در روز زمین تیره و تار درس برای COVID-19 بحران

یک شوخی است که رفتن در اطراف در رسانه های اجتماعی است که بحران آب و هوا صحبت کردن به COVID-19 بیماری همه گیر.

“هی می گوید:” آب و هوا “تبریک می گویم در تمام موفقیت خود را. آیا می توانم نام خود را روزنامه نگار?”

این کنایه امیز طنز بازی می کند تا یکی از نگران کننده ironies از جشن 50 سالگرد روز زمین در میان جهانی همه گیر. یک رویداد طراحی شده برای جلب توجه جهانی به بحران زیست محیطی شده است upstaged با یک بحران است که ایجاد تغییر رفتار در راه است که روز زمین خود را به تلاش برای انجام.

برای بسیاری از کارشناسان محیط زیست تضاد بین ما نسبتا سریع و جامع پاسخ به COVID-19 و نسبتا شرجی و اجتماعی پاسخ به بحران آب و هوا بسیار مأیوس کننده است. ویروس خود را به نظر می رسد که انجام می شود بیشتر به کاهش تولید گازهای گلخانه ای از فقط در مورد هر گونه سیاست بیش از دو دهه گذشته. متاسفانه در حالی که برخی از دیدن امید زیادی برای اقدام در تغییر آب و هوا در پاسخ ما به COVID-19 آهسته کاهش آمریکایی محیط زیست و احتیاطی اصل در پشت آن ممکن است به جای خدمت به عنوان یک گریم درس برای چه به انتظار ما در ادامه در پاسخ به جهانی همه گیر.

از دیدگاه سال 2020 از آن آسان است برای فراموش کردن چقدر موثر راننده تغییر اجتماعی آمریکایی جنبش زیست محیطی یک بار بود. هر چند روز زمین دهندگان را ساخته اند بسیار مورد نیاز تلاش برای تنوع و بین المللی این رویداد در سال های اخیر, اصلی, روز زمین در سال 1970 بود که تا حد زیادی سفید طبقه متوسط امر متمرکز آموزشی اتفاقاتی که برجسته مشکلات آلودگی و زباله. و آن را بسیار محبوب است. این رویداد تا به حال حمایت های محلی و ایالتی و فدرال مقامات (پت و نیکسون درخت کاشته و آن را به خود جلب کرد بیش از 20 میلیون شرکت کنندگان نزدیک به 10 درصد از جمعیت ایالات متحده در آن زمان بود. نظر سنجی های افکار عمومی را دیدم و سیاسی نگرانی در مورد مسائل زیست محیطی افزایش سفارشات از قدر بین سال 1969 و 1971, تغییر چشم انداز زیست محیطی سیاست و هموار کردن راه برای برخی از تهاجمی ترین سیاست های زیست محیطی از قرن 20th.

روز زمین سال 1970 بود مهم فرهنگی حاضر, اما آن را نیز تنها بخشی از داستان یک رویداد جاسازی شده در یک جنبش است که تا به حال بیش قبلی 15 سال تسهیل قایق از دولت فدرال و سیاست های طراحی شده برای شناور نوع آن را تغییر دهید, سازمان حمایت است. در دوران پس از جنگ وفور و عظیم با حمایت دولت توسعه برنامه های دانشمندان و مدیران منابع با محیط زیست خم آغاز شده بود با استفاده از تخصص خود را به نوبه خود یک چشم بحرانی به جامعه مدرن است. احتیاطی کار از نویسندگان مانند ویلیام Vogt آلدو لئوپولد بری اشرافی و شاید مهمتر از همه راشل کارسون تغذیه به چه مورخ سام هیز بعد به عنوان یک بزرگتر طبقه مصرف کننده جنبش در حال حاضر به طور فزاینده ای نگران امکاناتی مانند دسترسی به طبیعت و تمیز, سالم, محله.

با روز زمین سال 1970 یک درهم آمیخته از قوانین ایالتی در حال حاضر وجود به تنظیم هوا و آب با کیفیت در کنار فدرال قانون هوای پاک از سال 1963 و فدرال آب کنترل آلودگی قانون از سال 1948. در ژانویه سال 1970 تنها چند ماه قبل از روز زمین نیکسون رئیس جمهور امضا و به قانون ملی سیاست های زیست محیطی عمل می کنند (NEPA) بستن که آمیخته با هم و با ایجاد یک چارچوب فدرال برای ارزیابی و کاهش بالقوه آسیب های محیطی از کسب و کار جدید و برنامه های توسعه.

بیش از هر قطعه دیگر از قوانین NEPA مدون این رویکرد پیشگیرانه است که سوار محیط زیست از دهه 1970 در ایالات متحده است. احتیاطی اصل سادگی فرض می شود که در میان نامشخص اطلاعات یک ماده جدید یا تمرین فرض است مضر به محیط زیست تا زمانی که طرفداران آن می توانید نشان می دهد که این طور نیست. این همان نوع از بیانیه ای از ارزش ها است که به تحریک دولت و مقامات محلی به موضوع اقامت در خانه یا پناهگاه در محل سفارشات در میان عدم اطمینان در مورد گسترش و شدت COVID-19 و است که به اعتقاد اکثر شهروندان به حمایت از این دستورات است. در مورد محیط زیست, سلامت محیط زیست و یا در معرض خطر ارگانیسم پیشینی تقدم بیش از پتانسیل سود اقتصادی از یک سد یا یک کارخانه است. در مورد COVID-19, کاهش بیماری و مرگ پیشینی تقدم بیش از دیگر اولویت های زندگی روزمره.

اگر محیط زیست است که هر راهنمای آینده, اینجا جایی است که داستان ممکن است تاریک. با وجود اولیه حرمت احتیاطی اصل در سیاستگذاری محیط زیست, توسط اوایل 1980s سیاستگذاران آمریکایی شروع به فروختن به تعهد دولت برای احتیاط. (این است که هنوز هم اتفاق می افتد). ابزار انتخاب در میان مخالفان از مقررات زیست محیطی در اوایل 1980s بود هزینه-تجزیه و تحلیل سود یک ابزار است که ظاهرا اندازه گیری هزینه های اقتصادی یک عمل حفاظت از محیط زیست در برابر مزایای آن است که اغلب دشوار است برای اندازه گیری.

بازار گرا هزینه-سود تجزیه و تحلیل جای تعجب نیست که تمایل به امتیاز توسعه اقتصادی بیش از حفاظت از محیط زیست. در کلمات George H. W. Bush, آنها جایگزین زیست محیطی احتیاط اقتصادی با احتیاط. از طریق تمام این سر و صدا از انکار آب و هوا کنگره و عضو کمیته نیروهای مسلح سنا از اواخر دهه 1980 تا به امروز در کوتاه مدت اقتصاد-روش اول ساخته شده بر اساس این هزینه-سود بخش است بیمه های ایالات متحده با حوصله پاسخ به تغییر آب و هوا.

بیش از چهار دهه اخیر مخالفان از مقررات زیست محیطی را در ادامه به هک دور در هر دو احتیاطی اصل و سیاست های آن الهام گرفته شده است. (به عنوان لورا مارتین پیشنهاد در قطعه خود را در نسل سیاست تغییر آب و هوا در اینجا در اوایل این ماه coronavirus ایجاد کرده سیاسی سرپوش و پوششی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای تضعیف ملت های زیست محیطی قوانین و اجرای آنها و حتی بیشتر.) در انجام این کار آنها را به طور قابل توجهی تضعیف جنبش زیست محیطی توانایی اثر تغییر به ویژه در مقیاس بزرگ اقدام جمعی مشکلات مانند تغییر آب و هوا.

در حال حاضر محلی و ایالتی پاسخ به COVID-19 ادامه به طور پیش فرض به احتیاط زندگی و سلامت یک اولویت بیش از هزینه های اقتصادی پناهگاه در محل سفارشات و انواع مختلف کسب و کار تعطیل. که تعهد به احتیاط در میان دیگر عوامل مهم کمک می کند تا ما را به پاسخ جمعی به چالش COVID-19 بسیار سریع تر و قوی تر از ما جمعی پاسخ به بحران آب و هوا.

اما دهه جنبش به دور از اصل احتیاطی در پاسخ ما به بحران محیط زیست ممکن است یک داستان احتیاطی همانطور که ما حرکت رو به جلو با جمعی ما پاسخ به COVID-19. صاحب نظران و سیاستمداران باید به درستی شروع به کاوش اخلاقی و اقتصادی تجارت آف از کاهش محدودیت ها و بازگشایی بخش های مختلف از زندگی آمریکایی. کسانی که مذاکرات در مورد جمعی ما اولویت اجتناب ناپذیر و حتی لازم است.

قبل از اینکه ما عجله پایین که جاده ما را به خوبی به یاد داشته باشید ارزش رویکرد پیشگیرانه در رانندگی یک پاسخ هماهنگ به اقدام جمعی مشکلات مانند COVID-19 یا تغییر آب و هوا. این قدرت است که روز زمین یک بار برگزار می شود و یکی که در حال حاضر به نظر می رسد از دست داده اند. اگر 50 سال از تلاش ها برای جلوگیری از بحران زیست محیطی را فراهم می کند یک درس در اینجا این است که هنگامی که ما شروع به مذاکره ارزش احتیاط ما هرگز نمی تواند به عقب برویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>