در ایمان و بیهودگی: یک متخصص اطفال مدیتیشن در مرگ یک کودک

من بیماران کودکان و بیماران اغلب می میرند. به عنوان مغز و اعصاب اطفال-متخصص من عمل اغلب به ارمغان می آورد من را به تخت مرگ کودکان و مجالس ترحیم و یادبود خدمات است که به دنبال. من افتخار حمایت از خانواده ها از تشخیص به درمان و یا مرگ. در اوایل زندگی حرفه ای من بود, من نیاز به آمدن به شرایط با ایمان من. خانواده من حمایت از مبارزه با همان درگیری و به ندرت تا پایان هر نقطه در نزدیکی وسط.

فقط یک هفته قبل از COVID-19 جاروب سواحل شرق ایالات متحده آمریکا, من تا به حال افتخار شاهد حرکت و شگفت آور و زیبا مرگ یک کودک در بستری کف ما بیمارستان کودکان. این بیمار خاص تشخیص داده شد با منتشر ذاتی pontine گلیوما یا DIPG. یک غیر قابل جراحی بدخیم تومور ساقه مغز ميانه زمان بقا از نه ماه از تشخیص. این بیمار تا به حال تا کنون مورد ضرب و شتم شانس اما در حدود یک سال و نیم از تشخیص و متعدد تجربی درمان پشت, آن را در نهایت در زمان زندگی خود را. او یک کاتولیک ایرلندی خانواده برگزار قوی برای ایمان خود را در حالی که اذعان به احتمال زیاد از دست دادن اجتناب ناپذیر آنها به زودی خواهد چهره. من به عنوان من اغلب با این بیماران برگزار شد به ایمان و علم است. من امیدوار بودم و بر این باور بودند که شاید پس از چند دهه تحقیق یکی از آزمایش های که در آن او بود ثبت نام ممکن است در نهایت تفاوت در بقای این بیماران است.

نقش من به عنوان یک مغز و اعصاب اطفال-متخصص بسیار متفاوت از بسیاری از سرطان در دوران مدرن به خصوص همکاران من با تمرکز در کودکان سرطان خون. بقای کلی و نتایج اطفال سرطان را بهبود قابل ملاحظه ای بیش از قبل از چهار دهه گذشته تا حد زیادی با توجه به ملی و حتی بین المللی همکاری در اواخر فاز محاکمه. نرخ درمان از مهمترین بدخیم اطفال تومورهای مغزی, اما, نمی, budged. در حالی که این تا حدودی به دلیل کمبود بودجه در آن است که با توجه به عدم تلاش. شده اند وجود دارد صدها تن از, محاکمه تلاش برای بهبود بقاء با کمی به هیچ موفقیت. مانند اغلب نقش خود در درمان این تومورها است که به ارائه امیدوارم که حقیقت و تزلزل پشتیبانی می کند. در حالی که من با تکیه بر علم به ارائه این ستون بیماران من اغلب پیدا کردن آنها را در دین است.

به عنوان تقریبا همیشه نتیجه DIPG در پایان من بود در بالین این بیمار پدر و مادر و خواهر و برادرها و پدربزرگ و مادربزرگ به عنوان ما به تماشای نظارت بر شمارش نهایی خود را بکشید. یک کشیش نامیده می شد و اگر به عنوان clockwork آخرین ضرب و شتم از قلب او بود و پیش بینی شده بر روی مانیتور را به عنوان او به پایان آخرین مراسم “خداوند عیسی محافظت از شما و رهبری شما را به زندگی ابدی است.”

گریه می کردیم با هم. ما را در آغوش کشید. ما تشکر هر یک از دیگر. و خانواده چپ. من خودم هم به اتمام بیمار من دور روز و به خانه رفت به فرزندان خود من. به عنوان هفته گذشت و من در بررسی و تایید برنامه های مراسم تشییع جنازه. COVID-19 منفجر شد و این برنامه تغییر کرده است. در حالی که ما در اصل به جمع در یک کاتولیک کلیسای ما به جای کارگردانی به شرکت از طریق یک زوم کنفرانس link.

من شرکت کرده اند در بسیاری از خدمات مذهبی اما این بود که من برای اولین بار از طریق تلفنی. به عنوان خانواده و رهبران مذهبی جمع در اطراف تابوت خانواده و دوستان و اعضای جامعه پزشکی و پزشکان که برای مراقبت این دختر جوان امضا بر روی کامپیوتر خود و یا دستگاه های تلفن همراه. عمل عزاداری است که همیشه با آغوش, برگزاری, نزدیکی—و آن را کمک می کند تا سوگوار. خواهد بود وجود دارد هیچ یک از آن را در اینجا. خدمات سرد بود جدا شده و استریل. بسیاری از کسانی که در زوم تماس خود را به حال دوربین خاموش; آیا برای پنهان کردن اشک یا عدم مراسم تشییع جنازه مناسب لباس نامشخص است. اما من می توانم تصور کنید که آنها را در خانه به تنهایی در مقابل نور آبی رنگ از خود را در صفحه نمایش مشاهده در ناباوری. علم شکست خورده بود این خانواده دوباره آن موفق به کنترل این ویروس و اجازه می دهد مناسب دفن و شکست خود را به ارائه هر گونه واقعی گرما از طریق آن عقیم تلاش در شبیه سازی هنجارهای اجتماعی.

اما خانواده در زمان آسایش است. در کلیسا. در جرم. در سوگندی. در حالی که خود را ایمان به خدا پایدار آنها با وجود این نتیجه ایمان و علم رنج می برد. تا حد زیادی. در شیطان-جهان خالی از سکنه: علم به عنوان یک شمع در تاریکیکارل ساگان اظهار داشت که “علم نه تنها سازگار با معنویت است; عمیقی منبع معنویت.” این است که تا کنون تعریف شده خود من ایمان, اما من مطمئن هستم که می تواند با استفاده از یک نسخه پشتیبان تهیه در مورد حق در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im