مواد مخدر را یک تفاوت پس از داشتن یک دندان کشیده

دندانپزشکان می تواند به شدت کاهش یا از بین بردن مجموع استفاده از مواد مخدر پس از یک دندان کشیده, یک مطالعه جدید نشان می دهد.

محققان خواسته بیش از 325 دندانپزشکی بیمارانی که دندان کشیده برای رای دادن به درد و رضایت ظرف شش ماه از استخراج. تقریبا نیمی از این مطالعه بیمارانی که فولاد استخراج و 39 درصد بود که روال استخراج دریافت مواد مخدر تجویزی.

محققان با مقايسه درد و رضایت از آن استفاده می شود که مصرف مواد مخدر برای کسانی که نمی.

“من احساس می کنم مهم ترین یافته است که رضایت بیمار با درد مدیریت هم هیچ تفاوتی بین مواد مخدر و غیر مخدر و آیا این تفاوت آن است که آیا فولاد یا روال استخراج می گوید:” مطالعه coauthor Romesh Nalliah بالینی استاد و دانشیار دین برای بیمار خدمات در دانشگاه میشیگان دانشکده دندانپزشکی.

جای تعجب بیماران در مصرف گروه در واقع گزارش بدتر از درد غیر مخدر برای هر دو نوع دندان نیش ترمزی میزند Nalliah می گوید.

شنیدن Nalliah بحث در مورد یافته ها در اینجا:

دندان عقل را می کشد بیش از حد

محققان دریافتند که حدود نیمی از مواد مخدر تجویز باقی مانده استفاده نشده در هر دو جراحی و غیر جراحی استخراج. این می تواند قرار دادن بیماران و یا عزیزان خود را در معرض خطر از آینده سوء استفاده از مواد مخدر اگر آنها نمی, دور مانده قرص به درستی.

“دنیای واقعی از داده های این مطالعه را تقویت قبلا منتشر شده تصادفی شده شاهددار نشان دادن مصرف مواد مخدر هستند بهتر از استامینوفن و داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی برای درد دندان استخراج می گوید:” مطالعه coauthor Chad Brummett مدیر بخش تحقیقات درد و تحقیقات بالینی در بخش بیهوشی در میشیگان پزشکی است.

Brummett codirects میشیگان مخدر تجویز نامزدی شبکه یا میشیگان باز توسعه داده است, تست شده و به اشتراک گذاشته دستورالعمل برای استفاده از مواد مخدر در بيماران مبتلا به درد حاد پس از عمل جراحی و روش های پزشکی.

“این داده ها پشتیبانی میشیگان باز تجویز توصیه های تماس برای هیچ مصرف مواد مخدر برای اکثر بیماران پس از دندان کشیدن دندان از جمله دندان عقل استخراج,” او می گوید.

نتایج پیامدهای بزرگ برای بیماران و دندانپزشکان و پیشنهاد شیوه تجویز نیاز به تعمیرات اساسی, محققان می گویند.

مواد مخدر کار نمی کند برای دندان درد

انجمن دندانپزشکی آمریکا نشان می دهد محدود کردن مصرف تجویز به هفت روز عرضه اما Nalliah معتقد است که بیش از حد بالا است.

“من فکر می کنم ما می تواند تقریبا از بین بردن مواد مخدر تجویز از تمرین دندانپزشکی. البته در حال رفتن به برخی از موارد استثنا مانند بیمارانی که نمی توانند تحمل غیر استروئیدی ضد التهاب,” او می گوید. “من تخمین می زنند ما می تواند به کاهش مواد مخدر تجویز به حدود 10% از آنچه ما در حال حاضر به عنوان یک تجویز حرفه ای است.”

برای دندانپزشکان بسیاری از آنها تنها صاحبان این اطلاعات جدید بدان معنی است که آنها نیاز دارید نگران نباشید خیلی در مورد ناراضی بیماران تغییر شیوه اگر آنها نمی تجویز قوی مصرف مواد مخدر. جایگزین مانند داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی و یا استامینوفن به نظر می رسد برای کنترل درد بهتر و رضایت بیمار باقی می ماند بالا است.

Nalliah به دو دلیل ممکن است برای این. اولین دندانپزشکان ممکن است تجویز مواد مخدر تنها در سخت ترین موارد است که می توانست منجر به درد بیشتر بدون در نظر گرفتن.

“و یا معادل آن است و به این دلیل من تمایل به قبول این است که ما مطالعه concurs با مطالعات قبلی که نشان می دهد مصرف مواد مخدر هستند موثر ترین ضد درد حاد درد دندان” Nalliah می گوید.

“دندانپزشکان در حال پاره بین که مایل به جلب رضایت بیماران و رشد کسب و کار خود را محدود مخدر تجویز در زمان بحران است. من فکر می کنم آن را بسیار رهایی بخش پیدا کردن برای دندانپزشکان که می تواند نگرانی بیشتر در مورد موثر تسکین درد به جای overprescribing برای مصرف مواد مخدر.”

دندانپزشکان حساب برای حدود 6 درصد به 6.5 درصد از ما مواد مخدر نسخه—مقدار نسبتا کوچک. اما مطالعه اشاره می کند که دندانپزشکان در میان شایع ترین تجویز کنندگان برای افراد زیر سن قانونی و برای بسیاری از بیماران دندانپزشکی مخدر نسخه های آنها قرار گرفتن در معرض.

این یافته ها به نظر می رسد در شبکه JAMA باز.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im