‘موچین نوری’ ممکن است هموار کردن راه برای بهتر درمان سرطان

یک روش جدید و “انبرک نوری” باید اجازه محققان مشاهده ميزان فعاليت آنزيم تلومراز در یک تک مولکول های با سطح بی سابقه ای از دقت.

کار جدید گسترش درک ما از آنزیم حیاتی است و یک گام به سوی بهتر درمان سرطان.

سلول های بنیادی درگیر در جایگزینی بافتها و خون بستگی دارد تلومراز به ادامه کار در سراسر زندگی ما است. زمانی که تلومراز اختلال در عملکرد آن می تواند منجر به سرطان و پیری زودرس شرایط. تقریبا 90 درصد از سلول های سرطانی نیاز به نامناسب ميزان فعاليت آنزيم تلومراز برای زنده ماندن.

انبرک نوری با استفاده از لیزر قدرتمند برای ایجاد کوچک نیروهای قادر به هل دادن و کشیدن و برگزاری میکروسکوپی اشیاء مانند فردی رشته DNA یا یک آنزیم تلومراز.

“تماشای تلومراز را در زمان واقعی کار ما می توانند یاد بگیرند که چگونه توابع آن را در جزئیات کامل.”

“نوری ما tweezer روش اجازه می دهد تا ما را کمی ماشین آلات به خارج از سلول به آرامی نگه دارید و بر روی آنها و تماشای آنها را می گوید:” coauthor متی کمستکک دستیار استاد فیزیک و نجوم گروه و صندلی از فیزیک تجربی در دانشگاه ایالتی میشیگان. “تماشای تلومراز را در زمان واقعی کار ما می توانند یاد بگیرند که چگونه توابع آن را در جزئیات کامل.”

به عنوان سلول های بنیادی تقسیم بر زمان کروموزوم به تدریج کاهش ظهر. یک تلومر—یک بار مصرف بافر از تکرار توالی DNA—کلاه پایان هر کروموزوم.

این آنزیم تلومراز متصل به تلومر بافر و جایگزین بسیاری از توالی های از دست رفته در طول تکرار. تصور می شد که تلومراز ساخته مترقی پسوند در یک مرحله اما دانشمندان تنها می تواند این نظریه را مطرح کرد که چگونه در آن باقی می ماند در تماس و تراز وسط قرار دارد با دنباله سمت راست.

آنچه محققان در اصل یک مهار ایمنی لنگر به کروموزوم در ظاهر محل خاص.

“در یک دنیای ایده آل ما می تواند مهار تلومراز در سلولهای سرطانی بدون تاثیر سلول های بنیادی می گوید:” coauthor ینس اشمیت دستیار استاد در زنان و زایمان و باروری گروه زیست شناسی.

“این لنگر سایت یک هدف دارویی بالقوه. اگر ما و یا شخص دیگری می یابد یک مولکول که تداخل با تلومراز لنگر سایت تلومراز می افتند کروموزوم پایان سریع تر توقف فعالیت های آن است.”

این تیم امیدوار است روش خود را و کشف خواهد شد کمک به دیگران در تحقیقات خود را.

“این بسیار مهم است که ما نیز در حال نشان دادن تیم های دیگر با نوری tweezer ابزار مانند ما چگونه به انجام این آزمایش” کمستکک می گوید.

برای اشمیت و کمستکک این کشف است که تحقق یک هدف بلند مدت—این مجموعه صحنه را برای طیف گسترده ای از تحقیقات جدید ، و مهمتر از آن به ارمغان می آورد امن تر و موثر تر درمان سرطان, یک گام نزدیک تر است.

این مطالعه به نظر می رسد در طبیعت زیست شناسی شیمی.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de