تنها یکی دو آمریکایی ها می گویند که آنها می خواهم یک COVID-19 واکسن

حتی زمانی که یک واکسن برای COVID-19 در دسترس می شود, بسیاری از در ایالات متحده آمریکا ممکن است تصمیم به آن را.

حداقل این است که نتیجه یک نظرسنجی جدید از 1,056 آمریکایی انجام شده توسط آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور پژوهش است. هشدار دهنده آن بحث و نتيجه گيری: تنها 49 درصد از بزرگسالان آمریکایی طرح واکسینه شدن در برابر coronavirus AP اخبار گزارش.

نتایج تقسیم شدند توسط حزب سیاسی. 26 درصد از پاسخ دهندگان جمهوری خواه گفت: آنها قطعا نمی توانید این واکسن در مقایسه با 14 درصد از دموکرات ها ،

پاسخ دهندگان به نظر می رسید بیشتر در مورد ایمنی این واکسن به گفته محققان.

برخی از این نگرانی ناشی از یک سوء تفاهم از واکسن چگونه کار می کنند. AP اخبار گزارش می دهد که 40 درصد از افرادی که اصلا قصد گرفتن یک واکسن که هر زمان که آن را در دسترس می شود — نگران هستند که آنها ممکن است گرفتن coronavirus از تزریق.

اما همه امیدوار کننده ترین واکسن نامزدها نیست در واقع شامل SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 معنی آن را غیر ممکن است برای واکسن برای انتقال این بیماری است.

دیگران گفت: آنها نگران عوارض جانبی بالقوه از واکسن است که در حال توسعه هستند و تست شده تحت شتاب جدول زمانی. که قابل فهم تر — مثلا آمار نیوز گزارش می دهد که یک مرد که در زمان واکسن در حال توسعه توسط مدرن درمان دچار عوارض جانبی از جمله 103 درجه فارنهایت تب و نیاز به رفتن به مراقبت های فوری.

“من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم که ما در حال برش گوشه دلیل است که می تواند یک اشتباه بزرگ است. من فکر می کنم این است که تلاش برای سعی کنید برای رسیدن به بازده اما نه به فدا کردن دقت” موسسه ملی بهداشت و درمان مدیر دکتر فرانسیس کالینز گفت: AP اخبار. “قطعا بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد اگر ما عجله از طریق یک واکسن است که تبدیل به عوارض جانبی قابل توجهی.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>