اوه: Elon Musk اهدا نوع اشتباه ونتیلاتور

بیش از چند روز گذشته مدیر عامل شرکت تسلا و واجد شرایط بهداشت عمومی فاجعه Elon Musk به ثمر رساند تا تعداد زیادی از ستایش و چاپلوس پوشش خبری به وعده خود برای تحویل پزشکی هواکش به بیمارستان ها رو به تعداد قریب به اتفاق از coronavirus موارد است.

او تحویل داده شده — مرتب سازی بر اساس. تسلا خریداری بیش از یک هزار مازاد هواکش از کمپانی ResMed و توزیع آنها را به بیمارستان ها (بعد از سیلی تسلا آرم بر روی جعبه).

اما به عنوان Financial Times گزارش وجود دارد کمی مشکل است. به جای ارسال این نوع از دستگاه تنفس مصنوعی است که می تواند صرفه جویی در بيماران مبتلا به موارد شدید COVID-19 مشک در واقع اهدا BPAP ماشین آلات طراحی شده برای درمان آپنه خواب است.

تسلا نمی پاسخ به فایننشال تایمز’ درخواست برای نظر.

در حال حاضر عادلانه بود هر دو BPAP و ماشین آلات CPAP شناخته شده به عنوان غیر تهاجمی هواکش اما این بدان معنا نیست که آنها همان تهاجمی هواکش است که بیمارستان ها در حال اجرا هستند کم در.

برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که آپنه خواب دستگاه می تواند کمک به آن را آسان تر برای نفس برای بیماران مبتلا به خفیف تر coronavirus موارد با توجه به کروناویروس امروز.

“ما فکر می کنم این فوق العاده است که تسلا را خریداری bilevel غیر تهاجمی هواکش از یک پلت فرم ماست که ما پنج سال پیش در آسیا و ارسال آنها را به نیویورک” ResMed مدیر عامل میک فارل گفت: بار مالی. “ما تحسین هر شرکت است که می تواند کمک به هواکش و تنفسی دیگر محصولات به کسانی که نیاز دارند.”

اما پزشکان توصیه می شود در برابر استفاده از ماشین آلات برای درمان coronavirus بيماران چرا که آنها در واقع می تواند تسهیل انتقال بيماري.

“در کل ما فقط گفتن آنها را به استفاده از آن” دکتر کمیللا ساسون های یک متخصص طب اورژانس در دانشگاه کلرادو دانشکده پزشکی گفت: NPR. “از آنجا که ما نگران جامعه گسترش یافته و ما باید فرض کنیم که هر کسی با ديسترس تنفسی است COVID بیمار است.”

بله وزیر دفاع آمریکا وعده داده شده تحویل داده شده و یک محموله دستگاه های پزشکی. اما نه آنهایی که بیمارستان ها در واقع نیاز در حال حاضر.

ادامه مطلب: Elon Musk وعده داده هواکش. این BPAP ماشین آلات. [ایسنا]

بیشتر در Elon Musk: ایلان خطر بهداشت عمومی

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>