OneWeb اختصاص پرتاب ماهواره به spacewalker الکسی Leonov


OneWeb اختصاص داده است سوم آن پهنای باند ماهواره ای راه اندازی به حافظه برای اولین بار در جهان spacewalker, فضانورد الکسی Leonov. راه اندازی آید 55 سال پس از Leonov را راهپیمایی فضایی. (اعتبار تصویر: OneWeb)

یک شرکت راه اندازی یک صورت فلکی از پهنای باند ماهواره پرداخت ادای احترام به اولین انسانی “ماهواره” 55 سال پس از او راه می رفت در فضا است.

OneWeb اختصاص داده است سوم آن پرتاب ماهواره به فضانورد الکسی Leonov که شد اولین فرد خود را به ترک فضاپیما و شناور در خلاء فضا در 18 مارس 1965. راه اندازی OneWeb بعدی دسته ای از ماهواره ها بر روی یک موشک سایوز است که برای برنامه ریزی روز شنبه (21 مارس).

“ما مفتخریم به جشن پیشگامان و پیشگامان مانند الکسی که الهام بخش ما و که در ادامه به سوخت ما درایو برای موفقیت” OneWeb در بیانیه ای گفت.

مرتبط با: OneWeb راه اندازی 34 اینترنت ماهواره به مدار برای افزایش پهنای باند megaconstellation

OneWeb را “راه اندازی #3 Spacewalker” ماموریت پچ خرس Leonov نام و تاریخ خود را تاریخی راهپیمایی فضایی. آن را به تصویر می کشد Leonov در لباس فضایی, انجام, اولین extravehicular activity (EVA) در حالی که شناور در انتهای ناف گسترش از وسخد فضاپیما را ایرلاک.

دایره پچ همچنین نشان می دهد زمین را در مقابل خورشید با اشعه گسترش به spacewalker.

“نور خورشید بسیار شدید بود و من احساس آن گرما” Leonov گفت: در مصاحبه با Fédération Aéronautique بینالمللی در سالگرد 50 از راهپیمایی فضایی خود را در سال 2015.

Leonov فوت کرد و چهار سال بعد در اکتبر 2019 در سن 85.

به OneWeb 3 راه اندازی انجام شده توسط Arianespace همراه با شریک زندگی خود را Glavkosmos را محل OneWeb 34 ماهواره به نزدیکی مدار قطبی از 289 کیلومتر (450 کیلومتر) و پس از آن آنها را به نهایی خود را در مدار 745 کیلومتر (از 1200 کیلومتر).

34 ماهواره را OneWeb این صورت فلکی در مجموع به 74. ماهواره ساخته شده توسط OneWeb ماهواره های سرمایه گذاری مشترک بین OneWeb و ایرباس.

شش از OneWeb این ماهواره راه اندازی شد در ماه فوریه 2019 پس از 34 بیشتر در فوریه سال 2020 است. قبلی دو ماموریت نمی شد اختصاص داده شده به یک تاریخی شکل مانند Leonov. OneWeb طرح اولیه صورت فلکی 650 ماهواره ها در مدار زمین در 12 صفحات مختلف.

1:06 p. m. EDT (1706 GMT یا 10:06 p. m. محلی) راه اندازی در روز شنبه را از سرچشمه روسیه بایکونور Cosmodrome در قزاقستان, همان, راه اندازی سایت (اما متفاوت گفتوگو) که در آن Leonov و وسخد 2 crewmate پاول Belyayev برداشته در سال 1965.

OneWeb است که نسبت به استفاده از ماهواره صورت فلکی به ارائه خدمات پهنای باند اینترنت در انتظار اولین سرویس تظاهرات تا پایان سال است. استفاده تجاری است که میله میله برای پایان 2021 حمایت از, دریایی, حمل و نقل هوایی, دولت و شرکت های دولتی به بخش خصوصی ،

“ما در صورت فلکی را به سطح زمین بازی و اتصال جوامع مناطق و صنایع است که باید تا به حال شده است از مطالعه حذف سریع و قابل اعتماد دسترسی به اینترنت” آدریان Steckel, OneWeb مدیر عامل شرکت در بیانیه ای گفت: پس از این شرکت در راه اندازی اولین. “آنچه ما در حال انجام در اینجا این است که یک پروژه بلند پروازانه مقیاس.”

دنبال collectSPACE.com در Facebook و Twitter at @collectSPACE. کپی رایت 2020 collectSPACE.com. تمام حقوق محفوظ است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de