‘Oumuamua منبع داستان: چگونه ما مرموز interstellar بازدید کننده ممکن است متولد شده اند

منظومه شمسی ما برای اولین بار شناخته شده interstellar بازدید کننده ممکن است بسیار خشونت آمیز منشاء داستان.

این شی مرموز ‘Oumuamuaکه کشف شد زوم از طریق درونی منظومه شمسی در اکتبر سال 2017 است که احتمالا یک قطعه از یک بدن بزرگتر که شد پاره از هم جدا شده توسط نیروهای گرانشی در طول یک پرواز از آن بومی ستاره یک مطالعه جدید نشان می دهد.

این “جزر و تکه تکه شدن سناریو نه تنها فراهم می کند یک راه برای تشکیل یک ‘Oumuamua بلکه حساب برای جمعیت وسیعی از سیارک مانند interstellar اشیاء” منجر نویسنده Yun Zhang ملی رصدخانه نجومی از آکادمی علوم چین در بیانیه ای گفت:.

مربوط به: ‘Oumuamua: ما 1st interstellar بازدید کننده توضیح داده شده در عکس

این فرضیه توضیح می دهد ‘Oumuamua را غرابت و همچنین با توجه به ژانگ و مطالعه همکاری نویسنده داگلاس Lin, یک ستاره شناس در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا کروز.

که عجیب و غریب بودن شدید است و چند لایه. برای مثال ‘Oumuamua بسیار طویل مانند یک فضای بزرگ, سیگار (و ممکن است تا حدودی پهن و همچنین). ستاره شناسان تا به حال قبل از هرگز دیده می شود یک جسم کیهانی که با شکل.

علاوه بر این, ‘Oumuamua نمایش داده می شود “غیر-شتاب گرانشی” در طول آن بازحمت حرکت کردن را از طریق محله ما — حرکت است که نمی توان نسبت به کشش توسط خورشید مشتری و یا دیگر بدن. چنین حرکتی می تواند ناشی از cometary outgassing هل که یک شی از این راه و که مانند پیشرانه در یک سفینه فضایی.

تصویر 1 از 2

An artist's illustration of the evolution of the interstellar object 'Oumuamua, whose weird, elongated shape may have come from tidal forces.

یک هنرمند تصویرسازی از تکامل interstellar شی ‘Oumuamua که عجیب و غریب شکل دراز ممکن است از نیروهای جزر و مدی. (اعتبار تصویر: یو Yecun از پکن تا افلاک)
تصویر 2 از 2

This illustration depicts the stellar tidal disruption process that may have changed the interstellar object 'Oumuamua into a strange, elongated shape.

این تصویر به تصویر می کشد ستاره ای جزر و مدی اختلال در فرایند است که ممکن است تغییر interstellar شی ‘Oumuamua به عجیب و غریب شکل کشیده. (اعتبار تصویر: Yun ZHANG)

اما ‘Oumuamua نمایش داده می شود هیچ نشانه ای از outgassing — قابل مشاهده و دم و کما — حتی اگر بسیاری از ستاره شناسان فکر interloper شد به احتمال زیاد به یک ستاره دنباله دار. (ستاره های دنباله دار تمایل به اقامت دور از میزبان خود ستاره هستند و بنابراین راحت تر به بوت شدن به فضای بین ستاره ای.)

در نهایت تشخیص ‘Oumuamua در همه فرد است و بسیار آموزنده است. با توجه به فضای وسیع است که چه مدت آن طول می کشد برای عبور interstellar gulfs و چگونه دل ما شکار برای چنین بدن شده است تا کنون سکندری بر روی حتی یک ‘Oumuamua پیداست واقعا بزرگ جمعیت از اشیاء مشابه.

“به طور متوسط در هر یک از سیستم های سیاره ای باید بیرون در مجموع حدود 100 تریلیون اشیاء مانند ‘Oumuamua,” ژانگ گفت.

این ترکیب از ویژگی ها موجب شده است برخی دانشمندان — برجسته ترین Avi, لوئب که صندلی دانشگاه هاروارد نجوم گروه — به پیشنهاد که ‘Oumuamua ممکن بود یک فضاپیمای بیگانه. اطلاعات موجود سازگار هستند با یک نور-قایقرانی پروب شاید از بین رفته یکی لوئب است گفت: تاکید بر این که محققان حداقل باید باز در مورد این احتمال است.

مرتبط با: می تواند زندگی بر روی زمین آمده اند از ستاره دیگر سیستم ؟

مطالعه جدید این فرض طبیعی توضیح. ژانگ و لین با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری به بررسی چگونگی اشیاء تحت تاثیر قرار flybys مادری خود ستاره. این کار مدل سازی نشان داد که بسیار نزدیک برخورد می rip این بدن به دراز قطعاتی هستند که پس از خارج به فضای بین ستاره ای.

شدید حرارت در طول پرواز و خنک کننده است که به دنبال آن باعث می شود این قطعات به منظور توسعه یک سطح پوسته کمک می کند که حمایت و حفظ خود را به شکل عجیب و غریب, نتایج بیشتر نشان می دهد.

“انتشار گرما در طول ستارگان جزر و اختلال در روند همچنین مصرف مقادیر زیادی از رايحههاي که نه تنها توضیح می دهد ‘Oumuamua را [قرمز] سطح رنگ و غیاب قابل مشاهده کما بلکه در آيات و روايات به استنباط خشکی interstellar جمعیت” ژانگ گفت. (“فرار” هستند عناصر و ترکیبات هستند که به راحتی از دست داد به فضا مانند آب است.)

“برخی از بالا-تصعید-متوسط رايحههاي مدفون در زیر سطح آب یخ می تواند باقی می ماند در یک فرم تغلیظ شده,” او اضافه شده است. این رايحههاي می تواند “فعال” در هنگام برخورد با دیگر ستاره مثل خورشید ما باعث outgassing و عدم شتاب گرانشی محققان گفتند.

بدن پدر و مادر از جمله interstellar اشیاء متنوع زیادی نشان می دهد این مطالعه جدید که منتشر شد آنلاین امروز (13 آوریل) در مجله طبیعت نجوم. خارج قطعات می تواند از قطعات طولانی مدت ستاره های دنباله دارسیاره ساختمان بدن و یا حتی “سوپر زمین” سیاره که منحرف بیش از حد نزدیک به ستاره های خود را. (و این ستاره ها لزوما نیاز به زنده; superdense ستارگان اجساد شناخته شده به عنوان کوتوله سفید می تواند انجام دهد مورد نیاز اختلال نیز هست.)

“Interstellar این اشیاء می تواند بحرانی سرنخ در مورد چگونه سیستمهای سیارهای شکل و تکامل” ژانگ گفت.

‘Oumuamua است که نه تنها interstellar بازدید کننده ما در مورد می دانیم. در ماه اوت سال 2019 ستاره شناسان کشف یک دوم interloper شناخته شده به عنوان ستاره دنباله دار Borisov (و آن را کاملا به وضوح یک ستاره دنباله دار). و آنها باید شروع به دیدن بسیاری از این اشیاء به زودی به خصوص پس از ورا C. روبین رصدخانه می آید آنلاین در کوه های شیلی.

“‘Oumuamua فقط نوک کوه یخ” Lin گفت: در همین بیانیه است.

مطالعه بسیاری از این اشیاء ممکن است بهترین شرط بندی برای درک ‘Oumuamua که به مدت طولانی پس از sped خارج از دید به اعماق تاریک بیرونی منظومه شمسی است. (که گفت: ارسال کاوشگر به قرار ملاقات گذاشتن با ‘Oumuamua است نه از سوال.)

“به عنوان آینده interstellar اشیاء کشف شده در سال های آینده از آن خواهد شد بسیار جالب برای دیدن اگر هر گونه نمایشگاه ‘Oumuamua مانند خواص” آکادمی نیروی دریایی ایالات متحده ستاره شناس Matthew Knight, co-رهبر ‘Oumuamua بین المللی موسسه علوم فضایی تیم گفت: در همین بیانیه است.

“اگر آن را ممکن است نشان می دهد که فرایند شرح داده شده در این مطالعه گسترده” شوالیه اضافه شده بود که نه درگیر در مطالعه جدید.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im