OneWeb راه اندازی 34 بیشتر ماهواره ها برای رشد اینترنت صورت فلکی

اپراتور ماهواره ای OneWeb lofted 34 بیشتر فضاپیما امروز (21 مارس) به گوشت گاو تا آن رو به رشد پهنای باند صورت فلکی.

ماهواره ها راه اندازی شد در بالای یک موشک سایوز از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان در 1:06 p. m. EDT (1806 GMT; 10:06 p. m. محلی بایکونور زمان). اگر همه می رود با توجه به طرح تمام 34 فضاپیما مستقر خواهد شد به مدار زمین کم 3 ساعت و 45 دقیقه پس از پرتاب.

استقرار از سایوز است که توسط شرکت Arianespace خواهد رخ می دهد در حدود 280 مایل (450 کیلومتر) بالاتر از سیاره ما است. 325-lb. (147 کیلوگرم) ماهوارههای خواهد شد و سپس کروز خود را عملیاتی مدار نهفته است که در ارتفاع 745 مایل (1,200 متر).

ویدئو: سازمان دیده بان سایوز راه اندازی 34 OneWeb ماهواره به مدار!
در عکس:
OneWeb راه اندازی جدید جهانی اینترنت ماهواره ای, صورت فلکی

یک Arianespace سایوز پرتاب راکت از بایکونور Cosmodrome در 21 مارس سال 2020 حمل 34 اینترنت ماهواره برای شرکت OneWeb. (اعتبار تصویر: Roscosmos از طریق OneWeb)

این سومین راه اندازی برای OneWeb که lofted شش ماهواره در فوریه 2019 و 34 بیشتر در ماه گذشتهنیز روی موشک سایوز. و بسیاری از ماموریت های آینده: این شرکت که دفتر مرکزی آن در لندن و ویرجینیا در نظر دارد برای ساخت اولیه شبکه از 650 ماهواره های که ارائه خدمات اینترنت به مردم در سراسر جهان است.

که خدمات به زودی آغاز خواهد شد اگر همه چیز می رود با توجه به طرح.

“OneWeb اولین مشتری دموی برنامه ریزی شده برای پایان سال 2020 و در دسترس بودن خدمات بازرگانی برای بخش هایی مانند, دریایی, حمل و نقل هوایی دولتی و سازمانی [است] برنامه ریزی شده برای پایان سال 2021,” شرکت نمایندگان نوشت: در prelaunch بیانیه.

OneWeb اختصاص داده است سوم آن پهنای باند ماهواره ای راه اندازی به حافظه برای اولین بار در جهان spacewalker, فضانورد الکسی Leonov. راه اندازی آید 55 سال پس از Leonov را راهپیمایی فضایی. (اعتبار تصویر: OneWeb)

این بیانیه همچنین نشان داد که OneWeb تا به حال اختصاص داده شده به این راه اندازی به فضانورد الکسی Leonovکه در سال 1965 انجام اولین راهپیمایی فضایی. Leonov درگذشت در اکتبر 2019 در سن 85.

OneWeb نیست تنها شرکت با ماهواره-اینترنت جاه طلبی ، SpaceX در حال حاضر راه اندازی 360 فضاپیما برای آن Starlink پهنای باند صورت فلکیکه در نهایت می تواند بندر دهها هزار نفر از ماهواره. و آمازون می خواهد به زیر شیروانی قرار دادن چند هزار اینترنتی صنایع دستی خاص خود را دارد.

چنین پروژه هایی اساسا تغییر مداری مردم و همچنین بسیاری از ستاره شناسان نگرانیهای آسمان شب است. بشریت راه اندازی کرده است فقط 9,300 اشیاء به فضا در تمام تاریخ, با توجه به دفتر سازمان ملل متحد برای فضای بیرونی امورو Starlink ممکن است تا پایان کوتولگی است که تعداد تمام خود را.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de