خوش بینی در زمان تاریک

چند سال پیش از من خواسته فیلسوف/رمان ربکا گلدشتاین یکی از مورد علاقه من متفکران اگر خوش بینی اخلاقی مورد نیاز برای یک فکری. او mulled سوال بیش از قبل از تکان دادن سر خود را. “هیچ” او پاسخ داد:”رئالیسم اخلاقی است مورد نیاز برای یک فکری.”

از طریق بسیاری از جوانی من من بدبین. مادر من به نام من Eeyore, بعد از غم انگیز خر در وینی پیف. من می دانستم که من می خواهم زندگی می کنند برای دیدن پایان جهان است. بیش از چند دهه گذشته من تبدیل شدن به طور فزاینده ای خوش بینانه, احساسی, و به عنوان یک اصل مهم است. اولین جنگ سرد به پایان رسید و تهدید جهانی هولوکاست هسته ای فروکش کرده. در اواسط 1990s من شد و در سال 2005 شروع کردم به آموزش بچه های کالج است. من شروع به دیدن من بدبینی به نوجوانان و افراط است. من grandiosely فکر کردم اگر مردم گوش به من به عنوان یک معلم و نویسنده این وظیفه من به آنها امید.

ترفند این است که واقع بینانه و همچنین خوش بینانه است. من می تواند به شدت بحرانی هجوم سرطان, مراقبت های روانپزشکی و پزشکی در کل و harping در اجتماعی آفات مانند نژادپرستی و تبعیض نابرابری و جنگ. اما من یک منتقد چون من اعتقاد دارم که همه چیز می تواند بهتر شود. با توجه به پیشرفت بشریت به دست آورد–فقط در طول عمر من!–خوشبینی موجه است. ما تبدیل شدن به سالم و ثروتمند آزادتر و بیشتر صلح آمیز است. این روند باید ادامه یابد تا زمانی که ما را در تلاش به آنها را گسترش دهد. آمریکایی ها حتی انتخاب یک رئیس جمهور سیاه. دو بار!

و فقط به عنوان واهی می تواند خود انجام, بنابراین می تواند بدبینی. برای مثال این باور گسترده که جنگ دائمی است بخشی از شرایط انسانی مواضع تلاش برای ایجاد یک جهان صلح آمیز. که خوش بین پیام من کتاب پایان جنگ ها و نوشته های دیگر.

بودن خوش است بدست پیچیده به تازگی. سمت چپ که با من شناسایی کرده است تبدیل شدن به طور فزاینده ای غم انگیز در حالی که حق اعلام لرز داری رفع خواهد شد همه چیز! برخی از سبز ترقی خواهان نشان می دهد که هر اميدواری در مورد تغییر آب و هوا و به طور کلی بشریت آینده معکوس است و حتی غیر اخلاقی است. آنها بی اهمیت جلوه دادن پیشرفت که آیا در گذشته یا آینده نگر و مالش چهره ما در بدترین سناریو مورد. من مخالفم با این موضع. ترس و ناامیدی بیشتر معکوس از امید–تا زمانی که امید است یک پایه و اساسی در واقعیت است.

و که من به ارمغان می آورد به ما زمان بحران است. همانطور که با تغییر آب و هوا بحث بر coronavirus سیاسی تبدیل شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را جمهوری خواه متحدان در اوایل عنوان تهدید مطرح شده توسط coronavirus در یک شیوه ای یادآور موضع خود را نسبت به تغییر آب و هوا. به تازگی مغلوب ساختن پیشی جستن است اذعان جدی از این بیماری همه گیر در حالی که اطمینان ما که او را از دست زدن به آن.

من نمی سرزنش و تهمت برای خوشبین بودن در خود و برای خود. کار یک رهبر در طول یک بحران مانند این است که به اطمینان مردم به نگه داشتن آنها را از وحشت. من را سرزنش و تهمت و نخبگان محافظه کار بودن غیر واقعی و یا به سادگی اشتباه در مورد جزئیات بسیاری از این بیماری همه گیر. که مغلوب ساختن پیشی جستن خوش بینی در مورد کوروناویروس نشده است بر اساس حقایق و تجزیه و تحلیل متخصص. از آن شده است بر اساس زمخت سیاسی محاسبه و عمدی جهل.

اما فقط به خاطر تهمت و همکاران زیاده روی در غیر مسئولانه خوش بینی در طول این بحران به این معنا نیست که همه خوش بینی غیر مسئولانه است. خوش بینی در یک زمان مثل این بسیار مهم است. همانطور که با تغییر آب و هوا و جنگ ما باید واقع بینانه به مشکل مستقیما در حالی که مقاومت در برابر ترس و اعتقاد به سرنوشت. ما نیاز به حفظ ایمان ما که انسان هوش و نجابت پیروز خواهد شد. مغلوب ساختن پیشی جستن همه اشتباه حداقل این حس به تکیه برای مشاوره در Anthony Fauci, که پس از طلوع آفتاب از این بیماری همه گیر ایدز در 1980s بوده است یک مقام برجسته در بیماری های عفونی.

در حال حاضر اجازه دهید من طلسم, در این زمان تاریک برخی از امید:

*Coronavirus بحران را مورد پایان مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. در ماه نوامبر رای دهندگان وحشت زده با بی کفایتی و mendacity از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به مجلس برای, جو بایدن, چه کسی برنده خواهد شد در یک زمین لغزش.

*بایدن و معاون رئیس جمهور کامالا هریس را متقاعد کردن آمریکایی ها و کنگره است که ما نیاز جهانی پوشش مراقبت های بهداشتی برای رسیدگی به آینده بوده و همچنین برای افزایش اثربخشی و بریده بریده هزینه های آمریکایی پزشکی است.

*در واکنش به بحران اقتصادی باعث همه گیر بایدن و کنگره را تصویب اصلاحات مالیاتی و سایر قوانین با هدف کاهش نابرابری و فقر و تقویت امنیت اجتماعی شبکه.

*بایدن را دریافت کنگره و مردم را به حمایت از اقدامات تهاجمی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی در بخشی به دلیل شواهد رو به رشد است که با گرم شدن زمین ساخت بیماری های همه گیر به احتمال زیاد.

*فقط به عنوان آن را پس از سال 2008 رکود سوخت فسیلی مصرف خواهد شاقول در پاسخ به رکود اقتصادی است. کاهش در تولید گازهای گلخانه ای را در ایالات متحده و دیگر کشورها زمان بیشتری برای انتقال به پایین و یا بدون کربن در آینده و از این رو جلوگیری از بدترین عواقب ناشی از تغییر آب و هوا.

*این بیماری همه گیر را در مورد دوره جدیدی از همکاری های بین المللی حتی, یا, ویژه, بین رقبا مانند ایالات متحده و چین است. رهبران جهان را تشخیص دهد impracticality و فساد نظامی صرف. به رهبری آمریکا است که صرف بیشتر در آغوش نسبت به آینده هفت بزرگترین spenders ترکیب سازمان ملل شروع خواهد شد انحراف منابع به دور از دفاع و نسبت به اقدامات برای کاهش تغییرات آب و هوایی و فقر و بهبود مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش.

*اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می شود دوباره انتخاب کرد که شاید فدرال پرداخت به رای دهندگان همه چیز را هنوز هم خوب است. Chastened توسط همه گیر و متعاقب آن رکود اقتصادی و رهایی از نیاز به دلجویی از او در جناح راست پایه حسرت به پایین در تاریخ به عنوان یک نجات دهنده این خودشیفتگی ، amoral قلدر خواهد تبدیل به تنها رهبر ما نیاز به راهنمای بشریت به سوی سبز, فقط, آینده صلح آمیز.

خوب است که نهایی نبوت است هذیانی اما من جدی در مورد دیگران. ایمن ماندن و امیدوار.

نظر از دوست و همکار لیندزی Swindall اقتدار در تاریخ:

من دیده ام یک شبیه سیر در خودم در مورد خوش بینی. به خصوص در مدرسه گراد به نظر می رسید که در حال خوش نشان داده بودند که شما نه تفکر انتقادی به اندازه کافی بودند و از این رو بسیار هوشمند است. اما مانند شما, من احساس متفاوت در حال حاضر. من اعتقاد دارم که آن را در واقع بیشتر طول می کشد شجاعت به امیدوار. و من قطعا موافق است که ما مسئولیت داریم که زمانی که افراد جوان به ما گوش به انتقال حقایق است که گاهی اوقات دشوار است اما همیشه به آنها یادآوری کنید که زمانی که ما یاد بگیریم در مورد چیزی مانند تاریخچه (یا نژاد یا جنسیت و یا کلاس و …) اینها انسان سازه و در نتیجه می تواند ساختار شکنی و جایگزین کردن آن با چیزی بیشتر برابری طلب. شاید ما می تواند به ایجاد چیزی جدید در پی این بحران است. جیمز بالدوین یکی از باهوش ترین و مهم ترین اندیشمندان قرن بیستم یک بار گفت که او تا به حال به خوش زیرا او زنده بود. با تشکر برای کمک برخی از مثبت به جهان امروز!

مطالعه بیشتر:

Coronavirus و جناح راست پست مدرنیسم

ما باید خودت در مورد گرم شدن کره زمین?

چگونه ما می تواند جلوگیری از آب و هوا آخرالزمان

بله تهمت ترسناک است اما نمی از دست دادن ایمان در پیشرفت

چامسکی خواستار تهمت و جمهوری خواه متحدان “Criminally مجنون”

شورش علیه غنی

چرا باید به شما انتخاب خوش بینی

سند چشم انداز از یک دنیای بهتر

روز تاریک

متا پست: هرگن پست در فقر و دیگر مشکلات اجتماعی

همچنین نگاه کنید من, رایگان, آنلاین, کتاب ذهن-بدن مشکلات: علم ذهنیت که ما واقعا هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>