اورانگوتان هستند در همان روغن نخل مزارع که جابجایی آنها

از پایین پرواز هلیکوپتر محیط زیست مارک Ancrenaz peered در همگن ردیف از درختان در جزیره بورنئو روغن نخل کشت و زرع و کشف چیزی ساخته شده است که قلب خود را غرق: یک اورانگوتان لانه. تا لحظه ای که 15 سال پیش او تا به حال هرگز دیده می شود یکی پس از خروج از محل دور از آن باران سنتی زیستگاه جنگل. “من فکر می کردم در این زمان است که این حیوانات محکوم شدند” به دلیل آن خواهد بود دشوار است برای آنها برای پیدا کردن مواد غذایی کافی در چنین تنظیم می گوید Ancrenaz که مدیر علمی برای فرانسه مبتنی بر اورانگوتان-گروه حفاظت Hutan.

اما به عنوان او ادامه داد: برای برخورد اورانگوتان لانه در مزارع در طول سال Ancrenaz متوجه شدم که این حیوانات شد در برخی از موارد پر رونق و حتی با موفقیت تولید مثل در این مناطق است. “این واقعا تعجب به ما,” او می گوید. Ancrenaz و همکارانش در حال حاضر نشان می دهد که روغن پالم مزارع که معروف خوردن دور در میمون ها’ زیستگاه جنگل در سراسر جزیره بورنئو—یک جزیره بزرگ تقسیم بین اندونزی و مالزی و برونئی—می تواند تا حدودی ناخواسته فراهم موقت برای یک گونه است که کاهش یافته است و شتاب از بیش از 240,000 نفر در سال 1999 به فقط 100,000 امروز با توجه به تحقیقات منتشر شده در سال 2018 در زمان زیست شناسی.

در یک مقاله جدید منتشر شده در Biodiversitasاین تیم معتقد است که به جای انجام “نجات” عملیات—که در آن اورانگوتان یافت در کشت و زرع و زمین های کشاورزی در حال جسمی مهاجرت تا کنون رو به کاهش قطعات بکر Bornean جنگل—اياد باید سعی کنید برای تقویت حیوانات’ بقا جایی که آنها هستند. نه هر کسی که با این نسخهها کار در اورانگوتان حفاظت موافق هر چند و با وجود موانع برای غلبه بر—به حداقل رساندن تضاد با انسان است.

اگرچه کمی اطلاعات در مورد مهاجرت اورانگوتان’ زنده ماندن طولانی مدت, مطالعه جدید, رنگ تصویر تلخ: “برخی گزارش ها از بلند مدت انتشار در سایت نشان می دهد که متوسط تا دراز مدت بقاء برای دوباره به راه افتادند اورانگوتان ممکن است کمتر از 20 درصد” نویسندگان نوشتن. دلایل آن نرخ می تواند شامل مهاجرت حیوانات درگیر شدن در مبارزه با دیگر اورانگوتان در نزدیکی و یا با مشکلات تطبیق با یک تغییر ناگهانی در محیط اطراف—برای مثال میمون نیاز به کشف مکان های جدید از درختان میوه و مواد غذایی دیگر منابع.

باقی مانده از خرما میوه خورده شده توسط یک اورانگوتان. اعتبار: HUTAN KOCP

حمایت از اورانگوتان در حال حاضر در مزارع از طریق اقداماتی مانند آنها تضمین دسترسی به نزدیکی جنگل و منابع غذایی ممکن است کمک کند. وجود دارد, اما هنوز هم کارهای زیادی برای انجام در درک چگونه اورانگوتان کرایه خارج از زیستگاه ایده آل. برخی از آن را در حال حاضر شروع: Cheryl Knott یک انسان شناس در دانشگاه بوستون و بنیانگذار بورنئو مبتنی بر گونونگ Palung اورانگوتان پروژه بود که با درگیر جدید کاغذ است مطالعه چگونگی زندگی در وارد جنگل ها و دیگر تغییر محیط تاثیر می گذارد پستانداران’ رژیم غذایی به طور کلی سلامت و رفتار است.

Ancrenaz و همکاران او اذعان کرد که جابجایی اجتناب ناپذیر هستند و در برخی از مواقع مانند زمانی که یک اورانگوتان است که به وضوح قادر به حمایت از خود را در کشت و زرع و یا زمانی که آن اسیر شده و نگهداری در قفس است. و نه هر کس موافق است که این جابجایی که در حال انجام هستند غیر ضروری یا مضر برای حیوانات. “وجود دارد هیچ سازمان غیر دولتی است که بیرون رفتن و نجات اورانگوتان به خاطر نجات آنها می گوید:” اشلی Leiman بنیانگذار و مدیر Orangutan Foundation, که گاهی اوقات انجام جابجایی در جزیره بورنئو و که او نیز بخشی از Ancrenaz و همکارانش کار.

اگر اورانگوتان را که تا اقامت در مزارع و در نزدیکی مزارع به سمت چپ وجود دارد اياد نیاز به غلبه بر این واقعیت است که بسیاری از مردم در جزیره بورنئو مشاهده این پستانداران به عنوان آفات است که خوردن محصولات و جویدن روغن پالم شاخه. “آنها نمی بینم این اورانگوتان به عنوان خاص” می گوید: Liana Chua یک انسان شناس در دانشگاه برونل لندن است که تحقیق محلی نگرش اورانگوتان بود اما نه درگیر در مطالعه جدید. اگر چه آن را غیر قانونی است به کشتن یک اورانگوتان و یا نگه داشتن یک اسیر در جزیره بورنئو این قوانین ضعیف هستند اجرا و متوقف نمی شود انسانی ساکنان از گرفتن انتقام هنگامی که آنها احساس یک حیوان آسیب دیده است اموال خود را Chua می گوید.

یکی از راه های به سهولت از جمله تنش می تواند برای جبران خسارت کشاورزان برای اورانگوتان وارد نابودی می گوید: مطالعه همکاری نویسنده سرژ سرشار حفاظت از محیط زیست زیست شناس در دانشگاه جان مورز لیورپول در انگلستان است. علاوه بر روغن پالم شرکت می تواند خواست به تحمل حضور اورانگوتان اگر به اندازه کافی وجود دارد مصرف کنندگان حاضر به پرداخت بیشتر برای محصولات خود را نسبت به آنهایی که از تولید کنندگان که در اولویت نیست و اورانگوتان حفاظت. مشابه روش سعی شده در آفریقا با کم موفقیت به دلیل فساد. اما Chua و برخی دیگر از محققان فکر می کنم جبران برنامه می تواند کار در جزیره بورنئو اگر وجود دارد دستورالعمل های روشن تعریف که مسئول ساخت پرداخت و تحت چه شرایطی. او می گوید: گوش دادن به ساکنان محلی و ارائه معقول بازپرداخت می تواند کمک به تغییر باورها دلیل این امر اذعان جوامع خود نیاز دارد. “این چیزی است که جوامع واقعا می خواهید” Chua می گوید: “که احترام و اذعان.”

Ancrenaz نشان می دهد یکی دیگر از استراتژی: قرار دادن موانع فیزیکی در اطراف روستای محصولات برای مثال سازماندهی منظم گشت زنی و یا استراتژیک احداث کانالهای زهکشی (اورانگوتان نمی تواند شنا). مشابه روش سعی شده است با گونه های دیگر در مکان هایی از جمله سریلانکا که در آن نرده ها برق ساخته شد به نگه داشتن فیل ها در خلیج. در یک روستا که تلاش روش فیل شده اند با موفقیت منصرف به مدت شش سال در حال اجرا است. هیچ کدام کشته شده اند که در طول زمان.

Chua پیشنهاد می کند که کمپین آگاهی می تواند جذب محبوب محلی مشهور به گسترش این کلمه از طریق رسانه های اجتماعی است که اورانگوتان مهمی گونه است. یک کمپین راه اندازی شده توسط بریتانیا بر اساس گروه حفاظت بین المللی نجات حیوانات با هدف مهار روند حفظ کند lorises به عنوان حیوانات خانگی در جنوب شرقی آسیا رو 800,000 مردم به ثبت نام آنلاین و تعهد به حمایت غیر قانونی تجارت حیوان خانگی, به گفته یک سخنگوی. برخی از صاحبان و حتی تماس با این سازمان برای واگذاری حیوانات بعد از دیدن این کمپین تصویری.

هر استراتژی مستقر هستند با توجه به اینکه اورانگوتان ادامه مجبور می شود از جنگل روشن است که حفاظت—و همچنین مردم بورنئو—باید برای تنظیم خود فکر Chua می گوید. او فکر می کند که انجام این کار ممکن است—اما آن را به سختی می شود” او اضافه می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>