منظومه شمسی ما به سرقت برده سیارک ها از فضای بین ستاره ای بود که آن را جوان دانشمندان می گویند

کش از interstellar سیارک ها ممکن است پنهان شده در زیر دانشمندان بینی برای میلیاردها سال, محققان می گویند.

که با توجه به تحقیقات جدید متمرکز بر یک تعداد انگشت شماری از فضای عجیب و غریب سنگ شناخته شده به عنوان سنتاورکه در مدار خورشید در محله مشتری و زحل. ستاره شناسان بوده است متعجب و متحیر شده توسط سنتاور چون مدار خود بسیار غیر قابل پیش بینی با شبیه سازی نشان می دهد که آنها باید به چیز یا پرواز در خارج از منظومه شمسی. تحقیقات جدید نشان می دهد چرا که آنها به سرقت رفته بود توسط سیستم خورشیدی ما بود که آن را بسیار جوان است. با خیلی کمتر توسعه, تحت, جهان, کمربند ستاره ها به هم نزدیک است.

“نزدیکی از ستاره ها بدان معنی است که آنها احساس هر یک از دیگران’ جاذبه خیلی بیشتر به شدت در اوایل آن روز از آنها انجام می امروز” فتحی Namouni نویسنده سرب از مطالعه و یک ستاره شناس در Observatoire de la Cote d’azur در فرانسه در بیانیه ای گفت. “این فعال سیارات کشیده می شود از یک سیستم ستاره به دیگری است.”

مرتبط با: عکس,: سیارک ها در اعماق فضا

تحقیقات جدید متمرکز بر 21 اجسام در منظومه شمسی بیرونی: بیشتر سنتاور و چند عجیب و غریب دیگر سنگ فضایی. با استفاده از یک برنامه کامپیوتری دانشمندان تقریبا شبیه سازی شده این اشیاء هزاران بار بیش از به درک به احتمال زیاد سناریو برای خود escapades.

به گفته محققان که تجزیه و تحلیل نشان می دهد که سنتاور ” عجیب و غریب-اما-ثابت مدار هستند و یک اشاره آنها به دنیا فراتر از منظومه شمسی ما و به دام افتاده اینجا. دانشمندان به مدت طولانی فرض شده است که اشیاء حرکت بین سیستم های خورشیدی و دیدم برای اولین بار تایید کرد interlopers در محله ما در چند سال گذشته با ‘Oumuamua و دنباله دار Borisov.

هر دو از کسانی که اشیاء تنها از طریق سیستم خورشیدی ما و نمی سکس با خورشید گرانش است. دانشمندان در تحقیقات جدید فکر می کنم اوایل سیارک ها ممکن است بیشتر احتمال دارد به سرگردان به سایر سیستم های ستاره ای و گیر چرا که در روزهای اولیه منظومه شمسی با بیش از 4 میلیارد سال کمتر از گسترشهمه چیز به هم نزدیک است.

و شناسایی اصل interstellar سیارک ها در ما کیهانی محله مهم است زیرا آنها بسیار آسان تر به مطالعه از اشیاء در دور سیستم های خورشیدی.

“کشف یک کل جمعیت سیارک ها از interstellar منشاء یک گام مهم در درک فیزیکی و شیمیایی شباهت ها و تفاوت های بین سیستم خورشیدی به دنیا آمد و بین ستاره سیارک ها” co-نویسنده ماریا هلنا Morais, یک ستاره شناس در Universidade Estadual پولیستا در برزیل گفت: در همین بیانیه است. “این جمعیت را به ما سرنخ در مورد خورشید در اوایل تولد خوشه چگونه interstellar سیارک تصرف رخ داده است و نقشی که interstellar موضوع تا به حال در نظر شیمیایی غنی سازی سیستم های خورشیدی و شکل گیری تکامل آن است.”

این تحقیق توضیح داده شده است در یک مقاله منتشر شده امروز (23 آوریل) در مجله Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه است.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>