timo رینهولد نویسنده سرب از مطالعه جدید و یک اخترفیزیکدان در موسسه ماکس پلانک برای سیستم های خورشیدی تحقیقات گفت: در همین بیانیه است. “این قابل تصور است که خورشید شده است رفتن را از طریق یک آرام فاز برای هزاران سال است و بنابراین ما باید یک تصویر تحریف شده از ستاره ما.”

رینهولد و همکارانش می خواستم برای مقایسه خورشید شناخته شده فعالیت با آنچه مشابه دیگر ستاره ها در حال انجام است. دانشمندان نمی تواند مسیر لکه های خورشیدی در ستاره های دوردست به طور مستقیم اما این تکه های تیره در یک دنباله دار توپ پلاسما را تحت تاثیر قرار روشنایی ستاره. چون همه ستاره ها, چرخش, لکه های خورشیدی انجام شده در اطراف این ستاره باعث روشنایی خود را به نوسان و دانشمندان به خوبی می دانیم که چگونه برای پیگیری تغییرات در روشنایی یک ستاره در طول زمان است.

روشنایی تنوع خورشید ما در مقایسه با آن از KIC 7849521 خورشید مانند ستاره است. (اعتبار تصویر: نمایندگان مجلس/hormesdesign.د)

که نوع داده های فرم ستون فقرات یکی از ستاره شناسان,’ تکنیک های اصلی برای کشف سیارات فراخورشیدی و ناسا کپلر تلسکوپ فضایی بود که متناسب با اندازه گیری تغییرات در روشنایی یک ستاره منحصر به فرد در طول زمان است. بنابراین محققان در پشت این مطالعه جدید رفت و حفاری در آن داده است.

اخترشناسان تنگ کردن مجموعه ای از ده ها هزار ستاره با تمرکز بر کسانی که در مورد همان سطح متوسط, سطح, جاذبه سن و metallicity به عنوان خورشید ما. سپس آنها تقسیم این ستاره ها را به دو دسته: شامل 369 ستاره است که چرخش هر 20 تا 30 روز و با 2,529 ستاره است که دانشمندان نتوانسته اند به محاسبه یک دوره چرخش برای. (خورشید می چرخد هر 24.5 روز اما این چرخش به احتمال زیاد نمی تواند قابل تشخیص به بیگانه اخترفیزیکدانان با استفاده از همان تکنیک های انسان پس هر دو این گروه از ستاره ها مهم هستند.)

این محققان سپس به تجزیه و تحلیل هر دو این گروه از ستاره ها برای درک فعالیت های خود را در سطوح و چگونه آنها را در مقایسه با خورشید است. ستاره شناخته شده چرخش نرخ به طور متوسط مقدار فعال تر از خورشید ما بوده است گذشته 9000 سال — حدود پنج برابر بیشتر فعال است. ستاره ها بدون ردیابی چرخش کمتر فعال بسیار بیشتر در خط با خورشید است.

که تقسیم به شمار پازل برای دانشمندان: هر چیزی وجود دارد اساسا متفاوت بین clockable ستاره و unclockable آنهایی که یا چیزی شده خورشید بسیار ساکت تر از ستاره مانند آن را برای حداقل گذشته 9000 سال.

در حال حاضر وجود دارد هیچ راهی برای گفتن که درست است. اما قطعا نه یک چیز بد است که ما خورشید نسبتا آرام: آن طغیان می اندازد تکنولوژی ما در مدار و در سطح زمین است و اگر آن را بسیار فعال و خورشید را خلق و خوی می تواند تهدیدی برای زندگی خود را. وجود دارد هیچ نشانه ای خورشید خواهد داد و بیداد کن به زودی و دانشمندان پیش بینی کرده اند که آینده 11 ساله خورشیدی و چرخه باید منطقی اهلی.

این تحقیق توضیح داده شده است در یک مقاله منتشر شده مارس 1 در مجله علوم.

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de