دانش ما از ویروس ها است که به شدت ناکافی

زندگی از طریق COVID-19 گیر همه ما در حال حاضر شاهد عواقب ناشی از عدم برنامه ریزی زمانی که یک رویداد قابل پیش بینی است اما زمان نامشخص است. این بی توجهی پرداخت شده توسط امریکا رهبری سیاسی به توصیه و یا حتی وجود این بیماری همه گیر آنفلوآنزا طرح آماده در سال 2017 است که با داشتن عواقب غم انگیز به عنوان تلفات مانت. کشورهای دیگر بودند به همین ترتیب آماده از آنچه به آنها اتفاق افتاده است. Virologists به مدت طولانی شناخته شده است که ویروس آنفلوانزا با خواص شبیه به سال 1918 همه گیر H1N1 فشار می تواند ویران در سطح جهان—و البته در اینجا در ایالات متحده آمریکا

در حال حاضر یک عضو از خانواده مختلف تنفسی ویروس SARS-CoV-2 coronavirus که در کشتار مردم در سراسر جهان به سرعت در حال گسترش بیماری همه گیر. این نوع از رویداد قابل پیش بینی بود. ویروسی بیماری های همه گیر همواره یکی از ویژگی های تاریخ بشر مؤثر در جوامع ما برای هزاران سال اما همه بیش از حد اغلب فراموش شده آنها به عنوان اعتصاب در طولانی و نامنظم و فواصل. بنابراین در برخی از نقطه, شاید در طول عمر بسیاری از ما یکی دیگر از ویروس کشنده ظهور خواهد کرد و رفت و برگشت جهان است. آن نیاز به برنامه ریزی, برای, بسیار جدی تر از در گذشته اتفاق افتاده است. و این روند باید شامل جهان virologists.

آن است که غیر ممکن است بدانید دقیقا چه virus ممکن است تبدیل به یک بیماری همه گیر سویه دهه از در حال حاضر, اما آن را قطعا ممکن است برای برخی از حدس تحصیل به عنوان به که در آن بزرگترین خطرات ممکن است دروغ. چه virus خانواده های دارای پتانسیل برای تبدیل شدن به اپیدمی گونه? بدیهی است که آنفلوانزا و coronaviruses در جهان رادار صفحه نمایش وجود دارد اما سایر نامزدها از جمله Hendra/Nipah خانواده Chikungunya ویروس filoviruses و جدید رترو. چیزی ناشناخته برای عموم مردم و سیاستمداران امروز می تواند تبدیل به فردا تیتر بهداشت بحران است. وجود دارد در حال حاضر حدود 7000 به نام virus خانواده ها و بسیار بیشتر است که هنوز شناسایی می شود اجازه دهید به تنهایی قابل درک باشد.

بسیاری از شناخته شده خانواده ها به طور جدی understudied. حتی coronaviruses در اخبار از سال 2002 شیوع سارس نبود که مشغول به کار در بسیاری از آزمایشگاه ویروس شناسی. در حال حاضر virologists در سراسر کشور در حال repurposing خود را در آزمایشگاه به کمک به کروناویروس تحقیق و یا به پشتیبانی محلی پزشکان. که شامل خود من است که برخی از تخصص در واکسن اچ آی وی در منطقه است. از جمله سوئیچ ها از اولویت ها ممکن است اغلب گذرا اما درس در حال آموخته شده در طول فرآیند است. شروع کار بر روی یک متفاوت اما شناخته شده ویروس نیاز به دسترسی به کلید معرف از جمله بیان پلاسميدهای, آنتی بادی ها و سایر ابزار تجارت.

هسته روش به احتمال زیاد در حال حاضر در محل در ویروس شناسی و واکسن توسعه آزمایشگاه, اما نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرعت و بدون معرف خاص برای ویروس du jour. در حالی که همکاران که آنها همواره انعطاف پذیر و سخاوتمندانه آنها نیز غرق درخواست. پیش برنامه ریزی می تواند نقش قابل توجهی در اینجا نه فقط در دانشگاه بلکه در بیوتکنولوژی و صنایع دارویی است که ترجمه دانش به دارو و واکسن. امیدوار کننده ترین ویروسی اهداف این مداخلات پزشکی اغلب درک و وجود دارد همیشه در حال تکامل تکنیک های به سرعت در حال استفاده از این دانش است. اما دوباره در یک حرکت سریع پزشکی بحران انسانی مهارت ها و تکنیک های علمی ممکن است مانع از عدم وجود خاص معرف در زمان مناسب.

برای آینده ما باید در نظر حمایت از موجود و جدید مرکزی مخازن ویروس شناسی مواد و تکنیک های خاص هستند که نماینده اکثر موجه همه گیر پاتوژن خانواده. بله در بسیاری از موارد ویژگی های مورد نیاز به صورت دقیق در گردش فشار ممکن است سازش اما شاید نه از بین بردن ارزش برخی از سپرده معرف اما با برنامه ریزی دقیق مزایای هنوز هم ممکن است وجود دارد.

قیاس ممکن است به نوع آمریکایی مجموعه فرهنگ (ATCC) مخزن استاندارد سلولی یک منبع است که مدت طولانی است که از ارزش قابل توجهی به پزشکی محققان. NIH بودجه یک مخزن از معرف برای تحقیقات است که یک منبع با ارزش در تحقیقات خود در منطقه است. کنسرسیوم اختصاص داده شده به مقابله با این خطرات در حال ظهور عفونت و همه گیر از جمله ویروس ها وجود دارد—برای مثال جهانی Virome پروژه GISAID و زئونوزها پیش بینی و آمادگی ابتکار. اما چگونه به خوبی آنها تامین می شود? آنها ظرفیت و توانایی کافی در نور از آنچه ما در حال حاضر یادگیری ؟ بهتر است هماهنگی و کمتر بالکانیزه ممکن است ؟

داروی ضد ویروسی توسعه بیوتکنولوژی و صنایع دارویی نیز می تواند بهره مندی از برنامه ریزی های پشتیبانی شده توسط این ویروس شناسی جامعه. ما در حال حاضر دیدن مواد مخدر است که توسعه یافته برای مبارزه با Zika یا ویروس اچ آی وی در حال ارزیابی بالینی برای کارآمدی در برابر SARS-CoV-2; آنها ممکن است کافی متقابل خانواده واکنش به مفید و قابل قبول در دوزهای. اما چقدر بیشتر مفید خواهد آن را به حال شده یک “generic” coronavirus مواد مخدر شده است پس از سارس (و MERS) شیوع?

اهداف شناخته شده بودند این تکنیک وجود دارد اما کشف و ترجمه انجام نشده است. این خطر وجود دارد که یک رمان coronavirus ممکن است مقاوم به مواد مخدر توسعه یافته با استفاده از SARS-CoV-1 (اصلی ویروس سارس) به عنوان یک الگو بلکه احتمال سود قابل توجهی است که می تواند در زمان خرید و صرفه جویی در زندگی می کند. ما باید بیشتر و بهتر ویروس آنفلوانزا مواد مخدر را در مقابل حفظ اهداف. و ما اساسا هیچ چیز در ما کمدهای برای هر ویروسی دیگر خانواده ها حتی آنهایی که شناخته شده همه گیر خطرات. هزینه های در حال توسعه یک داروی جدید (صدها میلیون دلار) است که ممکن است هرگز استفاده می شود قابل توجه اما حداقل ما می تواند در نظر شناسایی ترکیبات منجر شود و انجام مطالعات پايلوت به عنوان یک سیاست بیمه برای آینده است.

من با اشاره در بالا به های مختلف در حال حاضر شناخته شده ویروس از خانواده. اما نیز وجود دارد که ناشناخته را در نظر بگیرید. چه جدید زئونوز انتقال رخ می دهد ممکن است در سال های دهه های آینده ایجاد یک انسان پاتوژن که ما ممکن است کمی پیشرفت علم و دانش ، سرمایه گذاری های موجود در این منطقه باید گسترش داد و از جمله با افزایش تعداد پایه تحقیقات ویروس شناسی آزمایشگاه و بودجه سطوح.

من پیشنهاد یک برنامه خاص در اینجا; من نشان می دهد که پس از COVID-19 همه گیر آن خواهد بود زمان به فکر می کنم به طور جدی در مورد آینده است. همکاری با سازمان های مالی جهانی ویروس شناسی جامعه باید بسیج به آدرس در پیشبرد بعدی ویروسی همه گیر. که آیا این فاجعه انسانی رخ می دهد در طول عمر ما و یا نوه های ما را, اتفاق می افتد, آن را قطعا خواهد شد. اگر چه SARS-CoV-2 یک ویروس کشنده را می کشد تنها حدود 1 درصد از کسانی که آن را آلوده. پسرعموهای خود اصلی ویروس سارس و مربوط به MERS virus بیش از 10 برابر خطرناک تر است. دیگر ویروس های شناخته شده هستند قادر به کشتن به مراتب بالاتر نسبت به انسان آنها آلوده آنفلوآنزای پرندگان شناخته شده و به خصوص کشنده نگرانی است. آن است که trivializing آنچه که ما در حال حاضر از طریق رفتن به می گویند که در زمان آینده ما ممکن است بسیار خوش شانس….

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>