یک ماه رایگان دادگاه: ABCMouse آموزد و سرگرم بچه ها

با همه چیز تعطیل در ایالات متحده و در سراسر بسیاری از کشورها بسیاری از ما در خانه گیر کرده … با بچه های ما تلاش برای دریافت کار انجام می شود و نگه داشتن مغز خود را از تبدیل شدن به پیاده در برف سفرکردن, تماشای تلویزیون در تمام طول روز. یک راه برای نگه داشتن آنهایی که کمی خود را اشغال گناه آزاد است ABCMouse.

ABCMouse است یک منبع آموزشی برای سنین 2 تا 8 را پوشش می دهد و خواندن ریاضی, علم و هنر است. این کار با استفاده از یک مرورگر بر روی کامپیوتر و یا مک است اما همچنین در دسترس به عنوان یک برنامه بر روی iPad و قرص اندیشه.

در حال حاضر این سایت ارائه شده است 30-day free trial با هیچ الزامی برای ادامه پس از ماه است.

وجود دارد بیش از 9,000 فعالیت های از جمله کتاب, آموزش, فیلم ها, آهنگ, پازل, هنر و فعالیت های قابل پرینت در هر موضوع. نیز وجود دارد یک مطلب درسی به کودکان و نوجوانان یادگیری اصول در سن جوان است.

هنگامی که شما امضا کرده ایم تا به صورت رایگان یک ماه محاکمه “ABC ماوس” استقبال شما برای کمک به شما آغاز شده است.

ABCMouse – 1 ماه رایگان!

یک ماه آزمایشی به شما می دهد دسترسی به تمام سایت های آموزشی را 9,000 فعالیت در خواندن و علوم ریاضی و هنر است. نگه داشتن فرزند خود را مشغول و یادگیری در حالی که ما در حال همه گیر در داخل خانه.
مشاهده معامله

کودک شما می تواند شروع در کلاس درس و استفاده از موضوع/فعالیت دکمه در بالای صفحه به تصمیم می گیرید که موضوع را به کاوش. او و یا او می تواند یک زمینه سفر به باغ وحش یا مزرعه به عنوان مثال, و تکمیل فعالیت های مرتبط. تاپیک مفید نقشه شما می توانید با کلیک بر روی عنوان به خوبی نشان می دهد که متفاوت “مکان” کودکان و نوجوانان می توانید برای خود یادگیری: یادگیری راه (با ساخته شده در درس) مبانی (مهارت های اساسی), باغ وحش یا مزرعه (برای حیوانات فعالیت) کتابخانه مدرسه و حتی خود کودک “،”

این مسیر یادگیری به نظر می رسد مثل یک راه عالی برای دریافت مجموعه به دلیل آن را ایجاد یک سری از درس برای کودک خود را در سطح و سن با سطح در: کودک نو پا, pre-K, kindergarten درجه اول و درجه دوم. هنگامی که کودک خود را پس از اتمام درس در سطح انتخاب آنها فارغ التحصیل به سطح بعدی. این برنامه توصیه می کند کودک خود را کامل یک درس در هر زمان آنها را به ورود abcmouse.com.

به طور معمول ABCMouse هزینه های 9.95 $در هر ماه است اما در حال حاضر 49 درصد خاموش اشتراک سالانه ارائه, بنابراین اگر شما می خواهم آنچه که شما می بینید در طول محاکمه رایگان, شما می توانید دسترسی برای یک سال کامل برای تنها $59.95.

ما نمی دانیم که چه مدت مدارس بسته خواهد شد هنوز پس این می تواند یک معامله خوب برای جوان نگه داشتن ذهن فعال و تیز.

دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de