اوه: سازمان ضد قرنطینه تظاهرات جلب Coronavirus

یک مدیر برای یک ضد قرنطینه Facebook گروه در کارولینای شمالی یک زن محلی به نام آدری Whitlock تایید کرد که او آزمایش مثبت برای COVID-19, ایستگاه خبری محلی ABC11 گزارش.

Whitlock خوشبختانه می گوید که او خود قرنطینه برای توصیه می شود 14 روز پس از مثبت نتایج آزمون.

این خبر پس از کارولینای شمالی فرماندار Roy کوپر extended stay-at-home سفارشات در دولت تا حداقل ممکن است 8.

اقامت در خانه دستور اجرا شده اند به سرعت گسترش ویروس و اطمینان حاصل شود که بیمارستان نمی غرق. در حالی که ما مسلما موفق به “صاف منحنی” نگه داشتن این ویروس از آینده ثابت خواهد کرد که به مراتب سخت تر است به گفته کارشناسان.

از Facebook گروه “بازگشایی NC” که در آن Whitlock شد یک مدیر سازماندهی یک اعتراض در خارج از کارولینای شمالی مجمع عمومی سه شنبه گذشته رسم حدود 300 نفر که بسیاری از آنها به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل با توجه به ABC11. در زمان نوشتن این گروه فقط بیش از 70 ، 000 عضو دارد.

آوریل 14, اعتراض توسط همان گروه به پایان رسید تا در حداقل یکی پس از دستگیری برخی از معترضان حاضر به ترک یک پارکینگ به عنوان نیوزویک گزارش.

Whitlock نظر نیست در مورد اینکه آیا او در این رویداد حضور داشتند. های مختلف مدیر گفت ABC11 که او وجود ندارد.

بدن حاکم محلی بودند تحت تاثیر قرار ندارد.

کارولینای شمالی حزب دموکرات مدیر ارتباطات Austin طبخ منتشر شد بیانیه ای که به عنوان خوانده شده: “حاشیه بازگشایی NC گروه همچنان به نشان دادن فک انداختن عدم مسئولیت اجتماعی و بی توجهی کامل برای ما اولین پاسخ دهندگان و بهداشت کارگران در خط مقدم از این بحران است.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>