یکی از عوامل کلیدی در این که آیا COVID-19 افول خواهد شد در این تابستان

اولین اشاره به فصلی از عفونی, بیماری تنفسی ثبت شد حدود 400 سال قبل از میلاد هنگامی که مشهور یونان باستان بقراط پزشک نوشت: اولین حساب از یک زمستان شیوع بیماری از یک بیماری. از زمانی که ما به بمب تاثیر تغییرات فصلی بر شیوع بیماری تنفسی. و به حق است چرا که حتی قبل از COVID-19, بیماری های تنفسی را دارا بودند تاثیر عمیقی بر سلامت جهانی. در ایالات متحده به تنهایی مراکز کنترل بیماری ها (CDC) گزارش می دهد که آنفلوانزا باعث شده تا به 61,000 مرگ و میر سالانه از سال 2010—و سازمان بهداشت جهانی (WHO) نشان می دهد که در سطح جهانی 650,000 مرگ و میر مرتبط با آنفلوآنزای فصلی در هر سال.

تا کنون دانشمندان را شناسایی کرده اند حداقل نه مجزا ویروس است که می تواند باعث عفونت دستگاه تنفسی و بیان فصلی در آنها شیوع الگوی در مناطق معتدل. از این سه ویروس—آنفولانزا, انسان coronavirus و انسان respiratory syncytial virus (RSV) – به وضوح در طول ماه های زمستان.

یکی آشکار احتمال این است که تغییرات فصلی در آب و هوا به طور مستقیم باعث افزایش بیماری های تنفسی. اما واقعیت ممکن است بسیار پیچیده تر است. در واقع پاسخ به فصلی وقوع بیماری بیشتر است به احتمال زیاد مربوط به ما محیط داخلی و نه از خارج آن.

امروز بسیاری از ما به احتمال زیاد به صرف تا 90 درصد از زمان ما در داخل خانه. این یک موضوع مهم به دلیل ساختمان های ما پیچیده تر تبدیل شده اند بیش از قرن گذشته یا بیشتر با مقدمه ای از سیستم های حرارت مرکزی و توسعه به طور فزاینده ای مهر و موم عایق ساختمان پوسته. نتیجه این است که ما بیشتر و بیشتر قطع از روزانه و فصلی, هوای آزاد, نوسانات آب و هوایی به خصوص در فصل زمستان. تحقیقات از جمله خود ما شروع به نشان می دهد که بين هوایی انتقال بیماری و درجه حرارت و رطوبت است که تحت تاثیر هر دو محیط داخلی و فضای باز محیط های.

واضح است که در فصل زمستان در محیط داخلی و حرارت باعث می شود تفاوت بین محیط داخلی و خارجی متوسط. اما آنچه که ما به طور فزاینده ای در حال آمدن به درک این است که با گرمایش ساختمان های ما ما باعث کاهش سطح داخلی رطوبت نسبی (RH) است که تاثیر قابل توجهی در گسترش بیماری. برای مثال اندازه گیری داخل ساختمان humidities در 40 آپارتمان مسکونی در نیویورک و در شش با کیفیت بالا و ساختمان های تجاری در غرب نشان داد که در محیط داخلی RH کاهش یافته و به کمتر از 24 درصد در زمستان. شواهد نشان می دهد به عبارت دیگر هنگامی که هوای سرد با کمی رطوبت برای شروع با است داخل خانه آورده و گرم به یک محدوده دما از 20 به 24 درجه سانتی گراد (68 تا 75 درجه فارنهایت) داخل رطوبت نسبی کاهش مییابد.

این نسبتا رطوبت هوا را فراهم می کند یک راه روشن برای ذرات ویروس مانند سارس-CoV2 پاتوژن است که باعث COVID-19. هوای گرم و خشک نیز باعث کاهش توانایی بدن ما را مژه ها که hairlike بینی در سلول های پوشش هوایی برای حذف ذرات ویروسی و جلوگیری از آنها را از رسیدن به ریه ها. در نهایت خود ما تحقیقات نشان می دهد که توانایی سیستم ایمنی بدن برای پاسخ به عوامل بیماری زا است که سرکوب در محیط های خشک.

فراخوانی برای اقدام

به عنوان COVID-19 همه گیری همچنان از طریق بهار و تابستان این تحقیقات می تواند نقش حیاتی در نحوه مدیریت و در نهایت غلبه بر این بیماری است. این است که چرا من و دیگران و متخصص در immunobiology و کنترل عفونت اصرار به جامعه علمی برای حمایت از ما درخواست که خواستار این است که به فوریت قرار دادن لینک بین رطوبت هوای داخل و انتقال ویروس ها از جمله SARS-CoV-2 در مقابل جهانی بهداشت بحث است. ما درخواست که که تولید دستورالعمل های روشن در حداقل حد پایین تر از هوا رطوبت در ساختمان.

ما امیدواریم که که از طریق این حرکت ما را کاهش می دهد گسترش هوابرد ویروس ها و حفاظت از ساکنان و دانشجویان و بیماران و کارکنان—که بسیار مهم است برای حفاظت از ساختمان های عمومی مانند خانه های پرستاری و بیمارستان و مدارس و ادارات. این نه فقط در مورد امریکا و جهان, بازگشت به کار. آن را نیز به ارائه حفاظت و مراقبت های بهداشتی ما کارگران 8,945 از آنها در حال حاضر قرارداد این ویروس در ایالات متحده به تنهایی. در حالی که البته وجود یک شبکه پیچیده از تاثیرات در بازی ما در حال حاضر می دانم که به اندازه کافی درباره محیط رطوبت نسبی و تاثیر آن بر بیماری آن را به عنوان یک عامل مهم. هوای داخل ساختمان کنترل مرز بعدی به منظور بهبود سلامت انسان و کاهش ویروسی انتقال است.

شما می توانید صدای خود را برای حمایت از دادخواست سازمان جهانی بهداشت در اینجا.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس از علمی آمریکا اینجاو خواندن پوشش از ما شبکه بین المللی از مجلات در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de