OneWeb راه اندازی خواهد شد 34 اینترنت ماهواره امروز: در اینجا این است که چگونه به تماشای آن زندگی می کنند

نزدیک به سه ده OneWeb اینترنت ماهواره را به مدار بالای یک موشک امروز (Feb. 6) و شما می توانید شروع زندگی می کنند.

یک موشک سایوز حامل 34 OneWeb پهنای باند فضاپیما است که برنامه ریزی برای راه اندازی امروز در 4:42 p. m. EST (2142 GMT) از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است. شما می توانید شروع در اینجا زندگی می کنند در Space.comحسن نیت ارائه میدهد از OneWeb و یا به طور مستقیم از طریق این شرکت.

این خواهد بود که دوم راه اندازی برای OneWeb که شش ماهواره رفت تا در یک سایوز در فوریه 2019. اما وجود خواهد داشت بسیاری از جمله liftoffs آمده است; این شرکت با هدف ایجاد یک صورت فلکی حداقل 650 ماهواره در مدار زمین کم خواهد شد که ارائه خدمات اینترنت به مردم در سراسر جهان است.

در عکس: OneWeb جهانی راه اندازی اینترنت ماهواره ای, صورت فلکی

OneWeb است به تنهایی در این جاه طلبی; SpaceX در حال حاضر lofted 240 از آن Starlink پهنای باند ماهواره و برنامه ای برای راه اندازی هزاران نفر بیشتر در آینده نزدیک. و آمازون دارای نقشه برداری از شبکه خود را به نام پروژه Kuiper اما هنوز برای راه اندازی هر ماهواره برای آن است.

اگر همه می رود با توجه به طرح امروز سایوز را اعزام 34 OneWeb صنایع دستی در ارتفاع 280 مایل (450 کیلومتر) حدود 3 ساعت و 45 دقیقه پس از پرتاب. ماهواره ها خواهد شد و سپس راه خود را به عملیاتی خود را در مدار نهفته است که حدود 745 مایل (1,200 متر) بالاتر از زمین است.

OneWeb پهنای باند ماهواره prepped برای یک Feb. 6, 2020 از پرتاب بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است. (اعتبار تصویر: OneWeb)

اروپایی شرکت Arianespace خواهد عمل سایوز امروز همراه با بسیاری دیگر در آینده نزدیک برای OneWeb است که دفتر مرکزی آن در لندن و ویرجینیا است. Arianespace قصد دارد برای انجام 19 بیشتر سایوز راه اندازی برای OneWeb در سال 2020 و 2021 با توجه به ماموریت مطبوعات کیت.

OneWeb را در صورت فلکی باید شروع به ارائه خدمات بر اساس آزمون مدتی در این سال و به طور کامل و در حال اجرا تا سال 2021 شرکت نمایندگان گفته اند.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de