آنلاین COVID-19 داشبورد محاسبه چگونه مخاطره آمیز Reopenings و تجمعات می تواند

در تاریخ 11 مارس سال 2020 NBA به حالت تعلیق در آن فصل پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت برای COVID-19. در عرض یک هفته جنون مارس لغو شد و به زودی پس از آن, بسیاری از ایالت ها شروع به صدور اقامت در خانه سفارشات که به طول انجامید هفته اگر نه ماه. فوق العاده, پخش كردن, رویدادها (در Biogen کنفرانس واشنگتن گروه کر و پس از تشییع جنازه جمع آوری در جنوب غربی گرجستان به عنوان مثال) ساخته شده است آن را آشکار است که توقف تجمعات خواهد بود یک بخش ضروری در حال انجام مداخلات بهداشت عمومی در ایالات متحده و جاهای دیگر.

در حال حاضر بیش از دو ماه بعد بسیاری از کشورها از جمله گرجستان, فلوریدا, ویسکانسین, مریلند و دیگران شروع به بازگشایی اقتصاد خود را با آرامش قبلا دقیق سیاست های مستند. این تغییرات تغییر معضل تصمیم گیری که در آن و چگونه به سرمایه گذاری در خارج از ایالت سیاست بر روی افراد است. برای بسیاری از این فرصت برای یک تکه از حالت عادی به نظر می رسد مانند امداد خوش آمدید.

اما واقعیت این است که خطر COVID-19 گذشت نیست. دور از آن. در دو هفته قبل این مقاله را نشر وجود دارد بیش از 300,000 جدید موارد مثبت وجود دارد 300,000 جدید موارد مثبت COVID-19 گزارش شده (برای جزئیات بیشتر نگاه کنید به COVID ردیابی وب سایت). این موارد تقریبا قطعا قابل توجهی دست کم از تعداد موارد جدید در ایالات متحده نهفته undertesting گزارش وقفه و چالش ها در شناسایی خفیف یا بدون علامت موارد است. تنوع در مورد مدار باعث می شود آن را سخت به شکل: خطر از بیرون رفتن برای شام ،

تیم ما از میان رشته ای محققان از Georgia Tech, دانشگاه استنفورد و کاربردی بیوانفورماتیک آزمایشگاه توسعه داده داشبورد آنلاین به نام COVID-19 ارزیابی ریسک برنامه ریزی ابزار برای کمک به افراد در تصمیم گیری آگاهانه در مورد ریسک و اقدامات پیشگیرانه به منظور کاهش انتقال است. این خطر ارزیابی برنامه ریز فراهم می کند برآورد که پاسخ سوال زیر: آنچه شانس است که یکی (یا بیشتر) افراد آلوده با COVID-19 در یک گروه از اندازه داده شده?

به منظور کشف این را ما باید بپرسید یک سوال دیگه: چه شانس است که هیچ یک از شما? اگر ما می دانستیم که احتمال p که یک فرد آلوده شده و سپس احتمال این که فرد آلوده است (1–p). احتمال این که هیچ یک از شما در یک گروه از اندازه n (اعم از n 10, 25, 100, 250 یا غیره) برابر است با حول یک گرایش سکه n بار با شانس (1–p) به بیرون آمدن سر و هر زمان یا (1–p)n. با فرمت, اگر حتی یک سکه-تلنگر می آید دم که حاکی از آن است که کسی ممکن است انتقال COVID-19. از این رو احتمال این که یک یا چند نفر است عفونی در یک گروه از اندازه n, داده می شود هر فرد احتمال p بودن عفونی است: 1–(1–p)n.

به منظور برآورد هر فرد احتمال در سطح دولت ما با استفاده از دو هفته گذشته از موارد گزارش شده به عنوان یک برآورد از تعداد بالقوه فعال در گردش عفونت در یک دولت و یا کل آمریکا ميانگين عفونی دوره برای COVID-19 حدود یک هفته اما ما شامل یک محافظه کار محدود در گردش مورد توجه تنوع در شروع infectiousness و مرتبط ویروسی ریختن..

از این رو اگر وجود دارد 50,000 موارد جدید در دولت از 10 میلیون برای هر فرد احتمال 0.5 درصد است. که به نظر می رسد بسیار کوچک است. اما احتمال این که حداقل یک فرد مبتلا به COVID-19 می رود تا به سرعت با اندازه گروه. در این مثال وجود دارد 4.9 درصد شانس که یک یا چند نفر در یک مهمانی شام برای 10 خواهد بود آلوده 22 درصد شانس که یک یا چند نفر در یک رستوران با 50 خواهد بود آلوده 71 درصد شانس که یک یا چند نفر در یک باشگاه رقص برای 250 خواهد بود آلوده و بیش از 99 درصد شانس که یک یا چند نفر در یک کنسرت و یا رویداد ورزشی برای 1000 خواهد بود آلوده.

به عبارت دیگر: خطرات کوچک برای افراد به سرعت در حال تبدیل شدن به بزرگ خطرات در هنگام بازدید در مجموع.

ما تخمین می زنیم قابل توجه عدم قطعیت از آنجا که ما نمی دانیم دقیقا چگونه بسیاری از مردم در حال حاضر عفونی. “سکوت پخش” مسئول قابل توجهی کسری عفونی انتقال است اما ممکن است هرگز تشخیص داده و یا گزارش به عنوان موارد است. گزارش های اضافی نشدم و محدود تست ظرفیت ممکن است به معنی قابل توجهی کسری از موارد کشف نشده باقی می ماند.

داشبورد حساب برای تحقیق تعصب ضرب برآورد گردش موارد توسط یک عامل از پنج به 10 یا 20 در محدوده با برآوردهای اخیر از تحقیق تعصب وارد از سرولوژيک از نظر سنجی. این سرولوژی نظرسنجی ارائه وسیله ای برای برآورد که شده است بیمار به جای که است بیمار ارائه و بررسی مستقل در حدی که ما از دست رفته و موارد. این پارامترها می تواند متنوع در داشبورد شناخت قابل توجهی قطعیت و ناهمگونی درگیر در این نوع از تخمین می زند.

امید ما این است که آگاه تر از یک خطر می تواند کمک به افراد اقدامات احتیاطی. فقط به عنوان یک پیش بینی آب و هوا به شما می گوید که آیا آن را به باران اجازه می دهد تا شما را به کاهش خطر خود را از خیس شدن وجود دارد راه هایی برای کاهش خطر آلوده شدن و یا ناخواسته آلوده کردن دیگران است. ماسک-پوشیدن اجتماعی فاصله تعامل در خارج از منزل از راه دور برای دوره های کوتاه تر (و نه در داخل خانه در مجاورت نزدیک برای دوره های طولانی تر), شستن دست و پایش علائم (از جمله نشانه های غیر معمول مانند از دست دادن بویایی/طعم) ممکن است به کاهش خطرات ناشی از انتقال.

این مهم است که به نگه داشتن در ذهن است که خطرات ناشی از نزدیکی به کسی که با COVID-19 تقریبا قطعا بالاتر در حال حاضر از آنها دو ماه پیش در اکثر نقاط ایالات متحده COVID-19 ارزیابی ریسک برنامه شامل به روز رسانی روزانه خطر در سطح دولت و یک یادآوری است که ما نیاز به تست بیشتر در مقیاس هر دو به ماندن آگاهانه و همچنین برای کمک به متوقف کردن زنجیره انتقال قبل از آنها شروع می شود. اکثریت قریب به اتفاق از ما باقی می ماند مستعد ابتلا به عفونت و ما همچنان در معرض خطر در شرایطی امن و موثر واکسن.

هنگامی که تصمیم گیری اگر و چگونه رفتن مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که ما ممکن است نگران شخص دیگری در یک جمعیت قرار دادن ما در معرض خطر است که کسی در میان جمعیت فقط ممکن است به ما. ما همدلی (و کمی درک درستی از ریاضیات از خطر) به خوبی ممکن است صرفه جویی در زندگی می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>