آنلاین مشاوره ازدواج در حال تغییر است راه ارتباط جنسی, به دنبال رابطه کمک

فن آوری بهبود زندگی خود را در روش های متعدد بزرگ و کوچک هر روز. آن را می سازد آن را آسان تر برای به دست آوردن یک سوار جایی آسان تر برای پیدا کردن و به اشتراک گذاری اطلاعات آسان تر به سفارش بایگانی اطلاعات آسان تر برای به دست آوردن یک مدرک ساده تر به تماشای فیلم, آسان تر برای کار از خانه آسان تر به ماندن در تماس با دوستان و خانواده—لیست در می رود و در. در حال حاضر با تشکر از خدمات نوآورانه مانند دست آوردن مجدد آنلاین, دو فاک, و, ازدواج, مشاوره, تکنولوژی حتی می تواند کمک به شما در بهبود رابطه خود را.

هر چند در حال رفتن به برخورد با چالش ها در برخی از نقطه در ارتباط است. برخی از رایج ترین مسائل مربوط به ارتباطات ضعیف, پول, مشکلات, مشکل همراه شدن با هر یک از دیگران’, خانواده, برخورد پدر و مادر و فلسفه عدم صمیمیت و خیانت فقط به نام چند. اکثر کارشناسان معتقدند که کلید کار را از طریق این مشکلات این است که آنها را به آدرس اولیه و اجازه دهید همه چیز مارپیچی خارج از کنترل است. اما برای مدت زمان طولانی مردم تنها به دنبال زوج یا مشاوره ازدواج زمانی که همه چیز رو واقعا بد است. و دلیل این عدم اقدام این بود که با دیدن یک درمانگر فوق العاده گران قیمت و وقت گیر است.

خوشبختانه همه چیز شروع به تغییر می کند. با توجه به یک بررسی اخیر بیش از 51 درصد از هزاره, ارتباط جنسی, باید به دنبال رابطه یا ازدواج, مشاوره در مقایسه با فقط 48 درصد از متولدین و 46 درصد از نسل xers. از همه مهمتر هزاره, ارتباط جنسی, به دنبال کمک به زودتر در روابط خود را. و جای تعجب نیست که بسیاری از آنها را پیدا کرده اند این مشاوره بسیار مفید است.

بخشی از دلیل که چرا وای به دنبال رابطه مشاوره قبل می تواند ارتجاعی—آنها دیده می شود پدر و مادر خود را طلاق گرفتن به میزان بیش از 50 درصد و از آنها می خواهم به مطمئن شوید که آنها نمی اشتباهات مشابه. اما بزرگترین عاملی است که فن آوری ساخته شده است که خدمات مشاوره راه های قابل دسترس بیشتر.

که ما به ارمغان می آورد به ReGrain.

Marriage Counseling Online
دوباره

دوباره یک ارتباط آنلاین مشاوره پلت فرم است که باعث می شود آن را آسان تر و مقرون به صرفه تر برای زوج برای دریافت کمک از درمانگران مجوز. برای ثبت نام شما به سادگی با پر کردن یک بررسی مختصر و به دست آوردن مجدد مسابقات شما با یک آموزش دیده و با تجربه و معتبر روانشناس (دکترا یا PsyD) مجوز ازدواج و خانواده درمانگر (LMFT) مجوز مددکار اجتماعی بالینی (LCSW) و یا مجوز مشاور حرفه ای (LPC).

همه دست آوردن مجدد درمانگران به طور کامل با مجوز در دولت خود و حداقل سه سال و 2000 ساعت از تجربه. اما به دلیل متفاوت مشاوران باید با روشهای مختلف و مناطق مختلف تخصص مجدد با این نسخهها کار سخت برای اطمینان حاصل شود شما مناسب. هنگامی که شما شروع به فرآیند اگر شما احساس می کنید مناسب است شما می توانید به یک مشاور.

Marriage Counseling
دوباره

واقعا چه مجموعه دست آوردن مجدد به غیر از سنتی ارتباط و مشاوره ازدواج این است که شما راه های بیشتری برای برقراری ارتباط با مشاور خود برای هزینه تخت.

اگر شما می خواهید, شما می توانید یک قرار ملاقات برای صحبت خود را با مشاور از طریق تلفن یا چت تصویری. اما شما همچنین می توانید صحبت با مشاور خود به صورت الکترونیکی از طریق خصوصی آنلاین “اتاق” با استفاده از هر وب-دستگاه را فعال کنید. در اتاق خود را, شما نوشتن در مورد خودتان سوال بپرسید و بحث در مورد مسائل شما و شریک زندگی خود را در حال تجربه. مشاور شما خواهد شد و سپس پاسخ ارائه بازخورد بینش و راهنمایی.

در حالی که ارتباطات نوشته شده است نه در زمان واقعی پوشش نقره ای به این است که شما می توانید نوشتن افکار و احساسات خود را هر زمان که آنها پاپ را به سر خود را. این بدان معناست که اگر شما یک بینش بسیار مهم در سه صبح شما لازم نیست که بر روی آن نگه دارید تا زمانی که جلسه بعدی خود را. شما می توانید آن را بنویسید در “اتاق” به عنوان اگر شما در حال نوشتن در یک مجله و مشاور خود پاسخ می دهد هنگامی که آن را مناسب برای آنها.

یکی دیگر از ویژگی های دوباره ارائه می دهد که سنتی در فرد درمان می کند نه کل گمنامی. هر چند همه درمانگران مجوز قانونی ملزم به پنهان کاری کامل توسط HIPPA عمل بسیاری از مردم عصبی هستند به بحث در مورد مسائل شخصی و چهره به چهره. با به دست آوردن مجدد شما آزاد هستید به استفاده از هر نام شما می خواهید هنگامی که شما ثبت نام و اگر شما هرگز استفاده از تماس تصویری قابلیت هیچ کس هرگز صورت خود را ببینید.

Couples Counseling
دوباره

بنابراین در حال حاضر میلیون دلار سوال: چقدر هزینه دارد ؟ این ممکن است بهترین قسمت چرا که همانطور که معلوم است این است که یک میلیون دلار سوال در همه. در حالی که هزینه دقیق برای شما بستگی به خاص مشاور است که بر اساس نیازهای خود را به طور کلی محدوده 40 دلار به 70 دلار در هر هفته. که شامل نامحدود نوشته شده ارتباط خود را با مشاور و شما آزاد هستید به لغو اشتراک خود را در هر زمان. اگر شما تا کنون پرداخت شده برای خدمات مشاوره ای از جیب قبل از اینکه شما می دانید این نرخ مطلق مقرون به صرفه.

آیا شما و شریک زندگی خود توافق کرده اند که به دنبال کمک با هم و یا آن را فقط شما که می خواهد مشاوره اگر شما می خواهید همه چیز را به عنوان مناسب و مقرون به صرفه به عنوان ممکن است شما نیاز به نگاهی به دست آوردن مجدد. اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر و پیدا کردن اگر دوباره برای شما مناسب است.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>