OneWeb یک اینترنت ماهواره ای, راه اندازی فایل های فصل 11 ورشکستگی

اینترنت ماهواره ای راه اندازی OneWeb ثبت شده است برای فصل 11 ورشکستگی حرکت می آید که کمتر از یک هفته پس از این شرکت راه اندازی نزدیک به سه ده ماهواره به مدار است.

لندن-بر اساس OneWeb اعلام کرد که پرونده ورشکستگی اواخر جمعه (27 مارس) پس از Softbank آن بزرگترین سرمایه گذار nixed درخواست بودجه اضافی با توجه به گزارش های رسانه ها. این شرکت همچنین تخمگذار کردن برخی از کارکنان آن را به عنوان به دنبال بازسازی کسب و کار خود را.

“این است که با قلب سنگین است که ما مجبور به کاهش نیروی کار ما و وارد فصل 11 روند در حالی که این شرکت باقی مانده کارکنان متمرکز مسئولانه مدیریت ما نوپای صورت فلکی و همکاری با دادگاه و سرمایه گذاران” OneWeb مدیر عامل شرکت آدریان Steckel گفت: در آزادی مطبوعات اعلام ورشکستگی پر کردن.

ویدئو: سازمان دیده بان سایوز راه اندازی 34 OneWeb ماهواره به مدار!
در عکس:
OneWeb راه اندازی جدید جهانی اینترنت ماهواره ای, صورت فلکی

Steckel ذکر مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان یک دلیل برای این فصل 11 پرونده در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در نیویورک جنوبی منطقه.

“وضعیت فعلی ما نتیجه اقتصادی تاثیر COVID-19 بحران” Steckel گفت: با اشاره به بیماری ناشی از کوروناویروس. “ما همچنان متقاعد اجتماعی و اقتصادی ارزش ماموریت ما برای اتصال همه در همه جا.”

در اخبار انتشار OneWeb نمایندگان گفت که این شرکت تا به حال شده به دنبال بودجه جدید از آغاز سال 2020 اما قادر به نهایی کردن معامله.

“از آغاز سال OneWeb مشغول شده بود در پیشرفته مذاکرات در مورد سرمایه گذاری است که به طور کامل به صندوق شرکت از طریق آن استقرار و تجاری راه اندازی” این شرکت گفت: در انتشار. “در حالی که این شرکت نزدیک به اخذ تامین مالی روند پیشرفت نیست زیرا از تاثیر مالی و بازار تلاطم مربوط به گسترش COVID-19.”

یک هنرمند تصویرسازی از یک OneWeb ماهواره در مدار است. (اعتبار تصویر: OneWeb)

OneWeb با هدف ساخت 650-ماهواره megaconstellation به ارائه فضای مبتنی بر دسترسی به اینترنت به مشتریان در سراسر جهان از جمله مناطق دور افتاده که به طور معمول نداشته اتصال قابل اعتماد. برای انجام این کار این شرکت به دنبال تولید انبوه با سرعت بالا پهنای باند اینترنت ماهواره که هر کدام وزن آن 325 پوند است. (147 کیلوگرم) در کارخانه خود در نزدیکی ناسا در مرکز فضایی کندی در کیپ کاناورال فلوریدا.

در 21 مارس OneWeb راه اندازی 34 ماهواره به مدار در روسیه ساخته شده است موشک سایوز که برداشته از بایکونور Cosmodrome در قزاقستان است. ماموریت ارائه شده توسط Arianespace آمد فقط یک ماه پس از یک شبیه 34-پرتاب ماهواره بر سایوز از بایکونور در فوریه. 6. OneWeb راه اندازی اولین شش ماهواره به مدار در فوریه 2019.

به تاریخ OneWeb دارای 74 ماهواره در مدار زمین کم. قبل از روز جمعه 11 فصل تشکیل پرونده اعلام این شرکت با هدف بود برای شروع خدمات اینترنت در 2021. با توجه به SpaceNews, OneWeb مطرح کرده بود $3.4 میلیارد دلار در بودجه به تاریخ 2 میلیارد دلار است که از Softbank اما برخی در خارج از تحلیلگران پیشنهاد کرده اند این شرکت نیاز به $7.5 میلیارد دلار برای تکمیل ماهواره صورت فلکی.

OneWeb است که نه تنها شرکت با هدف ارائه اینترنت با سرعت بالا دسترسی از فضا با استفاده از یک ماهواره megaconstellation.

ارشد شرکت رقیب SpaceX در حال حاضر راه اندازی 360 درجه از آن Starlink ماهواره پس از 2019 به عنوان بخشی از خود را megaconstellation طرح یک پروژه که با هدف رشد به حداقل 12,000 ماهواره. آمازون و Telesat نیز اعلام کرد قصد دارد برای اینترنت ماهواره ای شبکه های.

تا کنون SpaceX تنها شرکت دیگر را آغاز کرده اند megaconstellation راه اندازی شد. این شرکت گفته است که هدف شروع به سرویس اینترنت بعد از این سال.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>