اوه: چین فقط کاهش یافته است یک موشک بزرگ قطعه به زمین

قطعات از چین غول پیکر طولانی مارس 5B موشک در نهایت کنترل نشده هبوط به زمین در دوشنبه سی ان ان گزارش. قطعات باقی مانده افزایش یافت و بیش از قاره ایالات متحده قبل از پاشش به اقیانوس اطلس بعد از ظهر دوشنبه به عنوان تایید توسط نیروی هوایی ایالات متحده.

“برای یک جسم بزرگ مانند این انبوه قطعات مانند قطعات موتور موشک می تواند هنگام ورود دوباره زنده ماندن و سقوط به زمین” دانشگاه هاروارد-اسمیتسونیان ستاره شناس جاناتان مک داول گفته سی ان ان. “پس از رسیدن به پایین جو آنها در حال سفر نسبتا به آرامی بنابراین بدترین حالت این است که آنها می توانند از یک خانه است.”

این موشک تا به حال در اصل فرستاده تجربی فضاپیما به مدار زمین در اوایل این ماه — اما خالی هسته ای موشک آغاز برخورد از طریق جو زمین آن را به عنوان ساخته شده راه خود را بدون هیچ گونه فن آوری برای تغییر آن دوره است.

هنگامی که آن را ضربه زدن به آب آن به احتمال زیاد کاملا با صدای تلپ افتادن شکم.

“در 17.8 تن از آن است که عظیم ترین شی به یک کنترل نشده هنگام ورود دوباره پس از 39-تن Salyut-7 [سفینه] در سال 1991” مک داول نوشت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته.

تنها تکه های بزرگتر از Skylab در سال 1979 و شاتل فضایی کلمبیا در سال 2003 ساخته شده و عظیم تر نشده فرودها به پایین به زمین.

قطعات باقی مانده careening از طریق جو زمین دشوار است برای پیگیری. همانطور که از صبح روز دوشنبه “بالقوه هنگام ورود دوباره مناطق” هنوز هم شامل بخش هایی از استرالیا و آمریکا و آفریقا با توجه به مک داول.

“نیروی هوایی نهایی پیش بینی شده بود به علاوه یا منهای نیم ساعت در طی آن زمان رفت و 3/4 از راه در سراسر جهان است. آن را بسیار سخت به انجام بهتر” مک داول گفته سی ان ان.

جزئیات بیشتر: یکی از بزرگترین نشده قطعه از فضای باقی مانده سقوط کرد به زمین امروز [ایسنا]

بیشتر در موشک: عظیم چینی موشک است که سقوط از آسمان در حال حاضر

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>