در ماه های طلا ممکن است انسان ادرار

تار بود طلا

به عنوان بشریت هل به حل و فصل این ماه ما نیاز به پیدا کردن راه هایی برای سرعت ساخت پناهگاه و پر کردن منبع آب. همانطور که معلوم است این راه حل برای کسانی که زندگی و مرگ چالش های ممکن است دروغ — خوبی, عرض.

وقتی که می آید به انجام بشریت را پایه نیاز — آب و غذا و سرپناه — در ماه های آژانس فضایی اروپا (ESA) فکر می کند که راز ماده می تواند انسان ادرار سیمی گزارش. با توجه به ESA تحقیقات می تواند در خدمت به عنوان یک جزء حیاتی از بهترین مواد و مصالح موجود به قمری مهاجران.

ایستاده لیموناد

سیمی گزارش که ماه مهاجران هستند به احتمال زیاد برای ساخت با استفاده از geomolymer: مواد ساخته شده از mashing سنگ با مایع برای ایجاد یک نوع خاک رس است. در اخیر ESA مطالعه ساختمان geopolymer غنی شده با اوره — که این مسائل در آبان ماه خود را — ساخته شده از مواد قوی تر و با دوام تر نسبت به آب به تنهایی.

“آب بسیار با ارزش در سطح ماه,” ESA محقق Marlies Arnhof گفت: سیمی. “بنابراین یکی از اهداف اصلی ما با این مطالعه به منظور کاهش مقدار آب لازم برای تولید یک geopolymer.”

کاملا مماس

اما یک چالش به ESA طرح. آژانس تنها به آغاز مطالعه برای مثال آیا pee-لادن کلبه را مسدود اشعه کیهانی. نیز وجود دارد این واقعیت مایه تاسف است که با هم کشیدن به اندازه کافی اوره به حل و فصل این ماه نیاز به یک بسیار نیرومند جامعه تلاش کنند.

“من نمی دانم اگر ساخت ردهها خواهد مقیاس خوب” دانشگاه مرکزی فلوریدا سیاره دانشمند فیل Metzger گفت: سیمی. “من فقط فکر نمی کنم شما در حال رفتن به که بسیاری از مردم ادرار در ماه.”

ادامه مطلب: در ماه, فضانورد, توالت خواهد بود یک کالا [سیمی]

بیشتر در ماه ادرار: دانشمندان: فضانوردان می تواند در ساخت ماه پایه با استفاده از ادرار انسان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>